در حال بارگذاری

خوش آمدید

آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

» خرید فالوور ارزان


تعداد فالوور : 500
10000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 1000
17000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 5000
75000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 10000
150000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب
تعداد فالوور : 50000
750000 تومان
تخفیف ویژه به مدت محدود
شروع آنی پس از خرید
بدون نیاز به پسورد
بدون نیاز به فالوو کردن
سرعت خیلی خوب

 

امروزه صفحه اجتماعی اینستاگرام، پر مخاطب و پرطرفدارترین صفحه اجتماعی است. تاثیری که صفحات اجتماعی بر روی افراد می گذارد، غیرقابل انکار است. امکاناتی که صفحه اینستاگرام ارائه می دهد کاربران را به فکر ایجاد اکانتی برای کسب و کار خودشان و تولید محتوا در این خصوص واداشته است.

 

بدون شک صفحه اجتماعی اینستاگرام تاثیر بسیاری در رونق کار اینترنتی دارد و این کار فقط با افزایش فالوور و جذب مخاطبان واقعی امکان پذیر است.
با امکاناتی که اینستاگرام دارد، مدیریت پیج های تجاری بسیار آسان است و بسیاری از شرکت های محبوب و معروف جهان، هر یک صفحه مخصوص خودشان را دارند و در صفحه اجتماعی اینستاگرام با میلیون ها فالوور، به کسب و کار خود پرداخته اند. اهمیت صفحه اینستاگرام در میان مخاطبان بسیار زیاد است و به همین علت صاحبان پیج های کاری و تجاری، به دنبال جذب مخاطب برای اکانت خود هستند.

 

فالوور ارزان اینستاگرام چیست؟
به تعداد افراد دنبال کننده یا ممبرهای یک اکانت اینستاگرامی، فالوور (Follower) گفته می شود. هرچه تعدد فالوورهای پیجی بیشتر باشد، علاوه بر اینکه از نگاه کاربران آن پیج برتر و موفق است، خود اینستاگرام نیز، به صفحات پر مخاطب اهمیت خاصی قائل است و زمانی که می خواهید اکانتی را جستجو کنید، پیج های پرمخاطب در ابتدا نمایش داده می شود. بدین ترتیب هرچه تعداد فالوورهای پیج شما بیشتر باشد، بیشتر هم دیده خواهد شد.

 

دیده شدن در صفحه مجازی اینستاگرام مزایایی مختلفی دارد از جمله این که می تواند یک کسب و کار را در مدت کوتاهی به نهایت موفقیت برساند. نقش موثر اینستاگرام در توسعه و رونق کار برای همگان واضح است. تقریبا تمام شرکت ها و برندهای مشهور جهان، مبلغ زیادی صرف تبلیغات در اینستاگرام می نمایند. پس واضح است که فالوور ارزان اینستاگرام، به این اندازه مهم و باارزش باشد و مشاغل ابتدایی و تازه تاسیس اینستاگرام، به دنبال راه هایی برای افزایش فالوورهای اکانت خود، باشند.

 

از چه طریقی می توانیم برای اکانت خود فالوور جذب کنیم؟

 

برای جذب فالوور ارزان اینستاگرام، راه های متعددی وجود دارد:
این روزها بازار جذب فالوور بسیار داغ است. به همین علت بیشتر کاربران به این سمت و سو رفته اند. کارهای متنوعی که ادمین صفحه اینستاگرام برای جذب فالوور انجام می دهد و هم چنین ربات ها و پنل های سایتی بسیاری در زمینه فروش فالوور وجود دارد. این ربات ها و سایت ها در ازای دریافت مبلغی، برای صفحه اینستاگرام شما، فالوور واقعی جذب می کنند. جذب و افزایش فالوور و مخاطب های اینستاگرام بسیار کار راحتی است. خرید فالوور ارزان اینستاگرام، برای پیشرفت و ادامه و اداره ی بهتر صفحه اینستاگرام شما، بسیار کمک خواهد کرد. بدین صورت که بعد از ایجاد صفحه مورد نظرتان، برحسب بودجه ای که برای این کار در نظر دارید، برای اکانت خود فالوور می خرید و این کار را در مدت معینی انجام می دهید تا به تعداد فالوور دلخواه خود برسید. فقط این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که مدیریت اصولی صفحه اینستاگرام و تولید ویدیو و عکس های مناسب و جذاب، مرحله ی اول کار است و بدون محتوای خوب، ماندن در عرصه ی رقابت بسیار سخت خواهد بود.

 

خرید فالوور ارزان
اگر تمایلی به افزایش فالوور ارزان اکانت خود در صفحه اجتماعی اینستاگرام، دارید پیشنهاد ما به شما سایت asan_followers.com است. آسان فالوور با فالوورهای ارزان و بازدهی بالا در میان سایت های افزایش و فروش فالوور محبوبیت ویژه ای دارد. می توانید وارد سایت asan_followers.com شوید و با انتخاب بسته ی مورد نظر خود حداکثر تا ۲۴ ساعت شاهد افزایش بی نظیر فالوورهای پیج خود باشید.

 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09034226138
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09034226138

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.