آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

در عصر حاضر اینستاگرام یکی از رسانه های قدرتمند در زمینه کسب و کارهای اینترنتی است افراد بسیار زیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارند و به شهرت رسیدند . شما با داشتن این برنامه هم میتوانید کسب درامد کنید و هم به محبوبیت زیادی برسید. یکی از کارهایی که میتواند در رسیدن به این هدف به ما کمک کند افزایش بازدید کلیپ اینستاگرام است. در واقع این راه یکی از مهم ترین مواردی است که میتواند به دیده شدن پیج اینستاگرام کمک کند.

 

تولید ویدئو های جذاب و باکیفیت HD

اولین قدم برای افزایش بازدید کلیپ ، تولید و ساخت محتواهای کلیپ ها است که از نظر بصری برای مخاطبین  جذاب و شگفت انگیز باشند همچنین دارای کیفیتی بسیار بالا باشند. به منظور درک بهتر مخاطبانتان چند لحظه با خود فکر کنید. فکر کنید که چگونه  یک فیلم میتواند شمارا جذب کند؟چگونه یک فیلم شمارا به سمت خود فرامیخواند؟ حتی میتوانید این سوال را از مخاطبان خود بپرسید و بدین صورت  کاربران شما را بطور دقیق راهنمایی کنند. بابکارگیری این مکانیسم ذهنی شما میتوانید هم سلیقه دنبال کنندگان خود را بشناسید و هم محتواهای ویدئویی دلخواه آنان را تولید کنید.

برای خرید لایک ارزان قیمت کلیک کنید.

کپشنی بنویسید که جذاب و مناسب ویدئو باشد

قدم بعدی برای افزایش بازدید کلیپ در اینستاگرام انتخاب شرح حال متناسب با ویدئو است.

باتوجه به توضیحاتی که مینویسید الگوریتم اینستاگرام پست شما را به افراد بیشتری نشان میدهد. شما میتوانید برای تاثیر بیشتر توضیحاتتان از هشتگ های متناسب با محتوا بهره مند شوید. هشتگ هایی که میتوانند به زبان فارسی و انگلیسی  باشند.

دنبال صفحاتی که با محتوای ویدئو های شما هم خوانی دارند

سومین گام به منظور افزایش بازدید کلیپ هایتان این است که صفحاتی را دنبال کنید که با محتوای شما مرتبط است. شما بااین کار به دستاورد هایی خواهید رسید.

اولین دست آورد شما این است که دوستانی در حوزه ی فعالیتتان پیدا خواهید کرد. شما میتوانید با همدیگر ارتباط بگیرید و به تبادل اطلاعات بپردازید این تبادلات اطلاعاتی میتواند دید متفاوتی نسبت به حوزه فعالیتی تان به شما ارائه دهد.

دوین دستاورد برای شما این است که بررسی کنید محتوایی که توسط سایرین تولید شده  به چه صورت است و از این بررسی به نقاط مثبت و منفی یا نقاط قوت و ضعفشان پی ببرید. با شناسایی نقاط قوت و ضعف دیگران میتوانید نقاط قوت  خود را شناسایی کرده و همچنین نقاط منفی را و درصدد بهبود عملکرد خود برآیید.شما میتوانید مخاطبان بیشتری پیدا کنید و با ایده هایی نو و جذاب و خلاقانه بیشتر آشنا شوید.

اشتراک گذاری ویدئو ها در زمان مناسب

شما میتوانید با بررسی و پرسش از کاربران خود متوجه شوید چه زمان پست ها و ویدئو ها بیشترین بازدید را دارا هستند. ساعت مناسب را بیابید در واقع منظور از ساعت مناسب تایمی است که غالب دنبال کنندگان شما فعال و آنلاین باشند و در بهترین زمان ممکن ویدئو را آپلود کنید تا بیشترین بازدید را داشته باشد. این نکته بسیار حائز اهمیت است و میتواند تاثیر بسیار شگرفی در افزایش بازدید های شما داشته باشد.

اشتراک گذاری ویدئو ها در زمان مناسب -وبسایت فالوور

ایجاد ارتباط و تعامل با مخاطبین

افزایش بازدید کلیپ : پنجمین گام ایجاد روابط صمیمانه و موثر بین شما ومخاطبانتان است. شما میتوانید از طریق question box ، نظر سنجی و یا طرح پرسش هایی در قسمت کپشن ویدئو با مخاطبین در ارتباط باشید . حتی میتوانید برای موضوعات آینده از دنبال کنندگان بخواهید موضوعاتی پیشنهاد کنند. میتوانید به کمک لایو بصورت زنده با فالوور هایتان در ارتباط باشید وبا آنها آشنا شوید.

ایجاد ارتباط و تعامل با مخاطبین -وبسایت فالوور

ارجعیت کیفیت به کمیت در پستها

شما باید به اندازه پست به اشتراک گذارید نه کم و نه بیش از حد. اگر شما به منظور تعاملات بیشتر با مخاطبان هرروز پست بگذارید پست هایی که محتوای با کیفیتی ندارند فقط باعث میشود دنبال کنندگان شما دلزده ، خسته و کلافه شوند و در نهایت تعداد فالوور اینستاگرام ها و ویوی کلیپ ها به شدت کاهش پیدا کنند. شما باید به دنبال مطالعه و ایده های خلاقانه باشید وپست هایی با محتوای جذاب و با کیفیت تولید کنید . اهمیت با کیفیت بودن محتواها بسیار بیشتر از تعداد پست هاست.

خریداری ویوی ویدئوها

شما میتوانید با خرید ویو و بازدید در مدت کوتاهی بازدید کلیپ ها خود را بالا ببرید. برای خرید شما میتوانید به بخش خدمات اینستاگرام دودوباکس از گزینه سرویس های ارائه شده مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.