آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور واقعی


خرید فالوور واقعی : این روزها برنامه اجتماعی اینستاگرام جایگاه ویژه ای در میان مردم دارد و بیشتر افراد دوست دارند در این صفحه پرمخاطب دیده شده و کسب درآمد نمایند.

تعداد فالوور : 100
5000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 500
25000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 1000
45000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 5000
230000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب

برای دیده شدن و افزایش فالوور اکانت اینستاگرام راه های مختلفی وجود دارد. برخی راه ها نیازمند مدت زمان طولانی و تلاش فراوان هستند و بعضی دیگر همانند خرید فالوور واقعی اینستاگرام ، بسیار راحت بوده و مدت زمان کمتری نیاز دارد.

راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

۱- تولید محتوای باکیفیت و خوب و متناسب با موضوع پیج اینستاگرامی

خرید فالوور واقعی : در اینستاگرام اکانت های متعدد با موضوع و مطالب مختلف وجود دارد. از پیج فروش مانتو و روسری گرفته تا یک بلاگر عاشق آشپزی و کوهنوردی! برای جذب بیشتر مخاطب باید پست هایی به اشتراک بگذارید که برای افراد لذت بخش باشد. این روزها شخصی دنبال پست های تکراری و پرادعا نیست. همه ی آدم ها دنبال حال خوب و حرف های جدید و پرکاربرد هستند. سعی کنید اکانتی بسازید که تا حال کسی شبیه آن را نداشته و با خونسردی کار خود را ادامه دهید.

۲- دائم با فالوورهای خود ارتباط و تعامل داشته باشید.

خرید فالوور واقعی : هر چه توجه مخاطبان به پستی بیشتر باشد، اینستاگرام نیز آن پست را زودتر از بقیه مطالب نشان می دهد. برقراری ارتباط با فالوورها واقعی کار سختی نیست. کافیست در نوشتن کپشن دقت لازم را داشته باشید و از فالوورهای پیج تان سوال هایی بپرسید یا در مورد مسئله و مشکلی راه کارهایی از آن ها درخواست کنید.

۳- از هشتگ استفاده کنید.

استفاده از هشتگ های مختلف مرتبط با مطلب ارائه شده برای افزایش فالوور واقعی و دیده شدن بیشتر و بهتر پست های به اشتراک گذاشته شما کمک فراوانی خواهد کرد.

۴- اعتماد مخاطبان را جذب کنید.

یکی از راه های افزایش فالوور واقعی بدون جذب اعتما فالوورها قطعا آن ها نه از شما خریدی خواهند کرد و نه به حرف هایتان اهمیتی خواهند داد. پس تمام تلاش خود را در راه جلب اعتماد مخاطب هایتان انجام دهید.

۵- مسابقه های متعدد و هیجانی برگزار کنید.

یکی از بهترین راه ها برای جذب و خرید فالوور واقعی، برگزاری مسابقه همراه با جایزه های متنوع است. همه ی افراد مسابقه و جایزه گرفتن را دوست دارند و رقاب در مسابقه برایشان جذاب است. با برگزاری مسابقه های هیجان انگیز، سر و صدای مسابقه در اینستاگرام می پیچد و سبب افزایش بی سابقه ی فالوورهای شما می شود. می توانید محصولات فروشی خود را نیز به عنوان جایزه تعیین نمایید.

۶- در استوری خود هم محتواهایی به اشتراک بگذارید.

انتشار نظر سنجی و طرح سوال هاو رای گیری هاییدر مورد مسائل مختلف، مخاطبان را برای دیدن استوری های شما ترغیب و تشویق خواهد کرد.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تمامی راه های عنوان شده در کنار خرید فالوور ارزان اینستاگرام، بازدهی و تاثیر خود را نشان خواهند داد. چنان چه فالوورهای پیج شما بیشتر باشد با رعایت این نکات و تولید محتوای بهتر، مخاطبانتان هرروز رو به افزایش خواهد بود. خرید فالوور واقعی بدون تولید محتوای مناسب و همچنین تولید محتوای خوب بدون خرید فالوور واقعی در روند صعودی پیج شما تاثیری نخواهد داشت.

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام سایت ها و ربات های متعددی وجود دارد. اما اعتماد به هرسایت و برنامه ای برای افزایش فالوور، امکان پذیر نیست. به همین دلیل باید از سایت معتبر و مطمئنی خرید خود را انجام دهید. یکی از سایت های معتبری که می توانید به آن اعتماد کنید سایت asan-followers.com است.

بهترین سایت خرید فالوور واقعی

آسان فالوور یکی از برترین سایت ها در زمینه فروش فالوور واقعی اینستاگرام است. شما می توانید با خرید فالوور واقعی اینستاگرام در مدت زمان کمی به نتیجه دلخواه خود برسید و کسب و کار اینترنتی خود را رونق بخشید. آسان فالوور با ارائه ی بسته های متنوع و گوناگون در این زمینه، کار مخاطب را در انتخاب بسته آسان تر نموده و همچنین یکی از مزیت های این سایت، وجود بسته هایی با قیمت کمتر است تا شما بتوانید با هرمقدار مبلغی که برای این کار در نظر گرفته اید، خرید خود را انجام دهید.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

با گسترش کسب و کار های آنلاین در اینستاگرام، افزودن به تعداد فالوور ها برای اشخاصی که از طریق اینستاگرام درآمد کسب می کنند، اهمیت زیادی پیدا کرده است زیرا هر چه تعداد فالوور های این اشخاص بیشتر باشد، به شهرت آنها افزوده می شود و کسب و کارشان نیز رونق بیشتری پیدا می کند.

