آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور واقعی


تعداد فالوور : 100
5000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 500
25000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 1000
45000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 5000
230000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب

 

این روزها برنامه اجتماعی اینستاگرام جایگاه ویژه ای در میان مردم دارد و بیشتر افراد دوست دارند در این صفحه پرمخاطب دیده شده و کسب درآمد نمایند.

برای دیده شدن و افزایش فالوور اکانت اینستاگرام راه های مختلفی وجود دارد. برخی راه ها نیازمند مدت زمان طولانی و تلاش فراوان هستند و بعضی دیگر همانند خرید فالوور واقعی اینستاگرام، بسیار راحت بوده و مدت زمان کمتری نیاز دارد.

 

راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

۱- تولید محتوای باکیفیت و خوب و متناسب با موضوع پیج اینستاگرامی

در اینستاگرام اکانت های متعدد با موضوع و مطالب مختلف وجود دارد. از پیج فروش مانتو و روسری گرفته تا یک بلاگر عاشق آشپزی و کوهنوردی! برای جذب بیشتر مخاطب باید پست هایی به اشتراک بگذارید که برای افراد لذت بخش باشد. این روزها شخصی دنبال پست های تکراری و پرادعا نیست. همه ی آدم ها دنبال حال خوب و حرف های جدید و پرکاربرد هستند. سعی کنید اکانتی بسازید که تا حال کسی شبیه آن را نداشته و با خونسردی کار خود را ادامه دهید.

 

۲- دائم با فالوورهای خود ارتباط و تعامل داشته باشید.

هر چه توجه مخاطبان به پستی بیشتر باشد، اینستاگرام نیز آن پست را زودتر از بقیه مطالب نشان می دهد. برقراری ارتباط با فالوورها کار سختی نیست. کافیست در نوشتن کپشن دقت لازم را داشته باشید و از فالوورهای پیج تان سوال هایی بپرسید یا در مورد مسئله و مشکلی راه کارهایی از آن ها درخواست کنید.

 

۳- از هشتگ استفاده کنید.

استفاده از هشتگ های مختلف مرتبط با مطلب ارائه شده برای افزایش فالوور و دیده شدن بیشتر و بهتر پست های به اشتراک گذاشته شما کمک فراوانی خواهد کرد.

 

۴- اعتماد مخاطبان را جذب کنید.

بدون جذب اعتما فالوورها قطعا آن ها نه از شما خریدی خواهند کرد و نه به حرف هایتان اهمیتی خواهند داد. پس تمام تلاش خود را در راه جلب اعتماد مخاطب هایتان انجام دهید.

 

۵- مسابقه های متعدد و هیجانی برگزار کنید.

یکی از بهترین راه ها برای جذب فالوور واقعی، برگزاری مسابقه همراه با جایزه های متنوع است. همه ی افراد مسابقه و جایزه گرفتن را دوست دارند و رقاب در مسابقه برایشان جذاب است. با برگزاری مسابقه های هیجان انگیز، سر و صدای مسابقه در اینستاگرام می پیچد و سبب افزایش بی سابقه ی فالوورهای شما می شود. می توانید محصولات فروشی خود را نیز به عنوان جایزه تعیین نمایید.

 

۶- در استوری خود هم محتواهایی به اشتراک بگذارید.

انتشار نظر سنجی و طرح سوال هاو رای گیری هاییدر مورد مسائل مختلف، مخاطبان را برای دیدن استوری های شما ترغیب و تشویق خواهد کرد.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تمامی راه های عنوان شده در کنار خرید فالوور ارزان اینستاگرام، بازدهی و تاثیر خود را نشان خواهند داد. چنان چه فالوورهای پیج شما بیشتر باشد با رعایت این نکات و تولید محتوای بهتر، مخاطبانتان هرروز رو به افزایش خواهد بود. خرید فالوور بدون تولید محتوای مناسب و همچنین تولید محتوای خوب بدون خرید فالوور در روند صعودی پیج شما تاثیری نخواهد داشت.

 

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام سایت ها و ربات های متعددی وجود دارد. اما اعتماد به هرسایت و برنامه ای برای افزایش فالوور، امکان پذیر نیست. به همین دلیل باید از سایت معتبر و مطمئنی خرید خود را انجام دهید. یکی از سایت های معتبری که می توانید به آن اعتماد کنید سایت asan_followers.com است.

 

آسان فالوور یکی از برترین سایت ها در زمینه فروش فالوور واقعی اینستاگرام است. شما می توانید با خرید فالوور واقعی اینستاگرام در مدت زمان کمی به نتیجه دلخواه خود برسید و کسب و کار اینترنتی خود را رونق بخشید. آسان فالوور با ارائه ی بسته های متنوع و گوناگون در این زمینه، کار مخاطب را در انتخاب بسته آسان تر نموده و همچنین یکی از مزیت های این سایت، وجود بسته هایی با قیمت کمتر است تا شما بتوانید با هرمقدار مبلغی که برای این کار در نظر گرفته اید، خرید خود را انجام دهید.

 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.