آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور خارجی


خرید فالوور خارجی : دنیای اینستاگرام و بستر آن در چند سال اخیر فرصت مناسبی برای فعالیت و معرفی مشاغل در همه رده ها ایجاد کرد . تبلیغات پر بازده و سود حاصل از آن فعالان صنایع بزرگ تا خرده فروشان کوچک ، هنرمندان ، علاقمندان رشته های گوناگون همه در پی دیده شدن هستند .

تعداد فالوور : 500
17000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 1000
25000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 2000
50000تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 5000
125000تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 10000
225000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب

در این میان فقط کسانی رشد میکنند که علم به الگوریتم این شبکه مجازی دارند و از آن بهترین بهره کشی را دارند.

مزایای خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی : همانند تبلیغات در محیط واقعی که معمولا محتوای تبلیغاتی خدمت یا محصولی بیشتر دیده میشود که مطابق نیاز اکثریت باشد در فضای مجازی نیز محتوای تاثیر گذار و مفید یا بنر جذاب و مفهومی همیشه استقبال کنندگان بیشتری دارند. شناخت مخاطبان و نیازشان بحث پیچیده و مهمی است که اغلب پیج های پر بازده بطور علمی و عملی بدان توجه ویژه ای دارند.

فالوور خارجی کدام کشور خوب است ؟

خرید فالوور خارجی کدام کشور ؟ بعنوان مثال اگر شما فروشنده لباس زنانه هستید در قدم اول باید مشتریان یا مخاطبانتان از میان بانوان ایرانی یا خارجی فعال در اینستاگرام جذب کنید و در قدم بعدی محتوای جذاب و راهنمای کاملی مطابق با نیاز افراد تهیه کنید. اگر شما مدرس زبان انگلیسی در ایران هستید روشن است که داشتن فالوورهای انگلیسی زبان کمکی به پیشرفت پیج شما نمی کند.

روش های جذب فالوور خارجی

همواره پیج هایی وجود دارند که با توجه به فعالیتشان نیازمند جذب مخاطب خارجی ( خرید فالوور خارجی ) هستند و این کار به مراتب سخت تر از جذب فالوور هم زبان می باشد . گرچه الگورتیم اینستاگرام در همه جای دنیا به یک شکل عمل میکند ولی اگر شما به دنبال مخاطبانی از کشور خاصی هستید باید پیگیر زبان ، شناخت رفتارها ، سبک زندگی و فرهنگ آن منطقه باشید . برای تولید محتوای قوی و حرفه ای آنچه نیاز است قبل از هرچیز نکات بالاست و بعد از آن به مطالبی میپردازیم که برای جذب هر نوع مخاطبی نیازمندیم.

افزایش فالوور با تبلیغات

1. افزایش فالوور با تبلیغات : برای افزایش فالوور یکی از ساده ترین روشها تبلیغ در صفحاتی است که فالوور خارجی بالاتری دارند. پیدا کردن صفحات پربازدیدی که با فعالیت شما تناسب داشته باشند بسیار مهم است. اما اگر در ابتدای فعالیتتان هستید این کار برای شما هزینه بر است. و باید با خرید فالوور خارجی شروع کنید.

ربات افزایش فالوور

2. ربات افزایش فالوور : ربات نیز هزینه بالایی دارد ولی نسبت به تبلیغات هزینه کمتری دارد .بااستفاده از این امکان شما می توانید به طور هدفمند پیج اینستاگرامتان را مدیریت کنید. ربات بااستفاده از هشتگ و حتی موقعیت جغرافیایی مدنظرتان فالور واقعی وفعال را جذب پیچ تان بکند.

خرید فالوور خارجی چیست ؟

3. خرید فالوور خارجی : راحترین و کم هزینه ترین روش برای داشتن پیجی با فالورربالا خرید فالوور واقعی است . البته که خرید فالوور فیک به ضرر پیج شماست ولی درصورتی که بتوانید مطابق هدفتان فالور واقعی بگیرید در رشد شما بسیار موثر است.

از هر روشی که برای جذب فالوور خارجی استفاده می کنید از جمله خرید فالوور خارجی همواره باید برای فعال نگه داشتن فالوور هایتان در نظر داشته باشید که پروفایلتان جذاب باشد ،شناخت رقبا، تولید محتوای با کیفیت ، با صفحات مناسب تعامل داشته باشید، زمانبندی دقیق در ارسال محتوا ، طرح سوال ، مسابقه ، لایک و کامنت گذاری در پیجهای پربازده ، پاسخگویی سریع .

در اینستاگرام کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان فعال هستند و در این شبکه امکان تعامل بین کاربران کشور های مختلف با هم وجود دارد و تمامی کاربران کشور های مختلف می توانند به راحتی تنها با انتخاب گزینه فالوو، شخص مورد نظر خود را که متعلق به کشور های دیگر است را فالوو کنند.

