آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

چگونگی گرفتن لایک رایگان : این امکان وجود دارد که در صفحات پیج اینستاگرام لایک رایگان بگیریم.  امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام به یک از پرطرفدار ترین شبکه ها تبدیل شده است ، و این عامل سبب شده تا همگان سعی در افزایش لایک از طرق خرید و رو های دیگر گردند . در این زمان اینستاگرام دارای بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر است . که هر کدامشان جداگانه و با هدف خاصی فعالیت می نمایند.

با هر هدفی ، نیاز هست شما بازهم  از میانبرهایی که برای بدست آوردن لایک استفاده کنید . حال که همه کاربران در       جست و جو لایک رایگان هستند امری طبیعی  است ؛ زیرا تعداد بالای لایک در صفحات  پیج میتواند نشان دهنده محبوبیت پیج باشد ودر پیشرفت و ترقی آن بسیار موثر است .

پس اولین مسئله ای در این حیطه از اهمیت بسزایی برخوردار هست، این است که آمار و تعداد لایک به چقدر میرسد .

 

چگونگی گرفتن لایک رایگان - وبسایت آسان فالوور

 

لایک رایگان یا خرید لایک

در حال حاضر پلتفرم های متعددی وجود دارد که بتوان از طریق آن ها لایک خریداری کرد ، که برخی لایک واقعی و برخی دیگر لایک فیک می فروشند .

البته که امکان دریاف لایک رایگان نیز وجود دارد ، که برای بدست آوردن آن باید مراحل متعددی را پشت سر گذاشته شود.

در خریداری لایک فیک نیاز نیست فعالیتی کنید یا خود را مداخله دهید تا در زمان و مکان معین ‌ .

اما برای گرفتن لایک رایگان باید مراحل و فعالیت هایی را پشت سر بگذارید . در لایک فیک امکان دارد که به یکباره آمار لایک ها در پست ها ریزش کنند در صورتی که رخ دادن آن  در لایک های حقیقی در کمترین حد است .

 

چگونگی گرفتن لایک رایگان - وبسایت آسان فالوور

برای دریافت لایک رایگان چه کنیم ؟

سعیمان بر آن بود ؛ اهمیت ویژه ای که لایک رایگان دارد را بیان نماییم و تفاوت هایی که میان لایک رایگان و خریدن لایک است را برایتان روشن کنیم و حال به سراغ آن میرویم که چطور و چگونه میتوانیم این لایک های رایگان را دریافت نماییم .

بالابردن کیفیت تصویر ها :

چگونگی گرفتن لایک رایگان : در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت ها از طریق تصاویر ، صداها و ویدئو ها پیش میرود . که همه آن ها باید بل کیفیت ممکن در دسترس قرار بگیرند یعنی کیفیت تصاویرتان باید در حدی باشد که ؛ مورد پسند کاربران قرار گیرد و لایک دریافت شود .

استفاده از رسانه های دیگر :

شما میتوانید محتوای را که در شبکه های مجازی دیگر تولید نموده اید را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید . این راهکار در دریافت لایک بسیار مفید به فایده بوده و موجب افزایش دریافت لایک رایگان میگردد و نیز در اغلب مواقع ممکن است که آن مخاطب شما را نیز فالو کند .

هشتگ های مرتبط با محتوا :

استفاده از هشتگ ها یکی از روش های بسیار موثر، برای دیده شدن در اینستاگرام میباشد و نیز یکی از ترفند های ویژه در دریافت لایک رایگان .

دقت بسیار  نمایید هشتگ هایی را انتخاب نمایید که  مرتبط با محتوای پست مورد نظرتان باشد ؛ در اینصورت از سوی مخاطبان هدفمند موفق به دریافت لایک رایگان میگردید.

برگزار کردن چالش :

شما میتوانید به طراحی و اجرای یک چالش بپردازید همانند بسیاری از چالش ها که تا به امروز در اینستاگرام مشاهده کرده اید؛ و از همه مهم تر اینکه برای چالشتان هدیه ایی با ارزش در نظر بگیرید تا ، در بین لایک های دریافتی قرعه کشی نمایید و هدیه را اعطا کنید. در این صورت یکباره تعداد بسیار زیادی لایک رایگان دریافت میکنید .

استفاده از پشت صحنه ها :

چگونگی گرفتن لایک رایگان : زمانی که محتوایی را به تولید می‌رسانید وقایعی را در پشت صحنه آن محتوا پشت سر می گذارید؛ که بهتر است آن را به صورت یک پست مجزا و یا پایان پست ارائه محتوایتان قرار دهید . با این اقدام و جذب صمیمیت و نزدیکی افراد ،لایک های رایگان بسیاری را دریافت میکنید .

در نتیجه نباید از بدست آوردن فاللور حقیقی غافل شد ؛ تا با دریافت لایک از جانب آن ها بازدید پیجمان در نمودار صعودی قرار بگیرد . البته که نتایج مثبتی که در دریافت لایک و فالوور فیک دریافت میکنیم ، هیچگاه به میزان فالوور ، لایک و کامنت حقیقی نمیباشد .

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.