آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، با داشتن انواع مخاطب در سراسر جهان یکی از اهداف تبلیغات هدفمند به شمار می روند. به طور کلی، میزان زمانی که اعضای شبکه های اجتماعی صرف تماشای کلیپ ها و پست های مختلف در این فضاها می کنند، بسیار بیشتر از زمانی است که بخواهند صرف دیدن تبلیغات تلویزیون و رادیو کنند. بنابراین برای افرادی که پیج فروش محصولات یا ارائه خدمات مختلف دارند، این سوال پیش می آید که چه زمانی فالوور خارجی بخریم؟ این افراد، با دنبال کردن مطالب پاسخ این سوال را خواهند گرفت.

چه زمانی فالوور خارجی بخریم؟-وبسایت اسان فالوور

فالوورهای خارجی چه کسانی هستند؟

فالوورهای خارجی به افراد غیر ایرانی گفته می شود که اکانتشان برای کشورهای مختلف خارجی است. در رابطه با این سوال که چه زمانی فالوور خارجی بخریم؟ باید بگوییم که در صورتی که کسب و کار بین المللی دارید می توانید برای خرید آن اقدام کنید. فالوورهای خارجی باعث افزایش اعتبار پیج شما می شوند.

دلیل خریدن فالوور

داشتن فالوور، نشان دهنده ی مورد توجه قرار گرفتن صفحه شخصی افراد است. تعداد فالوور هر شخص نشان می دهد که او از نقاط مختلف کشور یا دنیا شخصیتی محبوب دارد. بنابراین، اشخاص برای فروش محصولات و خدمات خود در اینستاگرام احتیاچ به فالوورهای واقعی و فعال دارند. خرید فالوور موجب بیشتر دیده شدن شما می شود. بسیاری از افرادی که صاحب کسب و کارهای بزرگ هستند، علاوه بر تبلیغات در وب سایت های مختلف شروع به جمع کردن فالوور کرده اند تا بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند.

مزیت های خرید فالوور خارجی

-توسعه شغل و درآمد زایی در خارج از کشور

-ارزان بودن فالوور خارجی نسبت به فالوور ایرانی

-افزایش آمار پیج با خرید فالوور خارجی با هزینه کم و عدم خرید فالوور فیک

-ترغیب افراد ایرانی برای دنبال کردن شما با دیدن فالوورهای خارجی

-زمان بر بودن راههای طبیعی افزایش فالوور

معایب خرید فالوور خارجی

-فروش محصولات به افراد خارجی سخت و دردسر ساز است.

-ممکن است به علت تفاوت فرهنگی و زبانی و سر در نیاوردن از محتوا، شما را آنفالو کنند.

-برخورداری از فالوور خارجی بدون داشتن هدف مشخص بیزینس، سودی برای توسعه شغل شما در ایران ندارد.

معایب خرید فالوور خارجی-وبسایت اسان فالوور

چگونه فالوور خارجی بخریم؟

برای خرید فالوور خارجی، تنها کافی است که به سایت مورد نظر خود مراجعه کرده و پس از انتخاب تعداد فالوور مورد نیاز، هزینه آن را پرداخت نمایید. اما با انجام این کار به تنهایی نمی توانید بازخورد مطلوبی بگیرید و لازم است برای خرید فالوور خارجی هدفمند اقدام کنید.

فالوور خارجی هدفمند چیست؟

چه زمانی فالوور خارجی بخریم؟ فالوور خارجی هدفمند، فالووری است که به طور کامل مخاطب اهداف شما باشد. این به این معنی است که فالوورهای شما باید به حوزه فعالیت شما در ایستاگرام علاقه مند باشند. فالوورهای هدفمند به طور معمول اقدامی در خصوص آنفالو کردن پیج شما نمی کنند. بنابراین، خرید فالوور خارجی هدفمند برای پیج شما دائمی است.

خرید فالوور خارجی باعث افزایش لایک و کامنت می شود؟

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که افزایش فالوور خارجی باعث افزایش لایک و کامنت می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به طور قطع این اتفاق خواهد افتاد. علاوه بر این با افزایش تعداد فالوور های شما مخاطبان دیگری در رابطه با پیج شما کنجکاو شده و شما را دنبال می کنند. با توجه به این، خرید فالوور خارجی از دو جهت برای شما سود خواهد داشت؛ یکی افزایش لایک و کامنت و دیگری جذب فالوور بیشتر.

خرید فالوور خارجی باعث افزایش لایک و کامنت می شود؟-وبسایت اسان فالوور

آیا خرید فالوور خارجی به پیج شما آسیب می رساند؟

برای خرید فالوور خارجی باید به شرکت هایی که در این زمینه تخصص کافی دارند، مراجعه نمایید. به هر میزانی که شرکت انتخاب شده توسط شما دارای اعتبار بیشتری باشد، نگرانی شما جهت امنیت پیجتان کاهش پیدا می کند. شرکت های معتبر فروش فالوور خارجی، فالوورهای واقعی را به شما ارائه می دهند. در شرکت های معتبر تمامی فرآیندهای فروش فالوور خارجی توسط کارشناسان مجرب انجام می گیرد.

کلام آخر در رابطه با فالوور خارجی

در اینجا لازم است بگوییم که فالوورهای خارجی بیشتر برای پیج هایی مورد استفاده قرار می گیرند که محصولات خود را به نقاط مختلف ارسال می کنند. در این مقاله به طور کامل درباره ی فالوورهای خارجی صحبت کردیم. امیدواریم در رابطه با سوال چه زمانی فالوور خارجی بخریم؟ اطلاعات کافی را در اختیار شما گذاشته باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.