آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

کپشن اینستاگرام چیست؟ نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام چگونه است؟ کپشن در اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

کپشن نویسی در اینستاگرام در سئو سازی تاثیرگذار است و به کمک آن می توان در موثر واقع شدن پست ها تاثیر گذار بود. اما برای اینکه به کمک کپشن نویسی در سئوسازی و جذب مخاطب تاثیرگذار بود، باید اصول صحیح نوشتن کپشن را رعایت کرد.

با این وجود اطلاع از نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام مساله مهمی است که کاربران اینستاگرام برای موفقیت اکانت خود باید این تکنیک را بلد باشند.

کپشن اینستاگرام چیست؟

کپشن اینستاگرام

کپشن به متونی گفته می شود که در زیر پست های اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام نوشته می شود زیرا گاهی اوقات پستی که در قالب عکس یا ویدیو به اشتراک گذاشته می شود، به تنهایی نمی تواند موضوع و هدف ادمین پیج را به دیگران منتقل کند به همین دلیل با درج توضیحات کپشن ادمین بهتر می تواند منظور خود را به مخاطبانش برساند.

نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام:

نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام به شرح زیر است و باید موارد ذکر شده در قسمت زیر در نوشتن کپشن رعایت شود:

همخوانی داشتن کپشن با پست اشتراک گذاشته شده:

مهم ترین مساله ای که در کپشن نویسی باید به آن توجه شود، همخوانی داشتن کپشن با پست اشتراک گذاشته شده است. به این معنا که کپشن باید اطلاعاتی را در خصوص تصویر و یا ویدیوی اشتراک گذاشته شده در اختیار فالوور های اکانت قرار دهد.

به عنوان مثال: اگر پست اشتراک گذاشته شده در رابطه با فروش یک محصول باشد، ادمین باید در قسمت کپشن، توضیحات مفیدی را در رابطه با محصول مورد نظر درج کند. توضیحاتی که در رابطه با جنس محصول، ابعاد آن، قیمت و سایر مشخصاتی که به مخاطب کمک می کند تا در رابطه با محصول اطلاعات کافی را منتقل کند را دارا باشد.

خصوصا با توجه به اینکه در چنین شرایطی دنبال کننده باید به صورت اینترنتی و از راه دور برای خرید محصول مورد نظر اقدام کن و در این شرایط بیشتر لازم است که اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به درستی تصمیم بگیرد و از خرید خود پشیمان نشود.

استفاده از هشتگ:

در قسمت کپشن اینستاگرام سعی کنید که از هشتگ گذاری نیز استفاده کنید. اما سعی کنید که از هشتگ به تعداد مناسب استفاده نمایید و بیش از حد آن را به کار نبرید. تعداد مناسب هشتگ گذاری برای هر کپشن به میزان 4 عدد است که در با درج این هشتگ ها می توانید تعداد زیادی فالوور واقعی بدون اینکه به خرید فالوور واقعی بپردازید، پیدا کنید.

استفاده از ایموجی:

استفاده از ایموجی در قسمت کپشن به جذابیت کپشن کمک می کند و باعث می شود که احساسات ادمین در خصوص پست مورد نظر بهتر به دنبال کننده انتقال داده شود.

در نتیجه سعی کنید که برای هر یک از پست های خود در قسمت کپشن از ایموجی هایی که به متن شما ارتباط داشته باشد، استفاده کنید.

انتخاب متن جذاب و مناسب:

عزیزانی که می خواهند نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام را بدانند باید به یاد داشته باشند که برای کپشن نویسی مناسب وتاثیر گذار باید از متون جذاب و زیبا برای پست خود استفاده کنند و سعی کنند که با نوشتن کپشن در زیر پست های خود، احساس های خوبی را به مخاطب انتقال دهند و صمیمت و مهر خود را به دنبال کننده ها نشان دهند.

سایر مواردی که در رابطه با نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام باید رعایت شوند به شرح زیر هستند:

 • شروع کپشن با عبارات قابل توجه
 • به کار بردن لحن نشاط آور
 • رعایت مختصر نویسی
 • درخواست کردن از دنبال کننده ها برای تگ کردن دوستانشان

پ.ن در کپشن اینستاگرام به چه معنا است؟

پ.ن در واقع همان p.s در زبان انگلیسی است که به معنای پی نوشت است و در اینستاگرام از این عبارت بسیار استفاده می شود و حتما شما هم تا کنون با این واژه برخورد کرده اید.

معمولا در قسمت کپشن نویسی از این واژه برای جمع بندی کپشن استفاده می شود و ادمین یک پیج به منظور نتیجه گیری کردن از کپشن خود از این عبارت استفاده می کند و مخلص کلام خود را در آن بیان می نماید.

سخن پایانی:

عزیزان با توجه به این مطالب در خصوص نحوه کپشن نویسی در اینستاگرام و کپشن اینستاگرام می توانید به راحتی در سئوسازی پیج خود موثر واقع شوید و بدون نیاز به خرید فالوور در افزایش دادن تعداد فالوور های خود موثر واقع گردید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.