آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

اشخاصی که از کاربران فعال در اینستاگرام هستند، حتما تا به حال با تیک آبی در اینستاگرام برخورد کرده اند و معنای آن را می دانند. اما بسیاری از افراد نیز با این تیک آبی در اینستاگرام رو به رو شده اند ولی معنای آن را نمی دانند.

به همین دلیل همکاران ما در آسان فالوور تصمیم گرفتند که با تهیه این مقاله، شما عزیزان و کاربران اینستاگرام را به شکل بهتری با تیک آبی و نحوه دریافت آن در اینستاگرام آشنا کنند.

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

به صورت کلی منظور از تیک آبی در اینستاگرام این است که صفحه و یا اکانت مورد نظر به صورت اصل است و جعلی نمی باشد و به شخص واقعی تعلق دارد. با نمایش این تیک در بالای اکانت یک شخص می توان دریافت کرد که هویت شخص مورد نظر از سوی اینستاگرام تایید شده است و کاربران می توانند با خیال آسوده به فالوو کردن پیج مورد نظر بپردازند.برای اینک تیک آبی دریافت کنید ، پست های شما باید تعداد زیادی ویو و لایک خورده باشد که برای افزایش لایک می توانید خرید لایک انجام بدهید

معمولا در خصوص اکانت اشخاص مشهور، سوپر استارها، هنرمند ها و سایر اشخاص معروف و سرشناس جوامع مختلف به کار می رود. همچنین از این تیک برای نشان دادن اکانت هایی که نشان دهنده یک برند خاص هستند نیز استفاده می شود و به کمک آن می توان دریافت کرد که اکانت مورد نظر ارائه دهنده اصلی برند مربوطه می باشد و محصولات تقلبی ارائه نمی دهد.

اهمیت دریافت تیک آبی در اینستاگرام چیست؟

زمانی که اشخاص بتوانند تیک آبی دریافت کنند می توانند از مزیت های آن که به شرح زیر هستند، استفاده نمایند.

 • امکان جلب فالوور های بیشتر
 • کمک به فالوور در فهمیدن این که اکانت مورد نظر صفحه رسمی و قانونی شخص و یا برند مورد نظرشان است
 • ایجاد اعتماد سازی در فالوور ها
 • کمک به افزایش دیده شدن در اینستاگرام
 • امکان بالا آمدن در سرچ اینستاگرام
 • نشان دادن یک اکانت خاص و منحصر به فرد
 • مطرح کردن میزان جدیت فعالیت در اینستاگرام
 • و…

چگونه تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

در این رابطه باید به شما عزیزان بگوییم که شرایط و قوانین اینستاگرام برای دریافت تیک آبی کمی سخت است و شرایطی که برای دریافت این تیک لازم است، به صورت زیر است:

داشتن یک حساب اینستاگرامی معتبر وکامل

در این خصوص باید یک حساب کاربری کامل داشته باشید یعنی حساب کاربری شما باید به صورت عمومی باشد و بیوگرافی، تصویر پروفایل و پست داشته باشد. همچنین در این خصوص حساب شما نباید به شبکه های اجتماعی دیگر لینکی داشته باشد.

منظور از معتبر بودن نیز این است که اکانت شما باید نماینده یک شخص واقعی و یا یک برند ثبت شده باشد.

حساب اینستاگرامی باید شاخص باشد

شخصی که می خواهد تیک آبی دریافت کند باید یک برند شاخص و مشهور داشته باشد زیرا اینستاگرام درخواست افراد را برای دریافت تیک آبی بررسی می کند و نام آنها را در اینترنت جست و جو می کند تا از شهرت آنها مطمئن شود.

منحصر به فرد بودن اکانت

اکانتی که می خواهید برای آن تیک آبی دریافت کنید باید تنها نماینده و یا برند در اینستاگرام باشد زیرا اینستاگرام به ازای هر کسب وکار تنها یک بار تیک آبی ارائه می دهد.

کلام آخر

با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده در خصوص اینکه چگونه تیک آبی را بگیریم؟، می توانید به راحتی برای انجام این کار اقدام کنید و در صورتی که شرایط ذکر شده در قسمت فوق به شما تعلق دارد، تیک آبی را دریافت کنید و فعالیت خود را ارتقا دهید.

چنانچه قصد دارید که فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهید، می توانید خرید فالوور از آسان فالوور را نیز امتحان کنید و با خرید فالوور از این مجموعه دنبال کننده های خود را به میزان زیاد افزایش دهید.

پس در صورت تمایل به قسمت صفحه اصلی سایت وارد شوید و یکی از بسته های افزایش فالوور را انتخاب کنید و با انتخاب گزینه تکمیل فرآیند خرید، بسته مورد نظر خود را با پرداخت هزینه مقرون به صرفه خریداری نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.