آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

چرا بازدید استوریم کم شده؟ استوری اینستاگرام قابلیت جذاب در اپلیکیشن های اینستاگرام به شمار می آید.

استوری اینستاگرام محبوبیت چشمگیری میان کاربران خود پیدا کرده است.

استوری ها نسبت به پست های عادی دارای محبوبیت بیشتری هستند همانطور که مشخص است استوری اینستاگرام یک داستان کوتاه است که می تواند یک تصویر یک عکس یا یک فیلم یک متن باشد .

منتشر کردن استوری کار آسانی است و مدت ماندگاری آن ۲۴ ساعت است کاربران توسط استوری می‌توانند کارهای روزانه خود را به نمایش بگذارند.

و اگر بیزینس خاصی دارید می توانید از چیدن قفسه ها از آنباکس بسته‌های خود فیلم بگیرید و استوری کنید که این برای کاربران بسیار جذاب است.

چرا بازدید استوریم کم شده؟ - وبسایت آسان فالوور

الگوریتم های اینستا گرام

اینستاگرام دارای قوانین و الگوریتم‌های است که با رعایت این الگوریتم ها می توان رشد مثبت خوبی داشته باشید.

الگوریتم اینستا در اصل یعنی هوش مصنوعی اینستاگرام.

اما اینستاگرام هیچ وقت به طور مشخص این الگوریتم ها را بیان نمی کند و این اطلاعات با آزمون و خطا و تست کردن های مداوم بدست آمدند البته این الگوریتم ها ثابت نیستند و با بروزرسانی اینستاگرام قوانین و الگوریتم ها هم ممکن است تغییر کند.

اینستاگرام مدام در حال تغییر است در اصل اینستاگرام مدام در حال بررسی میلیون‌ها حساب‌کاربری میباشد تا بتواند تشخیص دهد بر چه اساسی محتواهای جدید را به کاربر نشان دهد.

مدتی قبل اینستاگرام بر اساس زمان پست ها و زمان انتشار آنها را به کاربر به نمایش می گذاشت اما  الگوریتم جدید اینستاگرام دیگر به زمان انتشار کاری ندارد هر چقدر شما نسبت به پیجی علاقه بیشتری نشان دهید و پستهای آنها را بیشتر لایک کنید استوری آنها  را بیشتر تماشا کنید و عملیات بر روی پیج انجام دهید این پیج  به شما زودتر نشان داده میشود .

برای بالا بردن ویو استوری های خود و بازدید باید تعامل داشته باشید باید کاری کنید که مخاطبان به شما علاقه مند شوند و پیج شما را دنبال کند تا اینستاگرام هم پیجتان را به مخاطبان به نمایش بگذارند.

شما باید اینستاگرام را یک فرد در نظر بگیرید و اعتماد آن را به دست آورید تا پست های شما و پیج شما را به دیگران نشان دهد.

دلایل پایین آمدن بازدید استوری

چرا بازدید استوریم کم شده؟ یک عمل بسیار مهم که شما باید آن را در نظر بگیرید و بیشتر افراد آن را بی اهمیت می دانند وارد شدن به اینستا با یک آی پی معین و مشخص است  فیلترشکن ها باعث می شود که آی پی شما تغییر کند و با هر بار ورود به اینستاگرام شما متفاوت باشد اینستا شما را یک  ربات تشخیص می‌دهد و پیج شما اکانت شما را به دیگران نشان نمی دهد می توان گفت اینستاگرام شما را در یک گوشه تاریک در اینستا رها می‌کند .

استفاده از فیلتر شکن ها و آی پی های مختلف و متفاوت باعث می‌شود تا اینستاگرام پیج شما را یک ربات تشخیص دهد و از نشان دادن پیج شما به افراد دیگر خودداری کند و این یکی از عوامل مهم در افت بازدید و لایک پیج شما به حساب می آید.

باید سعی کنید که با فیلترشکن وارد اینستاگرام نشوید یا به طور مداوم آی پی خود را تغییر ندهید.

برای بالا بردن بازدید از ویدیو ها و استوری های خود باید با مخاطبان خود تعامل داشته باشید باید آنها را علاقه مند کنید به مطالبی که می گذارید با فالوور های مخاطبان تان باید تعامل داشته باشید سعی کنید که دنبال کننده ها و پیج هاشون  را بازدید کنید لایک کنید ویدیو های آنها  را تماشا کنید کامنت بزارید  سعی کنید از کاربران و دنبال کننده های خود بخواهید که شما را حمایت کنند که به پست های شما سر بزنند  پست شما را لایک کنند .

الگوریتم های جدید اینستاگرام به صورتی طراحی شده اند که دیگر بر اساس زمان گذاشتن پست و استوری  عمل نمی کنند و استوری ها و پست ها را بر اساس این که کاربر کدام را بیشتر دنبال می‌کند به کدام علاقه بیشتری نشان می‌دهد به کاربر نشان می‌دهد و مهم کیفیت پیج است.

شما باید در بازه‌های زمانی معین استوری بگذارید مداوم با مخاطبان خود تعامل داشته باشیم گذاشتن استوری اهمیت بیشتری نسبت به گذاشتن پست دارد که در گذاشتن استوری پشتکار داشته باشید و محتوا های جدید و جذاب بزارید باید در استوری و محتوا های خود خلاقیت داشته باشید  بهتر است که از محتواهای تصویری استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.