همچنین لازم به ذکر است که اکانت هایی که دارای تعداد بسیار زیادی فالوور هستند، می توانند برای دریافت تبلیغات پیج های دیگر نیز اقدام کنند و از این راه نیز به درآمد خود بیفزایند. با این وجود پیجی که خود خرید و فروشی را در اینستاگرام اداره می کند، با خرید فالوور واقعی اینستاگرام می تواند در کنار خرید و فروش محصول مورد نظر، تبلیغات نیز دریافت کند و درآمد خود چندین برابر افزایش دهد.

در رابطه با فالوور و افزایش فالوور در اینستاگرام باید به این مساله نیز اشاره کنیم که اهمیت این مساله به حدی زیاد است که حتی پیج هایی که دارای تعداد زیاد فالوور در حد m و  k هستند، در صورتی که بخواهند فعالیت خود را متوقف کنند، می توانند اکانت خود را که دارای تعداد بیشماری فالوور است بفروشند و مدیریت آن را به شخص دیگری واگذار کنند.

به همین دلیل امروزه خرید و فروش پیج هایی که فالوور زیاد دارند نیز بسیار رونق پیدا کرده است.

برای افزایش فالوور از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که یکی از بهترین و راحت ترین این راه ها، خرید فالوور از آسان فالوور است که در ادامه بیشتر در این خصوص برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

فالوور واقعی چیست؟

منظور از فالوور واقعی به صورت کلی این است که فالوور و یا دنبال کننده ای که برای اکانت خریداری می شود، واقعا به فعالیت اکانت علاقه داشته باشد و به صورت هدفمند فعالیت اکانت و یا پیج مورد نظر را دنبال کند و به تمامی پست ها واکنش نشان دهد.

نحوه خرید فالوور واقعی اینستاگرام از آسان فالوور

دوستان عزیز برای اینکه بتوانید فالوور واقعی را از این وب سایت خریداری کنید، باید از میان 4 بسته ذکر شده در قسمت فوق یکی از آنها را بر اساس شرایط تان و به صورت دلخواه انتخاب کنید و سپس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید.

در مرحله بعدی باید مشخصاتی که از شما خواسته شده است را در قسمت های مورد نظر پر کنید و در انتهای صفحه کلید ثبت سفارش را بزنید. با انجام این مراحل، فرایند خرید شما تکمیل می شود و بسته مورد نظر برایتان فعال می گردد.

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام از آسان فالوور

در صورتی که برای خرید فالوور واقعی از آسان فالوور اقدام کنید، از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند می گردید:

 • پرداخت هزینه بسیار مناسب
 • امکان افزودن به تعداد فالوور ها از 100 نفر الی 5000 نفر
 • امکان دریافت تخفیف
 • فعال شدن فالوور ها بلافاصله بعد از خرید بسته
 • عدم نیاز به پسورد
 • عدم نیاز به فالو کردن فالوور های خریداری شده
 • سرعت بسیار بالا
 • امکان ارتقا کسب و کار
 • افزایش درآمد با فالوور های واقعی
 • عدم ریزش فالوور ها به دلیل واقعی بودن آنها
 • امکان زیاد شدن فالوور های پیج های نوپا و تازه کار

فالوور واقعی برای چه پیج هایی مناسب است؟

به صورت کلی تمامی اشخاصی که قصد دارند فالوور های خود را افزایش دهند، می توانند برای خرید فالوور واقعی از آسان فالوور اقدام کنند. اما این فالوور ها بیشتر برای پیج هایی به شرح زیر مناسب است:

 • پیج های نوپا و تازه کار
 • اکانت های کاری مربوط به خرید و فروش محصولات مختلف و یا ارائه خدمات
 • اکانت های مربوط به اینفلوئنسر ها
 • اکانت هایی که در اختیار بلاگر ها است
 • پیج های مربوط به سلبریتی ها
 • پیج هایی که دارای نشان تیک آبی هستند

کلام پایانی

خرید فالوور واقعی : در صورتی که به تمامی این مطالب توجه کنید و این موضوعات را مورد بررسی قرار دهید، به این نتیجه خواهید رسید که خرید فالوور از مجموعه آسان فالوور یکی از بهترین راهکارها برای شما عزیزان در خصوص افزایش فالوور های شما است که در صورت انجام این کار می توانید بدون نیاز به صرف وقت بسیار زیاد و یا هزینه گزاف، دنبال کننده های خود را افزایش دهید.

با این وجود به شما عزیزان توصیه می کنیم که این فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام از این مجموعه اقدام کنید تا نتایج آن را مشاهده نمایید.

 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.