آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا تا کنون در رابطه با پیمایش در اینستاگرام چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید پیمایش در اینستاگرام چیست؟ آیا پیمایش در اینستاگرام برای کاربران مفید است؟

اینستاگرام دارای قابلیت های زیادی است و امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. در وب سایت آسان فالوور می توانید اطلاعات مفیدی در خصوص قابلیت های مختلف اینستاگرام به دست آورید. فقط کافی است که مقالات درج شده در این وب سایت را مطالعه کنید تا با این شبکه اجتماعی بیشتر و بهتر آشنا شوید.

یکی از قابلیت های اینستاگرام پیمایش است که به تازگی به این شبکه اضافه شده است و در این مطلب قصد داریم که در خصوص پیمایش در اینستاگرام با شما عزیزان صحبت کنیم.

پیمایش در اینستاگرام

پیمایش در اینستاگرام چیست؟

پیمایش به صورت کلی به معنای طی کردن و پیمودن است که در اینستاگرام یک قابلیت جدید فراهم شده است که با استفاده از آن می توان استوری ها را با استفاده از انگشت دست رد کرد و یا از آنها پرید.

به عبارت دیگر با وجود اینکه گوشی های هوشمند لمسی هستند با استفاده از قابلیت پیمایش می توان بدون نیاز به انتخاب یک دکمه، به راحتی با لمس صفحه و حرکت دست از چپ به راست و یا از راست به صفحات بعدی  و یا قبلی استوری ها رفت.

با استفاده از قابلیت پیمایش نه تنها می توانید اسلاید های یک استوری را به صفحه های بعدی و قبلی بزنید بلکه می توانید از استوری های یک شخص به استوری های شخص دیگر منتقل شوید.

در صورت استفاده از پیمایش می توانید استوری های مختلف را به صورت زنجیره وار و پشت سر هم مشاهده کنید.

مزایای پیمایش در اینستاگرام چیست؟

قابلیت پیمایش در اینستاگرام دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

انجام امور مورد نظر را در اینستاگرام برای کاربران آسان تر می کند

با استفاده از گزینه پیمایش انجام امور در اینستاگرام یعنی تماشای استوری ها برای کاربران بسیار راحت می شود زیرا در این صورت تنها با هدایت انگشت دست به سمت راست و یا چپ شخص می تواند در بین استوری ها جا به جا شود و آنها را مشاهده کند و دیگر نیازی به لمس کردن دکمه برای مشاهده کردن استوری ها نیست.

امکان مشاهده استوری ها به صورت زنجیره وار وجود دارد

به کمک قابلیت پیمایش در اینستاگرام می توان استوری ها را به صورت زنجیره وار مشاهده کرد و دیگر نیازی به خارج شدن از یک استوری و رفتن به استوری بعد وجود ندارد. بلکه استوری ها به صورت زنجیره وار و پشت سر هم قابل مشاهده هستند.

به ادمین اکانت کمک می کند که از علایق فالوور های خود اگاه شود

با وجود قابلیت پیمایش می توان از علایق فالوور ها آگاه شد زیرا زمانی که فالوور ها با استفاده از پیمایش اسلاید های استوری را رد می کنند و آنها را تماشا نمی کنند بدین معنا است که آنها به استوری درج شده علاقه ندارند و محتوا برای آنها جذاب نبوده است.

در قسمت استوری می توان لیستی از اشخاص که استوری های شما را مشاهده می کنند را تماشا کرد و بدین ترتیب اگر تعداد اشخاصی که اسلاید اول استوری را مشاهده کرده اند با تعداد افرادی که استوری آخر را مشاهده کرده اند یکسان نباشد یعنی فالوور ها با استفاده از گزینه پیمایش از دیدن استوری های دیگر سر باز زده اند  و تمایلی به آن نشان نداده اند.

در نتیجه به این شکل می توان هم از علایق فالوور ها آگاه شد و هم از فعالیت های آنها و استوری هایی که مشاهده کرده اند را چک کرد.

سخن پایانی

در انتها باید به این مطلب توجه کرد که اگر از پیمایش و مزیت هایی که برای کاربران اینستاگرام به همراه دارد، به خوبی استفاده کرد، می توان به راحتی با استفاده از این قابلیت فالوور های اینستاگرام را افزایش داد زیرا با در نظر گرفتن علایق فالوور ها می توان در انتخاب پست ها موثر تر واقع شد.

اما دوستان عزیز برای افزایش فالوور های خود از روش های دیگری نیز می توانید استفاده کنید. به عنوان مثال: خرید فالوور از اسان فالوور راهکار مفیدی برای افزایش فالوور اینستاگرام است که در مدت زمان بسیار کوتاهی می توان با این روش فالوور ها را افزایش داد  و فعالیت کسب و کاری خود را ارتقا بخشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.