آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

بدون پرداخت پول فالوور بگیریم : آیا شما هم به دنبال روشی هستید که بدون نیاز به پرداخت پول بتوانید فالوور جذب کنید و این مساله ذهن شما را درگیر کرده است؟ به راستی چگونه بدون پرداخت پول فالوور بگیریم؟ آیا این امکان وجود دارد که بدون پرداخت هیچ پولی فالوور جذب کرد؟

خواننده محترم، پاسخ سوال شما نزد ما است. کافی است تا اندکی از وقت گرانبهای خود را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید تا به راحتی پاسخ پرسش خود را پیدا کنید.

برای جذب فالوور راهکار های بسیار مختلفی وجود دارد که هر کسی بر اساس شرایط خود  از یکی از این راهکارها برای جذب دنبال کننده استفاده می کند. برخی از راهکارها با پرداخت پول هستند و با کمک آنها ادمین یک اکانت برای خرید فالوور اینستاگرام اقدام می کند و برخی از راهکارها به گونه ای هستند که نیازی به پرداخت پول ندارند. حال می خواهیم بدانیم که راهکارهای جایگزین خرید فالوور برای جذب دنبال کننده چیست و چگونه بدون پرداخت پول می توان فالوور گرفت.

چگونه بدون پرداخت پول فالوور بگیریم؟

بدون پرداخت پول فالوور بگیریم

برای جذب دنبال کننده و یا همان فالوور بدون پرداخت پول می توان از راهکارهای ذکر شده در قسمت زیر استفاده کرد و فالوور های خود را افزایش داد:

فالوو کردن اکانت های مختلف در اینستا

از جمله ساده ترین، بی دردسر ترین و راحت ترین راهکارهایی که با استفاده از آن میتوانید برای جذب فالوور اقدام کنید، فالوو کردن دستی در اینستا است که هیچ گونه هزینه ای نیاز ندارد.

تنها کافی است که برای انجام این کار کمی وقت بگذارید و اکانت های مختلف و مورد نظر خود را که مرتبط با فعالیت شما هستند و یا هیچ گونه ارتباطی با فعالیت شما ندارند را فالوو کنید و به آنها درخواست فالوو بفرستید.

بدون پرداخت پول فالوور بگیریم : در این صورت اکانت هایی که برای آنها درخواست فالوو ارسال می کنید، معمولا حدود 70 درصدشان به شما درخواست فالوو متقابل می دهند و در نتیجه به این شکل فالوور های شما افزایش پیدا می کند.

کافی است تا کمی هوشمندانه برای ارسال درخواست فالوو اقدام کنید و اکانت های پر فالوور و مناسب را برای این کار انتخاب نمایید.

برای خرید لایک کلیک کنید

استفاده از نرم افزار های فالوو اتوماتیک

به کمک نرم افزار های فالوو اتوماتیک نیز می توان بدون پرداخت پول فالوور گرفت. این نرم افزار ها را می توان از گوگل پلی و یا بازار به راحتی دانلود کرد و از آنها برای افزایش فالوور استفاده نمود زیرا با ارسال درخواست فالوو در این روش نیز معمولا فالوو بک هایی دریافت می شود که در نتیجه فالوور افزایش پیدا می کند.

نرم افزار های فالوو خودکار به گونه ای هستند که به دنبال کردن اکانت های مرتبط با اکانت شما می پردازند که به همین دلیل با استفاده کردن از آنها می توانید بدون نیاز به خرید فالوور واقعی، دنبال کننده های واقعی را برای اکانت خود پیدا کنید.

کمک گرفتن از دوستان و نزدیکان برای تبلیغ اکانت

بدون پرداخت پول فالوور بگیریم : اگر مایلید تا راهکارهای بیشتری در خصوص اینکه چگونه بدون پرداخت پول فالوور بگیریم را بشناسید، باید به کمک گرفتن از دوستان و آشنایان برای تبلیغ کردن اکانت خود اشاره کنیم.

برای افزایش دادن تعداد دنبال کننده ها در اینستاگرام کافی است تا از دوستان و نزدیکان خود بخواهید که برایتان تبلیغ کنند. این عزیزان نیز بدون درخواست هزینه، برای شما این کار را انجام می دهند و به این شکل فالوور های شما را افزایش می دهند.

هشتگ گذاری

بدون پرداخت پول فالوور بگیریم : یکی دیگر از بهترین راهکارهایی که به کمک آن می توانید بدون صرف هزینه فالوور های خود را افزایش دهید، هشتگ گذاری است. هشتگ گذاری مناسب در پست های شما باعث می شود که پست های اشتراک گذاشته شده توسط شما به مجموعه بزرگی از پست های مشابه وارد شود و به این شکل اشخاصی که به دنبال اکانت هایی با هدف کاری شما هستند، می توانند به واسطه هشتگ اکانت شما را بشناسند و به این شکل وارد اکانت شما شوند.

سخن پایانی:

با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده در قسمت فوق می توانید بدون نیاز به خرید فالوور، برای افزایش دنبال کننده های خود اقدام کنید و فالوور های خود را به راحتی افزایش دهید.

پس اگر تمایل به خرید فالوور ندارید و وقت کافی برای جذب فالوور رایگان دارید، می توانید از این روش ها استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.