آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

کاربران هدف در اینستاگرام چه کسانی هستن ؟ این مسئله که کاربران هدف خود را بشناسید امری ضروری برای کسب موفقیت روز افزون در کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی تان میباشد . کمپین ها در اینستاگرام نقشی همچون مواد پروتئینی و مکمل ها را در باشگاه های ورزشی دارا هستند ‌. البته درست است که این بازدهی کمی زمان بر میباشد ولی در پایان به یک راندمان بالا و  نتیجه مطلوب دست خواهیم یافت .

اینکه شما بدون مطلع بودن از علایق و سلایق مخاطبتان دست به تولید محتوا برای پیجتان نمایید ؛ کاری عبث و بیهوده میباشد . اگر بدنبال رسیدن به موفقیت در پیجتان می باشید؛ باید علاوه بر سرمایه گذاری کردن ، کاربران خود را نیز به خوبی بشناسید . با رسیدن به یک نتیجه مطلوب متوجه خواهید شد که تبلیغات در رسانه های اجتماعی بی نتیجه نخواهد بود .

شناسایی مخاطب هدف -وبسایت اسان فالوور

۴ روش برای یافتن کاربران هدف در اینستاگرام

در این قسمت به ۴ روش موثر و نتیجه بخش برای یافتن کاربران هدف اشاره می نماییم :

۱ . کاربران هدف را مشخص نمایید :

در وهله اول شما باید بدانید که از کسب و کارتان چه هدفی را در ذهنتان میپرورانید و دیگر اینکه قصد فعالیت کردن در چه حوزه هایی را دارید . برای مثال اگر با هدف فعالیت کردن در هر حوزه و شاخه ای جلو میروید؛ مخاطبان عامی را در مقابل خود خواهی داشت . به همین دلیل است که اسرار داریم اولویت را در مشخص کردن هدفتان قرار بدهید . برای مثال اگر در حال تولید محتوا برای خطه یا منطقه خاصی هستید ؛ باید به گونه ای عمل نمایید که همه محتوا خاص آن منطقه و البته ساکنینش تولید گردد . حال گام هایی مهم و اساسی را در راستا شناخت کاربران هدف اینستاگرام برمیشماریم :

 • شناخت محصول و خدماتی که توسط خودتان ارائه میگردد ؛
 • اقدام به فیلتر نمودن مخاطبان طبق ویژگی هایی که دارا هستند ؛ همچون : جنسیت ، سن ، رده شغلی و تحصیلی ، محل زندگی و …… ؛
 • بررسی نمودن مشکلات و نیاز های مخاطبتان ؛
 • بررسی نمودن تخصص هایی که کاربر دارا میباشد ؛
 • بررسی نمودن رقبا و البته نوع عملکردشان ؛
 • استفاده کردن از دیگر شبکه های اجتماعی .

۲ . بررسی کردن علایق کاربران هدف :

زمانی که ویژگی های مرتبط با مکاربران هدفتان را شناسایی نمودید ؛ به سهولت میتوانید علایق آن ها را بشناسید و تقسیم بندی نمایید . اگر دارای پیج کاری می باشید با قرار دادن نظرسنجی میتوانید علاوه بر علایق مخاطبانتان به مشکلات و نیز ابهامات و سردرگمی هایشان واقف گردید . حال بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل میتوانید برای هر کدام پست و محتوایی مرتبط تولید نمایید . البته فراموش نکنید که بعد محتوا گذاری به ارزیابی و چه میزان مورد پسند بودن آن بپردازید.

 

۳ . هشتگ ها را فراموش نکنید :

 ۴ روش برای یافتن مخاطب هدف -وبسایت اسان فالوور

 

در حوزه کسب و کاری که در آن فعالیت می کنید ؛ وجود داشتن یک پیج کاری کمک بسیاری شایانی به پیشرفت کار و فعالیت شما مینماید . مورد استفاده قرار دادن هشتگ‌ها موجب میگردد تا مخاطبینی که متناسب با حیطه فعالیت شما میباشند ولی تا به حال به شناختی از شما نرسیده اند ؛ بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند . اما داستان به همین جا ختم نمیشود و کاربران نیز از این امر مستثنی نمی باشند ؛ زمانی که کاربران بدنبال رفع نیاز و رسیدن به علاقه مندی های خود میباشند از هشتگ ها کمک میگیرند . به همین جهت با بکارگیری هشتگ های متعدد در حیطه کاری خود میتوانیدکاربران هدف خود را بیابید .

 

 

4 . تعامل نمودن با پیج همکار :

کاربران هدف در اینستاگرام : یکی از مواردی که تاثیر بسزایی در جذاب بودن محتوایتان از نگاه پلتفرم اینستاگرام دارد ؛ میزان تعامل فالوورها با محتوایی که می گذارید میباشد . این تعامل میتواند لایک کردن ، به اشتراک گذاشتن و نیز کامنت گذاری باشد . برای صعودی کردن نمودار نرخ تعامل باید چند مورد را در نظر داشته باشیم :

 • محتوا
 • زمان انتشار محتوا
 • دعوت نمودن از کاربران برای ایجاد تعامل
 • دارا بودن نظم و زمانبندی خاص در ارسال نمودن محتوا ها
 • داشتن ارتباطی اثر بخش ادمین با کاربران
 • بکارگیری همه امکانات اینستاگرام همچون استوری ، نظرسنجی ،پرسش و پاسخ و …..

 ۴ روش برای یافتن مخاطب هدف -وبسایت اسان فالوور

سعی کنید در رقابت را کنار بگذارید و با همکاری کردن و تعامل داشتن با دیگران پیش بروید زیرا تعامل بیشتر شما با دیگران موجب شناخته شدنتان و البته جذب کاربران بیشتر میگردد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.