آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

کپشن اینستاگرام برای سلفی : وقتی شما عکسی را در اینستاگرام پست میکنید به مطلبی که در زیر آن مینویسید، کپشن گفته میشود. کپشن میتواند تا دو هزار حرف و همچنین شکلک های مختلف را در خود جای دهد. همچنین شما میتوانید سی هشتگ متنوع را در درون کپشن خود جای دهید. یقیناً بیان این مطلب حائز اهمیت است که این امر بدان معنا نیست که تا میتوانید از شکلک و هشتگ در کپشن خود استفاده نمایید.

لیکن شما باید کپشنی بنویسید که در عین زیبا و محتوای مناسبی داشتن مخاطب را به سوی خود جذب کند، و باعث ایجاد تعامل بین شما و مخاطب گردد.

کپشن خوب اینستاگرام برای سلفی -وبسایت اسان فالوور

برای خرید لایک اینستاگرام کلیک کنید

توجه کنید که متن کپشن معرفی کننده هویت شما، محصول شما یا برند شما است، بنابر این در نوشتن آن دقت نمایید. در واقع کپشن نقش کلیدی در جذب مخاطبان دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با چگونگی نوشتن «کپشن خوب اینستاگرام برای سلفی» گفتگو نماییم.

 • به چه دلیل نوشتن یک کپشن مناسب در اینستاگرام دارای اهمیت است؟

برای مثال فک کنید شما تصویری را در اینستاگرام آپلود <پست> کرده اید؛ امّا کپشن مناسبی برای آن ننوشته اید. در این صورت شما یک فرصت مناسب را از دست داده اید. زیرا یک کپشن مناسب پست های شما را برای مخاطبان زیباتر خواهد کرد. همچنین باعث میشود لایک بیشتری دریافت کنید، تعامل شما با مخاطبتان افزایش یابد و نظرات بیشتری را دریافت کنید.

• به چه دلیل نوشتن یک کپشن مناسب در اینستاگرام دارای اهمیت است؟

این مسئله ای است که به دفعات در اینستاگرام ثابت شده است. در اصل اینستاگرام پست های افراد دیگر را بر طبق محبوبیت به شما نشان میدهد.

برای مثال اگر به پست های بالاتر در صفحه اصلی اینستاگرام خود توجه کنید؛ به این موضوع پی میبرید که پست های که دارای کپشن مناسب تری هستند، طرفداران زیادی دارد.

نکته:

به عبارتی عکس های با کپشن مناسب بیشتر به مخاطبان نشان داده میشوند. در اصل میتوانیم اینگونه بیان کنیم که کاربران به محتوای متن کپشن بیشتر از خود تصویر علاقه و توجه نشان میدهند.

 نکته:-وبسایت اسان فالوور

علاوه بر این شما میتوانید در متن کپشن خود از هشتگ استفاده کنید که در این صورت به مخاطبان شما این امکان داده میشود. تا شما را راحت تر و آسان تر پیداکنند و این مسئله در دراز مدت تأثیر مستقیمی در افزایش فالوور های شما دارد.

 • نکاتی در رابطه با ویژگی های یک متن مناسب برای کپشن؛

 1. کاربران خود را بشناسید:

در قدم اول شما باید مخاطبان خود را بشناسید و بدانید مخاطبان شما چه ویژگی و سلایقی دارند. تا بتوانید مناسب با سلایق و ویژگی آتنها کپشن خود را بنویسید، در واقع با شناخت کاربران خود میتوانید به خوبی با آنها تعامل برقرار کنید.

 1. هدف و منظور خود را از متنتان بشناسید:

شما باید بدانید که چه حرف یا مطلبی را میخواهید به مخاطبان خود انتقال دهید. این مسئله هم در صفحه شخصی و هم در صفحه تجاری صدق میکند.

 1. حجم نوشته خود را مناسب انتخاب کنید:

شما باید این مسئله را در نظر بگیرید که بیشتر مردم پست های اینستاگرام را به سرعت و به دنبال هم نگاه میکنند. بنابراین باید متنی انتخاب کنید که در عین کوتاه بودن محتوای مناسبی داشته باشد.

 1. به کار گیری مههم ترین کلمات در ابتدای متن:

زمانی که مخاطب شروع به خواند کپشن میکند اگر متن شما برای او جذاب باشد بر روی کلمه بیشتر کلیک خواهد کرد پس سعی کنید کلمات ابتدای را بهتر و مناسب انتخاب کنید.

 1. هشتگ ها را در جای درست به کار گیرید:

آمار ها نشان دهنده این است که اگر حداقل از یک هشتگ استفاده کنید 6/12% پست ها ی شما بیشتر نشان داده میشود. سعی کنید هشتگ خود را مرتبط با پست خود انتخاب کنید.

 1. به کار گیری اموجی ها در متن خود:

بهره گیری از اموجی ها در کپشن خود سبب جذاب شدن متن شما خواهد شد و سبب میشود پست شما متنوع تر شود.

 1. از نقل قول در کپشن خود استفاده کنید:

شما میتوانید با نقل قول از یک فرد معروف یا یک کاربر اینستاگرام سبب بهتر شدن کپشن خود شوید.

 1. متن خود را باز خوانی کنید:

قبل از آپلود کردن پست خود ابتدا متن کپشن خود را دوباره بخوانید تا هر گونه مشکل یا غلط املایی و نگارشی را اصلاح کنید.

 1. در کپشن خود از لحنی صمیمی استفاده کنید:

در متن های خود از لحنی صمیمی و دوستانه  برای ارتباط با مخاطبان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.