آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

ویژگی های لایو اینستاگرام برای جذب فالوور چیست؟ آیا لایو اینستاگرام در جذب فالوور تاثیر دارد؟

اینستاگرام از قابلیت های زیادی برای کاربران برخوردار است که یکی از امکانات و قابلیت های آن لایو اینستاگرام است و امروزه از این قابلیت  استفاده زیادی می شود.

لایو اینستاگرام به صورت کلی به معنای پخش زنده ویدیو است و برای استفاده از آن باید وارد قسمت استوری شد. به کمک قابلیت لایو می توان به صورت همزمان با فالوور های خود در ارتباط بود و به آنها پاسخ داد. برای کاربران اینستاگرام برقراری ارتباط و تماس به صورت زنده بسیار هیجان انگیز است و قابلیت پر طرفداری است.

اگر می خواهید با ویژگی های لایو اینستاگرام برای جذب فالوور آشنا شوید، با ما همراه باشید تا همکاران ما در مجموعه آسان فالوور که وب سایتی در خصوص خرید فالوور و خرید فالوور ارزان و … است ویژگی های لایو را برایتان مطرح کنند.

لایو اینستاگرام

ویژگی های لایو اینستاگرام برای جذب فالوور

لایو اینستاگرام هم برای اشخاصی که در اینستاگرام کسب و کار کنند و هم برای اشخاصی که اکانت شخصی دارند، مناسب است و همه می توانند ازآن استفاده کنند.

اشخاصی که دارای اکانت کسب و کار هستند، میتوانند در لایو اینستاگرام محصولات جدید خود را با ذکر جزئیات برای مشتریانشان مطرح کنند و به این شکل اعتماد مشتری را بیشتر به محصولات خود جلب کنند.

همین طور افرادی که دارای اکانت های شخصی هستند نیز می توانند با استفاده از لایو اینستاگرام با فالوور های خود ارتباط بگیرند و به این شکل با دنبال کننده های خود در ارتباط باشند.

لایو اینستاگرام به گونه ای است که اشخاص میتوانند آن را به صورت یک نفره و یا دو نفره برگزار کنند. در لایو دو نفره این امکان وجود دارد که دو کاربر متفاوت با هم به صورت لایو صحبت کنند و دیگران نیز آنها را تماشا نمایند.

چگونه لایو اینستاگرام به صورت تک نفره و دو نفره بگذاریم؟

برای اینکه بتوان لایو گذاشت باید بر روی عکس پروفایل خود در قسمت فید وارد شوید و سپس گزینه start live video را بزنید و سپس به تهیه کردن ویدیوی لایو اقدام کنید. در نتیجه زمانی که لایو اینستاگرام برای شما آغاز می شود دیگران می توانند به تماشای لایو شما بیایند و این امکان نیز وجود دارد که شما بتوانید لیست اشخاصی که شما را تماشا می کنند را ببینید.

فالوور های شما می توانند در هنگام تماشای لایوی که از سوی شما پخش می شود، واکنش نشان دهند و برای شما لایک بگذارند و یا از استکیر ها استفاده کنند تا به کمک آنها احساس خود را بیان نمایند.

برای اینکه بتوان یک لایو به صورت دو نفره تهیه کرد نیز باید به شخص مورد نظر خود که می خواهید همراه با شما لایو بگذارد، درخواست دهید و از او بخواهید که به لایو شما بپیوندد.

برای انجام این کار باید آیکون شبیه به دوربین در بالای صفحه و در قسمت سمت چپ صفحه اصلی را بزنید و سپس صفحه را به سمت بکشید تا صفحه ای که مربوط به استوری است به شما نمایش داده شود.

سپس گزینه لایو را در پایین صفحه بزنید و مانند روش لایو تک نفره گزینه start live video را انتخاب کنید. سپس آیکونی که شبیه به دو صورتک است را بزنید و نام کسی را که می خواهید به لایو شما وارد شود را انتخاب کنید. در این خصوص باید توجه داشته باشید که تنها کسانی را می توانید به لایو خود دعوت کنید که در حال تماشای لایو شما هستند.

در ادامه اگر شخصی که از او برای لایو دعوت کرده اید، دعوت شما را بپذیرد، او به صفحه مشترک لایو وارد می شود و در صورتی که درخواست شما را رد کند، شما متوجه این موضوع خواهید شد.

مزایای لایو اینستاگرام برای جذب فالوور چیست؟

همان طور که در قسمت فوق ذکر شد، لایو اینستاگرام در جذب فالوور تاثیر زیادی دارد و به کمک آن می توان فالوور جذب کرد. از جمله ویژگی ها و مزایای لایو اینستاگرام برای جذب فالوور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برقراری تماس تصویری با فالوور ها به گونه ای که تمامی فالوور ها بتوانند شما را ببینند
 • کنجکاوسازی فالوور ها برای دنبال کردن شما و تماشای لایو های هیجان انگیزتان
 • ایجاد حس اعتماد بیشتر فالوور ها به شما و کسب و کارتان با اجرای لایو دائم که در این صورت فالوور های شما افزایش پیدا می کند.
 • امکان به نمایش گذاشتن تمامی محصولات خود در لایو برای دنبال کننده ها که به این شکل آنها می توانند از تمامی محصولات شما دیدن کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.