آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام ؟ کلاب هاوس چیست؟ آیا می خواهید بدانید که کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام؟برای اینکه بدانیم کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام، باید در ابتدا بدانیم که کلاب هاوس چیست.

چنانچه قصد دارید بدانید که کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام و تفاوت های موجود در میان کلاب هاوس و اینستاگرام را بدانید با ما همراه باشید.

کلاب هاوس چیست؟

کلاب هاوس یکی از انواع جدید شبکه های اجتماعی مجازی است که امکان گفت و گوی صوتی و یا گروهی را برای مردم فراهم می کند و بنابراین اشخاصی که در این شبکه عضو هستند می توانند با هم به تبادل اطلاعات بپردازند و مبادله اطلاعاتی به صورت صوتی وگروهی داشته باشند.

کلاب هاوس فعلا در نسخه IOS قابل دسترسی است و هنوز هیچ نسخه ای مبتنی بر اندروید از آن ایجاد نشده است.

در رابطه با این شبکه اجتماعی باید به این موضوع نیزاشاره کنیم که تنها کسانی می توانند وارد کلاب هاوس شوند که دعوتنامه داشته باشند و از سوی افراد دیگر به این شبکه دعوت شده باشند.

کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام

البته ممکن است که پس از گذشت مدت زمان دیگری امکان عضویت در آن بدون دعوتنامه نیز فراهم گردد.

حال که اندکی با این شبکه مجازی جدید آشنا شدید، می خواهیم بدانیم که کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام. پس اگر شما هم مایل به دریافت پاسخ این پرسش هستید، با ما همراه باشید.

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام کلیک کنید

کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام؟

کلاب هاوس و اینستاگرام دارای ماهیت عملکرد متفاوتی هستند  و نحوه عملکرد آنها با هم فرق دارد. این روز ها اینستاگرام از بازار داغی بهره مند است و تازه در میان مردم خود را جا کرده است.

اینستاگرام هیچ گونه محدودیتی برای عضویت ندارد و عملکرد هایی که درون آن انجام می شوند بیشتر به صورت تصویری و بصری هستند تا اینکه به صورت صوتی و گفتاری باشند.

به عبارت دیگر در اینستاگرام بر اساس اطلاعات تصویری و بصری با دیگران در ارتباط هستید.

اما در کلاب هاوس پایه و اساس فعالیت اجتماعی گفتگو و گفتار است و از نظر ماهیت ساخت می توان این شبکه اجتماعی را به شبکه هایی احتماعی نظیر تلگرام و واتس آپ نزدیک تر از اینستاگرام دانست.

در رابطه با اینکه کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام باید بگوییم که معمولا شبکه هایی که از قابلیت تصویری و بصری بیشتری برخوردار هستند مانند اینستاگرام، محبوبیت بیشتری در میان مردم دارند تا شبکه هایی که به تعاملات صوتی و گفتاری می پردازند.

تقریبا می توان مقایسه اینستاگرام و کلاب هاوس را به مقایسه تلویزیون و رادیو نسب داد.

به صورت کلی در خصوص اینکه کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام باید گفت که این مساله کاملا سلیقه ای است و وابسته به سلیقه اشخاص است. شاید عده زیادی از اشخاص به برقراری رواب گفتاری و مکالمه ای بیشتر علاقمند باشند تا روابطی که مربوط به دیدن عکس اشخاص و لایو های آنها باشد.

تفاوت کلاب هاوس و اینستاگرام:

از مهم ترین تفاوت های موجود در بین اینستاگرام و کلاب هاوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اینستاگرام دارای نسخه اندروید و IOS است در حالی که کلاب هاوس فقط نسخه IOS دارد.
 • اینستاگرام محدودیت ورود برای اشخاص ندارد، اما کلاب هاوس محدود ورود دارد.
 • اینستاگرام از جنبه های بصری بیشتری در مقایسه با کلاب هاوس برخوردار است
 • کلاب هاوس بیشتر ماهیت صوتی و مکالمه ای دارد.
 • اینستاگرام تا کنون از جاذبه بیشتری برای مردم برخوردار بوده است
 • قابلیت های اینستاگرام بیشتر از کلاب هاوس است
 • در اینستاگرام میتوان لایو ها را بعد از زمان تهیه شدن آن نیز مشاهده کرد اما در کلاب هاوس فقط به صورت زنده می توان لایو ها را مشاهده نمود.
 • در اینستاگرام با هر کسی می توان وارد رابطه و تعامل اجتماعی شد اما در کلاب هاوس فقط می توان در گروه هایی فعالیت کرد که به آنها دعوت شده اید.

سخن پایانی:

در این مطلب سعی بر آن داشتیم که تفاوت های کلاب هاوس و اینستاگرام را برای شما شرح دهیم و بگوییم که کلاب هاوس بهتر است یا اینستاگرام. امیدواریم که مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد و پاسخ سوالات خود را از آن استخراج کرده باشید.

چنانچه قصد دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با اینستاگرام به دست آورید، سایر مقالات موجود در وب سایت آسان فالوور را نیز مطالعه کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.