آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

چگونه فالوور فیک را تشخصیح دهیم؟فیک به معنای ساختگی و تقلبی است . در واقع فریب دادن کسی یا چیزیست ، و یا گفتن چیزی بغیر از واقعیت به او .

همانطور که معنی کلمه فیک را متوجه شدیم ،  باید متوجه معنای آن در واژه فالوور فیک نیز بشویم . فالوور های شما در حال فعالیت و تعامل در پیجتان هستند ، ولی فالوور فیک اینگونه نیست و  دقیقا چیزی عکس آن است .

چگونه میتوان فالوور فیک را افزایش داد

برخی افراد برای اینکه از شهرت و معروفیت برخوردار شوند و یا استارت یک کسب و کار در اینستاگرام بزنند تلاش میکنند که از فالوور فیک استفاده نمایند . برای اینکار لازم است یا خودتان اقدام کنید و یا اینکه برای خرید از سایت های دیگر وارد عمل شوید . اما راه دوم با ریسک همراه بوده ، چرا که سایت مورده نظرتان امکان دارد بعد از گرفتن پول از انتقال فالوور به پیج شما امتناع کنند .خرید فالوور واقعی

 

خودتان وارد عمل شوید

چگونه فالوور فیک را تشخیص دهیم ؟برنامه های فالوور بگیر را مورد استفاده قرار دهید ، از این طریق خودتان موفق میشوید که فالوور فیک به اکانتتان منتقل کنید . در ابتدا راه باید برنامه فالوور بگیر را از طریق پلی استور گوشی همراهتان نصب کنید و پیج های غیر از پیج اصلی که میخواهید به آن فالوور وارد کنید را آن جا وارد کنید . این برنامه بر این اساس است که به ازای هر فالو کردنتان یک سکه به شما داده میشود  و بعد شما سکه ها را به پیج اصلی انتقال و به برنامه درخواستتان در رابطه با فالور لیک  اعلام میکنید .

پس  فالوور های فیک یا به وسیله برنامه فالوور بگیر یا پیج هایی که دیگر فعالیتی ندارند وارده پیج شما میشوند .

چگونه فالوور فیک را تشخیص دهیم ؟

راه های تشخیص فالوور های فیک

۱. از طریق عکس پروفایل و یا آی دی اینستاگرام :

یکی از راه های تشخیص فالوور فیک این است که پیج مربوطه برای پروفایل خود هیچ عکسی را قرار نداده است و این مسئله به این خاطر است که این پیج به وسیله ربات ها و گروهی ساخته شده اند . علاوه برآن آی دی این نوع پیج ها بسیار عجیب غریب میباشند زیرا ربات ها آن را نیز برمیگزینند . اگر در اینستا با پیجی مواجه شدید که اسمش دارای حروف انگلیسی بود و یا حروف بکار رفته اش رندومی بود به احتمال قوی قسم میباشد .

۲ . بررسی کردن فالوور های پیج :

هر پیج دارای دو بخش فالوور و فالویینگ میباشد .

 • فالوور : افرادی که شما را دنبال می کنند .
 • فالویینگ : افرادی که شما ، آن را دنبال می نمایید.

در پیج مورد نظرتان وارد قسمت فالوور ها شوید و چند فالوور را مورد بررسی قرار دهید اگر متوجه این موضوع شدید که فالوور ها اغلب نام و آی دی به هم ریخته و نامشخصی دارند ، این احتمال قوی را بدهید که این پیج فیک میباشد و بدون شک و با خیال آسوده آن را حذف نمایید .

۳ . بررسی کردن فالوئینگ ها :

در کنار بررسی فالور های پیج مورده نظر بهتر اس فالویینگ ها نیز بررسی شوند . اگر نیز متوجه شدید که فالویینگ های آن هم دارای نام و آی دی نامشخصی هستند مطمئن باشید که فیک است  البته لازم بذکر است که در آن فالویینگ واقعی هم نیز وجود دارد زیرا توسط ربات ها خریداری میگردد و در ازای پولی بوده که شخصی دریافت کرده است .خرید فالوور ارزان

۴ . برسی نمودن اسم و بیوی پیج :

اکثر فالوور های فیک ، نام هایی نامرتبط و درهم ریخته انتخاب می نمایند و در بیویشان چیزی نوشته نشده است و این مسئله به این دلیل است که توسط ربات ساخته شده است .

۵ . بررسی محتوا پیج :

یک روش دیگر که همیشه قابل استناد کردن نمی باشد این است که پیج مورد نظر پست گذاشته است یا خیر ؟ و یا اینکه چه مدت زمانی از آخرین پستی که انتشار کرده است میگذرد ؟ اغلب این پیج ها هیچ پستی را انتشار نمیدهند و فاقد تصویر پروفایل هستند . البته بازهم بیان میکنیم که حتی با این شرایط نیز امکان دارد که حقیقی باشد و فیک نباشد .

۶ . بررسی نمودن لایک و کامنت : 

در مورد قبل بیان داشتیم که اگر پستی منتشر نگردد فیک شناخته میشود ، اما اگر پستی انتشار پیدا کرده ، باید به بررسی تعداد لایک و کامنت های آن بپردازیم . لایک و کامنت ها بسیار پایین و اغلب به صورت ایموجی از فالوور فیک خبر میدهد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.