آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

private account  در اینستاگرام چیست؟ هدف از private account در اینستاگرام چیست؟

حفظ امنیت در شبکه های مجازی مختلف مانند: شبکه اینستاگرام مساله بسیار مهمی است و با حفظ امنیت می توان از سو استفاده های افراد مختلف و یا هک شدن توسط هکر ها تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورد.

یکی از اصولی که به کمک آن می توان امنیت در اینستاگرام را افزایش داد، private کردن اکانت اینستاگرام است که اگر می خواهید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید، با ما همراه باشید.

private account در اینستاگرام چیست؟

private account در اینستاگرام

به صورت کلی منظور از private اکانت این است که اشخاص و ادمین های اکانت های مختلف، برای دسترسی سایر افراد به اکانت خود محدودیت لحاظ می کنند.

به عبارت دیگر منظور از private کردن اکانت شخصی سازی اکانت است که در افزایش امنیت اکانت تاثیر بسزایی دارد زیرا زمانی که یک اکانت به حالت private تبدیل می شود، تمامی اشخاص نمی توانند به حساب کاربری مورد نظر دسترسی داشته باشند و فقط اشخاصی که از سوی ادمین تایید شده باشند، قادر به مشاهده کردن اطلاعات داخل اکانت هستند.برای افزایش تعداد فالوور ها می توانید اقدام به خرید فالوور کنید

تنها اطلاعاتی که از یک اکانتprivate  قابل مشاهده توسط تمامی کاربران اینستاگرام است، معمولا فقط عکس پروفایل شخص و اطلاعات درج شده در قسمت بایو  می باشد.

هدف از private account در اینستاگرام چیست؟

همان طور که گفته شد با private کردن اکانت در اینستاگرام امنیت اکانت بالا می رود که این موضوع مهم ترین هدف از private کردن اکانت است. اما به صورت کلی اهداف دیگری نیز از این کار وجود دارد.

به عنوان مثال: وقتی شخصی تمایل ندارد تا اکانت و اطلاعات شخصی و عکس های او توسط برخی از افراد و آشنایانش دیده شود، با private کردن اکانت خود می تواند مانع دسترسی شخص مورد نظر به اطلاعات خود شود.

در نتیجه با private کردن اکانت فقط اشخاصی می توانند به پروفایل دسترسی داشته باشند که توسط شخص تعیین شده باشند. در حالی که اگر private در تنظیمات اینستاگرام صورت نگیرد، همه افراد از سراسر جهان می توانند با وارد کردن نام کاربری شخص، به راحتی اطلاعات او را مشاهده کنند. و اینکه پست های شما بیشتر دیده شود می توانید اقدام به خرید لایک کنید

مزایای private اکانت در اینستاگرام چیست؟

Private account در اینستاگرام دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

 • امنیت اکانت بالا می رود
 • امکان هک شدن اکانت کاهش پیدا می کند
 • از مورد سو استفاده قرار گرفتن اکانت تا حد زیادی جلوگیری می شود
 • فقط افراد مورد نظر ادمین می توانند اطلاعات داخل پیج را مشاهده کنند
 • از دسترسی افراد متفرقه به اکانت جلوگیری به عمل می آید.

تفاوت public اکانت و private اکانت چیست؟

اکانت هایی که از نوع public هستند با اکانت هایی که از نوع private هستند دارای تفاوت هایی به شرح زیر می باشند:

 • اکانت های public قابل دستیابی و قابل مشاهده توسط تمامی افراد هستند در حالی که اکانت های private شخصی سازی می شوند و محدودیت دسترسی دارند.
 • هشتگ گذاری و استفاده از هشتگ در اکانت های public موثر واقع می شود در حالی که اگر هشتگ گذاری در یک اکانت private انجام شود، باز هم کسی نمی تواند با استفاده از هشتگ به اکانت دستیابی پیدا کند و به عبارت دیگر هشتگ گذاری در اکانت private بی تاثیر است.
 • در اکانت های public نیازی به تایید شدن درخواست فالوو توسط ادمین اکانت مورد نظر نیست و به راحتی اشخاص با زدن دکمه فالوو می توانند آن اکانت را فالوو کنند، در حالی که در اکانت های private درخواست فالوو باید توسط ادمین تایید شود تا بتوان آن را فالوو کرد.

چگونه اکانت خود را در اینستا private کنیم؟

برای انجام این کار باید به قسمت تنظیمات اکانت خود وارد شوید و در منوی تنظیمات و یا setting گزینه privacy را انتخاب کنید. سپس در قسمت account privacy گزینه private account را فعال کنید و دکمه آن را بر روی روشن قرار دهید تا اکانت شما به صورت private فعال شود.

سخن پایانی

بر اساس تمامی مطالبی که در خصوص private account برایتان شرح دادیم، به شما توصیه می کنیم که اگر قصد دارید از هر گونه سواستفاده و بروز مشکلات امنیتی جلوگیری کنید و اگر مایل هستید که امنیت پیج را بالا ببرید، حتما از این کار استفاده کنید و اکانت خود را به حالت private قرار دهید تا دسترسی افراد متفرقه به اکانت شما غیر فعال شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.