به همین راحتی در اینستاگرام می توان با کاربران خارجی در ارتباط بود و با انها به تعامل پرداخت. به همین دلیل کاربران ایرانی اینستاگرام نیز نه تنها می توانند دنبال کننده های ایرانی داشته باشند، بلکه می توانند دنبال کننده هایی از کشور های دیگر نیز در اختیار داشته باشند.

اهمیت خرید فالوور چیست؟

خرید فالوور به دلیلی اهمیت پیدا کرده است که در اینستاگرام بدون فالوور هیچ فعالیتی معنا پیدا نمی کند و اکانت هایی که فالوور ندارند، هیچ فعالیت مفیدی را نمی توانند انجام دهند.

با این وجود هر چه تعداد فالوور ها بیشتر باشد، فعالیت یک اکانت اهمیت بیشتری پیدا می کند و در صورتی که شخص مورد نظر کسب و کاری را داشته باشد، می تواند با افزایش فالوور درآمد خود را افزایش دهد و شهرت مجازی بیشتری نیز در سطح جهان پیدا کند.

به عبارت دیگر باید گفت که فالوور ها مشتری های اصلی یک اکانت که مربوط به خرید و فروش محصولات است، می باشند.

منظور از خرید فالوور خارجی چه می باشد؟

همان طور که می دانید فالوور و یا همان دنبال کننده در اینستاگرام دارای انواع مختلفی دارد که یکی از انواع فالوور ها، خرید فالوور خارجی هستند. فالوور و یا دنبال کننده خارجی به آن دسته از دنبال کنندگانی گفته می شود که متعلق به کشور های دیگری هستند و ملیت ایرانی ندارند.

به عبارت دیگر، تمامی دنبال کنندگانی که دارای ملیت غیر ایرانی هستند برای کاربران ایرانی در اینستاگرام به عنوان فالوور خارجی شناخته می شوند و یا به عنوان مثال: دنبال کننده هایی که دارای ملیت ژاپنی هستند، برای کاربران کشور هلند، به عنوان فالوور خارجی محسوب می شوند.

فالوور خارجی را از کجا بخریم؟

اگر قصد دارید که برای خرید فالوور خارجی اقدام کنید، بهترین وب سایت در زمینه فروش فالوور خارجی، اسان فالوور است که در این مجموعه بسته های مختلفی برای افزایش فالوور خارجی وجود دارد و اشخاص می توانند بر اساس میل و سلیقه خود یکی از انواع این بسته ها را انتخاب کنند و به خرید فالوور بپردازند.

مزایای خرید از آسان فالوور چیست؟

خرید دنبال کننده خارجی از آسان فالوور از مزیت هایی به شرح زیر برخوردار است:

 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام با صرف هزینه بسیار کم و مناسب
 • امکان خرید بسته های فالوور خارجی در انواع مختلف و مطابق با میل و سلیقه شخص
 • فعال شدن بسته خریداری شده درست بعد از تکمیل فرآیند خرید
 • عدم نیاز به فعالسازی پسورد
 • امکان افزایش فالوور خارجی از 500 نفر الی 10 هزار نفر
 • عدم نیاز به فالوو کردن فالوور ها
 • امکان دریافت تخفیف
 • و…

مراحل خرید فالوور خارجی اینستاگرام از آسان فالوور چگونه است؟

برای خرید از این مجموعه کافی است تا یکی از بسته های نمایش داده شده در قسمت فوق را انتخاب کنید و دکمه ثبت سفارش را بزنید. سپس در صفحه بعدی که برای شما باز می شود، اطلاعات درخواست شده را تکمیل کنید و مجددا ثبت سفارش را بزنید.

در نتیجه با انجام این فرآیند به درگاه پرداخت انتقال داده می شوید و با واریز کردن مبلغ مورد نظر بسته برای شما فعال خواهد شد.

انواع فالوور قابل خرید در آسان فالوور چه می باشد؟

در وب سایت آسان فالوور نه تنها امکان خرید فالوور خارجی اینستاگرام وجود دارد، بلکه در این مجموعه می توانید انواع دیگری از فالوور را نیز خریداری کنید که انواع آن از قبیل زیر هستند:

 • فالوور ایرانی
 • فالوور واقعی
 • فالوور ارزان

لازم به ذکر است که در آسان فالوور علاوه بر انواع دنبال کننده های ذکر شده در قسمت فوق، امکان خرید لایک و خرید کامنت نیز وجود دارد و با خرید این امکانات می توانید حتی لایک و کامنت خود را نیز افزایش دهید.

کلام آخر

هموطنان عزیزی که قصد دارید که در کوتاه ترین مدت ممکن فالوور های خود را افزایش دهید و فعالیت خود را ارتقا بخشید و به کسب و کارتان رونق دهید، برای اینکه به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنید، خرید فالوور از آسان فالوور را فراموش نکنید و حتما از بسته های فالوور در این مجموعه استفاده کنید تا نتایج بسیار عالی آن را مشاهده کنید.

 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.