آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

چگونه اینفلوئنسر شویم؟ انواع اینفلوئنسر اینستاگرام چیست؟ چگونه اینفلوئنسر پول در میاورد؟ آیا می خواهید از این مطالب آگاه شوید؟ پس با ما در آسان فالوور همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

اینفلوئنسر به افرادی گفته می شود که در زندگی شخصی خود افراد مشهوری نیستند اما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نظیر: اینستاگرام، یوتیوب و توئیتر به شهرت رسیده اند و فالوور های زیادی دارند. این افراد بر روی فالوور های خود تاثیرگذاری زیادی دارند و با تبلیغ کردن در این شبکه ها کسب درآمد می کنند.خرید فالوور اینستاگرام

اینفلوئنسر ها معمولا برند ها و یا مارک های مختلف در حوزه های مختلف تبلیغ می کنند و محصولات مختلفی را به فالوور ها معرفی می نمایند. در رابطه با این افراد باید گفت که اینفلوئنسر ها دارای انواع مختلفی در اینستاگرام هستند که برخی از مهم ترین انواع آنها به شرح زیر می باشند:

چگونه اینفلوئنسر شویم

انواع اینفلوئنسر اینستاگرام

مگا اینفلوئنسر

مگا اینفلوئنسر ها به افرادی گفته می شوند که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند و افرادی هستند که تعداد فالوور های انها بیش از یک میلیون فالوور است. از جمله اینفلوئنسر هایی که در این دسته قرار دارند می توان به: خواننده ها، بازیگران، افراد مشهور و ورزشکاران اشاره کرد.

اما با این وجود برخی دیگر از اینفلوئنسر ها نیز با فعالیت خود در اینستاگرام توانسته اند به مگا اینفلوئنسر تبدیل شوند و به این میزان فالوور داشته باشند که به این گروه از افراد که در گروه مگا اینفلوئنسر قرار دارند اما افرادی مشهور نبوده اند، واینر گفته می شود.

ماکرو اینفلوئنسر

ماکرو اینفلوئنسر ها دارای جایگاه دوم از نظر تعداد فالوور در اینستاگرام هستند که معمولا تعداد فالوور های انها در حدود 100 هزار نفر الی یک میلیون نفر است. به صورت کلی ماکرو اینفلوئنسر ها را می توان به عنوان واینرهایی در نظر گرفت که هنوز به مرحله مگا اینفلوئنسر نرسیده اند.

میکرو اینفلوئنسر

از دیگر انواع اینفلوئنسر در اینستاگرام می توان به میکرو اینفلوئنسر اشاره کرد که این افراد تعداد فالوور هایشان در حدود هزار تا ده هزار نفر است و فعالیت تخصصی تری را انجام می دهند.

نانو اینفلوئنسر

آخرین نوع اینفلوئنسر های اینستاگرام نیز نانو اینفلوئنسر ها هستند که تازه وارد کار شده اند و فالوور های آنها هنوز به میزان ده هزار نفر نیز نرسیده است. لازم به ذکر است که تعداد کم فالوور های این گروه به معنای عدم کارایی انها نیست.

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

حال که با انواع اینفلوئنسر آشنا شدید باید به این موضوع که چگونه اینفلوئنسر شویم بپردازیم.

برای اینکه بتوانید اینفلوئنسر شوید کافی است تا به امور ذکر شده در قسمت زیر دقت کنید:

موضوع مورد علاقه خود را بیابید

اینکه به چه موضوعی علاقه داشته باشید مهم نیست. شما میتوانید به مسائل عجیب و غریبی نیز علاقمند باشید و آنها را به عنوان موضوع مورد علاقه خود انتخاب کنید و با این وجود نیز فالوور های زیادی داشته باشید. تنها کافی است که یک موضوع جذاب که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید.

به انجام کار های منحصر به فرد بپردازید

از آنجایی که رقابت در میان اینفلوئنسر ها در شبکه های مجازی زیاد است و فعالیت هایی که آنها انجام می دهند بیشتر تکراری است، برای اینکه بتوانید به یک اینفلوئنسر موفق تبدیل شوید، بهتر است که کارهای منحصر به فردی را انجام دهید.

نوع شبکه اجتماعی مورد نظر خود را انتخاب کنید

از جمله امور مهم برای اینفلوئنسر ها این است که نوع شبکه اجتماعی خود را که قصد فعالیت در آن را دارید مشخص کنید.

از یک استراتژی پیروی کنید

سعی کنید که در پست گذاری های خود زمان بندی داشته باشید و از استراتژی پیروی کنید تا فعالیت شما موفق تر واقع شود و نتیجه بیشتری در بر داشته باشد.

محتواهای مفید را به کار ببرید

محتوا یکی از بخش های بسیار مهم برای تمامی انواع پیج ها در شبکه اجتماعی است و در صورتی که قصد دارید به یک اینفلوئنسر موفق تبدیل شوید باید از پست هایی با محتوای بسیار جذاب برای فالوور ها استفاده کنید تا تاثیر زیادی بر روی فالوور های خود و یا مخاطبان بگذارید.

محتوای خود را تبلیغ کنید

تبلیغ کردن محتوا مساله بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود به صورتی که اگر 20 درصد از وقت خود را صرف تولید محتوا می کنید باید 80 درصد از وقت خود را به تبلیغ کردن اختصاص دهید.

با اینفلوئنسر ها همکاری داشته باشید

برقراری ارتباط با اینفلوئنسر های شناخته شده تاثیر زیادی در گسترش فعالیت شما خواهد داشت که اگر قصد دارید اینفلوئنسر شوید حتما باید از این راهکار استفاده کنید.

با مخاطبان و فالوور های خود در ارتباط باشید

زمانی که فالوور های شما هنوز زیاد نیستند سعی کنید که با آنها در ارتباط باشید و به پیام ها و یا کامنت های آنها پاسخ دهید. برقراری ارتباط به مخاطب به هر شکلی که باشد می تواند تاثیر زیادی در کسب و کار شما شود.

کلام پایانی

دوستان عزیز چنانچه قصد دارید که فالوور های خود را در خصوص پیج اینفلوئسری افزایش دهید.برای خرید فالوور،خرید فالوور ارزان، از سایت آسان فالوور میتوانید خرید کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.