آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا تا کنون در رابطه با واژه کا در اینستاگرام چیزی شنیده اید؟ کا (k) در اینستاگرام چیست؟

همان طور که می دانید در اینستاگرام اصطلاحات زیادی به کار می رود که اگر بخواهیم همه آنها را برای شما عزیزان شرح دهیم باید یک فرهنگ لغات مخصوص به اینستاگرام تهیه کنیم.

فرهنگ واژگان به کار گرفته شده در اینستاگرام به گونه ای است که نیاز به آموزش زبان به کار رفته در آن دارد.

یکی از واژگان بسیار رایج و بسیار پرکاربرد در اینستا، واژه کا است که در این مطلب می خواهیم به بررسی آن بپردازیم.

کا (k) در اینستاگرام

کا (k) در اینستاگرام به چه معنا است ؟

کا (k) در اینستاگرام یک واحد شمارش است که بر اساس آن می توان تعداد فالوور ها و یا فالویینگ های یک اکانت را مشخص کرد. هر یک کا معادل 1000 عدد است و اینستاگرام برای ساده و خلاصه کردن کلمات به کار رفته از کلمه کا برای نمایش اعداداستفاده می کنند زیرا کا نشان دهنده واحد شمارش کیلو است.

در نتیجه زمانی که در قسمت فالوور های یک اکانت واژه کا k  را مشاهده می کنید باید بدانید که منظور تعداد فالوور های هزار نفر تا یک میلیون نفر است. به عنوان مثال: اگر شخصی دارای 30k فالوور باشد این عبارت بدان معنا است که این شخص دارای 30 هزار نفر فالوور است. برای افزایش فالوور تا یک کا می توانید با خرید فالوور واقعی به این مهم دست یابید.

چرا اینستاگرام از کا برای نشان دادن اعداد استفاده می کند؟

اینستاگرام به صورت کلی با هدف خلاصه سازی اعداد از کا استفاده می کند. زیرا اکانت هایی که تعداد بسیار زیادی فالوور دارند، درج تعداد زیاد اعداد آنها یعنی به عنوان مثال: 258452 در قسمت مربوط به فالوور و فالووینگ نا ممکن است و نمی توان این اعداد را در آن قسمت جای داد. از این رو اینستاگرام هر هزار عدد را با یک کا نشان می دهد تا تعداد فالوور ها را بتواند در قسمت مربوطه درج کند.

M در چه مواقعی کاربرد دارد؟

همان طور که گفته شد کا برای نشان دادن بازه 1000 نفر تا 999 هزار نفر است. در نتیجه برای اشخاص این پرسش ایجاد می شود که بعد از این بازه اعداد از چه علامتی برای نشان دادن فالوور ها استفاده می شود.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که زمانی که تعداد فالوور ها از 999 هزار نفر نیز فراتر برود، برای نشان دادن آن  از عبارت m استفاده می شود که m به معنای یک میلیون است و بر اساس هر یک میلیون نفر از m استفاده می شود. شما زمانی که تعداد بالای فالوور دارید باید تعداد لایک های هر پست نیز واقعی به نظر برسند که با خرید لایک برای هر پست می توانید در طبیعی سازی پیج تان کمک کنید

در نتیجه اکانت هایی که به عنوان مثال: دارای 5 میلیون نفر فالوور باشند به شکل 5m نشان داده می شوند.

از واژه m نیز برای نشان دادن بازه یک میلیون تا 999 میلیون استفاده می شود. اما تا کنون کسی در اینستاگرام بیش از 999 میلیون نفر فالوور نداشته است. به همین دلیل نشانگری برای بازه بیش از m وجود ندارد.

آیا اشخاص خود از k استفاده می کنند؟

واژه کا از سوی اینستاگرام به صورت اتوماتیک درج می شود و کسی در درج آن نمی تواند دخیل باشد. اینستاگرام به صورت اتوماتیک از این واژه در مواقع ذکر شده در قسمت فوق استفاده می کند. بنابراین اشخاص نمی توانند در مواقع مورد نظر خود این علامت را درج کنند.

دارا بودن فالوور هایی که دارای ام و یا کا فالوور هستند چه مزیتی دارد؟

نه تنها دارا بودن ام و یا کا فالوور مزیت به حساب می آید بلکه داشتن فالوور هایی که خودشان به این میزان فالوور داشته باشند نیز یک مزیت است.

از جمله مسائلی که در خصوص جذب فالوور برای اکانت شما بسیار موثر است و تاثیرات چشم گیری بر فعالیت و کسب و کار شما می گذارد، دارا بودن فالوور هایی با ام و یا کا فالوور است.

در صورت داشتن چنین فالوور هایی می توانید در جذب فالوور های این اکانت ها به پیج خود تاثیر داشته باشید و فالوور های بسیار زیاد آنها را به لیست فالوور های خود اضافه کنید و آنها را به وارد شدن به پیج خود ترغیب کنید.

در نتیجه زمانی که قصد دارید درخواست فالوو برای دیگران ارسال کنید و یا در اکانت های دیگر تبلیغ انجام دهید، سعی کنید که در اکانت هایی این امور را انجام دهید که تعداد فالوور های آنها در حد کا و یا ام باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.