آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور واقعی خارجی : در عصر جدید و در حال حاضر دنیا قدم های بلندی در رابطه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت بر میدارد ، و هر شغل سنتی را با تغییر در مکانیزم و امروزی شدن همراه میسازد . حال اگر کسی تمایل دارد شراط کاری اش دستخوش این پیشرفت ها و تغییرات گردد ؛ میتواند از بستری که اینستا برای پیشرفت فراهم کرده است ، نهایت استفاده را کند .

اگر در این اینستاگرام فعالیت دارید کمی بیش برخی اصطلاحات به گوشتان خورده است که یکی از آن ها فالوور (Fallover  ) میباشد . داشتن تعداد بالای هر پیج خبر از موفقیت و معتبر بودن این پیج میدهد ؛ پس به هر میزانی که تعداد فالوور های پیجتان بیشتر باشد نزد فالوور هایتان معتبر تر هستید . در اینصورت در اغلب مواقع دست به خرید فالوور اینستاگرام خارجی و ایرانی میزنیم .

فالوور خارجی واقعی

فالوور خارجی واقعی برای افرادی مناسب میباشد ، که دارای کسب و کار در بازارهای خارجی همچون ؛ کشور های عربی ، اروپایی و ترکیه ای هستند .

فالور های خارجی به معنای دنبال کنندگان غیر ایرانی و خارج از کشور هستند . این فالور ها از خارج از کشور پیج اینستاگرام شما را دنبال میکنند ؛ تا از فعالیت ها و محتواهای شما باخبر شوند و مورد استفاده قرار دهند . و با قرار دادن لایک، کامنت شما را حمایت میکنند .

خرید فالوور های خارجی اینستاگرامی چه ارزشی دارد ؟

اگر دارای پیج خارجی با محتوایی مربوط به بازار خارج از کشور هستید ؛ و هدفتان افزایش فالوور است ، میتوانید از ترفند خرید فالور واقعی استفاده کنید . و از سایت های معتبر خرید فالوور واقعی خارجی اقدام به خرید نمایید .

با افزایش تعداد فالوور واقعی خارجی لایک و کامنت هم افزایش میابند

البته که اگر فالوور  واقعی شما روبه افزایش بروند متناسب با آن لایک و کامنتان سیر صعودی طی میکند . زیرا مانند فالوور فیک فقط رقم فالوور را بالا نمیبرد بلکه ، به دلیل فعالیتش در پیج شما نرخ تعامل را در پیج شما بالا میبرد . به همین جهت خرید فالوور خارجی واقعی از دو جهت به نفع شما تمام میشود :

 • افزایش لایک
 • افزایش کامنت ها

 

چگونه میتوان فالوور واقعی خارجی خرید ؟ - وبسایت آسان فالوور

 

تفاوت فالوور واقعی و و خارجی برای فعالیت های داخل کشور

زمانی که شما دارای کسب و کار در داخل ایران هستید و برای موفقیت در کسب و کار و فروش باید مورد حمایت افراد داخل کشور قرار بگیرید ؛ داشتن فالوور خارجی برای شما فیک خواهد بود . برای مثال اگر شما در پیج خود دارای ۱۰۰ فالوور واقعی باشید موفقیت تضمین شده تری را نسب به داشتن ۱۰۰۰ فالوور خارجی دارید .

یک فالوور واقعی علاوه بر اینکه پیج شما را فالو دارد نیز میتواند پست های شما را لایک و کامنت کند و با شما و دیگر فالوور هایتان در ارتباط باشد .

علاوه بر این به معرفی برند و نوع کسب و کار شما برای اطرافیانش در افزایش مراجعه کنندگان به شما نقشی اساسی را ایفا کنند ولی شما نمی توانید این مزیت ها رادر خرید فالوور های فیک در اختیار داشته باشید .

خریدن فالوور خارجی چه تاثیری بر پیج ما دارد

خریدن فالوور خارجی برای اینستاگرام زمینه گسترده ای را برای جذب فالوور فعال و واقعی ایجاد میکند و انگیزش در افراد برای بازدید از پیج ما ایجاد میکند . این روش یکی از روش هایی است که میتوانید برای دریافت لایک ، کامنت و گرفتن فالوور جدید به آن اعتماد کامل کنید .

 

چگونه میتوان فالوور واقعی خارجی خرید ؟ - وبسایت آسان فالوور

مزیت های خرید فالوور خارجی

در حال حاضر خرید فالوور خارجی به دلیل مزیت هایی که به همراه خود دارد بسیار رونق پیدا کرده است .

چند شبکه اجتماعی در فضای مجازی وجود دارد که کاربران مخصوص به خودش را دارد و هر کدام نیز دارای محبوبیتی متفاوت هستند . ولی اخیرا اینستاگرام بعد از فیسبوک دومین شبکه اجتماعی محبوب در میان افراد است و رشد چشمگیر آن به این دلیل بوده است که ؛ موجب رونق کسب کار کاربران گردیده است . که توانسته اند به درآمدی خوبی رست پیدا کنند و دیگر مثل گذشته کاربران وارد این سبک نمیشوند تا چند عکس را به اشتراک بگذارند زیرا کارایی بیشتری اخیرا در خود جای داده است .

به جرات می توان گفت بسیاری از پیج های کاری تبدیل به یک فروشگاه شده است و روزانه  درآمد خوبی را کسب میکند و به موفقیت بسیاری دست یافته است . به یاد اشته باشید یکی از مهمترین عوامل موفقیت در اینستاگرام خرید فالوور خارجی است .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.