آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر از آنجایی با اهمیت است که تاییدی بر عملکرد شما و میزان رضایت مخاطبانتان از پست های به اشتراک گذاشته می باشد. درواقع وقتی پست های شما مورد قبول کاربران واقع گردد از میزان مشارکت و تعداد لایک و کامنت آنها می توان دریافت که مسیر پیموده شده برای رسیدن به موفقیت در فضای این شبکه ارتباط جمعی، درست است. چراکه از دیدگاه اینستاگرام، بالا بودن تعداد لایک ها نشان دهنده آن است که کاربران برای محتوای شما ارزش قائل هستند و به همین دلیل باید به فکر راهکاری برای دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر بود. برای دریافت این راهکارها با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

 

استفاده از هشتگ در استوری و بیو پیج

یک راهکار عالی برای بهبود وضعیت لایک های اینستاگرامی، توجه به دو فاکتور بیو و استوری است که چندان مورد توجه قرار نمی گیرد. درست است، برخلاف تصور شما این دو قسمت می تواند نقش عمده و موثری در دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر داشته باشد. به این صورت که سعی کنید در استوری و بیوی پیج خود از هشتگ های مرتبط و هدفمند استفاده کنید. با این راهکار خواهید دید که علاوه بر افزایش تعداد لایک ها، مخاطبان بیشتری به صفحه شما جذب می شود.

دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر

 

تگ کردن افراد و برند ها

تگ کردن افراد و برندهایی که به نوعی با پست های شما در ارتباط هستند نیز می تواند یک عملکرد مناسب برای افزایش تعداد لایک های صفحه شما باشد. در این شرایط ضمن بیان این نکته که شما برای این افراد یا برندها ارزش زیادی قائل هستید، نظر طرفداران و علاقمندان آنها را نیز به پست و صفحه خود جلب می نمائید.

 

نوشتن کپشن های مناسب و جذاب

پر واضح است که هر چقدر کپشن های پیشنهادی شما برای پست هایتان عالی، جذاب، چالش برانگیز و بی نقص باشد، کاربران بیشتری را برای لایک کردن آن پست ترغیب می نمائید. دقت داشته باشید به همان اندازه که خلاصه نویسی در کپشن می تواند در لایک کردن مخاطبان تاثیرگذار باشد، کوتاه بودن کپشن از نظر بسیاری از کاربرانی که به دنبال دریافت توضیحات بیشتر برای شرح تصاویر هستند نیز جالب نیست.

برای خرید لایک کلیک کنید

تداوم و برنامه ریزی در پست گذاری

توصیه می شود برای دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر و استمرار در پست گذاری حتمأ از یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی بهره ببرید. این کار به شما کمک می کند که برای انتشار مداوم پست های خود در طول چندین هفته، برنامه ریزی کرده و تنطیمات لازم برای انتشار پست در زمان های مقرر و مورد نظر را به انجام دهید. در این صورت ضمن صرفه حویی در وقت و زمان خود می توانید شاهد رشد چشمگیر تعداد لایک ها و کتمنت های صفحه خود باشید.

 

برگزاری مسابقات در اینستاگرام

یکی از ساده ترین راهکارها برای بهبود سطح ارتباطات و تعاملات میان شما و مخاطبانتان، استفاده از مسابقاتی در چهارچوب اینستاگرام است. خاص بودن جوایز و ایجاد شرایطی برای ترغیب کاربران جدید و قدیمی به شرکت در مسابقه بسیار موثر و با اهمیت می باشد.

 

تگ کردن کاربران توسط مخاطبانتان

از فالوورهای خود با هر ترفندی بخواهید که دوستان خود را در زیر پست های شما تگ کنند. این ترفند می تواند برگزاری مسابقه و تعیین جوایزی ارزشمند باشد که در بخش قبل به آن اشاره شد. تگ کردن علاوه بر کمک به دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر موجب معرفی صفحه شما به علاقمندان پست های شما خواهد شد.

 

لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست های دیگران

بالا بودن سطح تعاملات میان اکانت های مختلف یکی از الگوریتم های جدید اینستاگرام است و به این ترتیب، اکانت هایی که با یکدیگر نزدیک هستند و تعامل بیشتری با هم دارند را به مخاطب معرفی می کند. این کار به واسطه لایک کردن و گذاشتن کامنت برای پست های دیگر صفحات صورت می گیرد.

 

استفاده از قابلیت اکسپلور برای دریافت لایک

نقش Explore در دریافت لایک های اینستاگرامی بیشتر را نباید نادیده بگیرید زیرا این تب سرگرم کننده می تواند میلیون ها ویو و لایک را برای پست های شما به همراه داشته باشد.

 

تبلیغات در کانال و صفحات دیگر اینستاگرامی

از گذشته تا کنون، تبلیغات یکی از راه های موثر برای موفقیت یک برند بوده است. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما می توانید با شناخت صفحات مرتبط با حوزه کاری خود و سپردن تبلیغات به آنها، مخاطبان جدید و لایک های بیشتر داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.