آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید منظور از وضعیت public در اینستاگرام چیست؟ آیا از ویژگی ها و اهداف وضعیت public در اینستاگرام اطلاع دارید؟

در صورتی که در این مقاله با ما همراه باشید و این مطلب را تا انتها مطالعه کنید، می توانید اطلاعات کارامدی در خصوص وضعیت public در اینستاگرام به دست آورید و همچنین شما میتوانید از خدمات ما که شامل خرید فالوور ارزان , خرید لایک و… استفاده کنید.

در اینستاگرام وضعیت اکانت را بر روی دو حالت می توان قرار داد که یکی از آنها حالت public است و دیگری حالت private . هر کدام از این حالت ها که در قسمت تنظیمات اینستاگرام و در داخل اکانت هر کسی قابل تعیین است، دارای ویژگی های مربوط به خود می باشد.

وضعیت public در اینستاگرام چگونه است؟

وضعیت پابلیک در اینستاگرام

وضعیت public که به آن وضعیت عمومی نیز می گویند اکانت را به راحتی در دسترس کاربران اینستا قرار می دهد.

به عبارت دیگر وضعیت public در اینستاگرام به گونه ای است که هیچ محدودیتی برای اکانت مورد نظر وجود ندارد و تمامی کاربران اینستاگرام در صورت وارد کردن ایدی اکانت مورد نظر می توانند وارد پیج شوند و اطلاعات موجود در اکانت را مشاهده کنند.

مزایا و معایب اکانت public چیست؟

یک اکانت public دارای مزایا و معایبی به شرح زیر است:

معایب:

اکانت public با توجه به اینکه توسط تمامی کاربران قابل دسترس است، از امنیت پایین تری برخوردار است و امکان هک شدن و یا سو استفاده از اطلاعات درج شده در این اکانت بیشتر است زیرا در این اکانت ها کاربرانی وارد می شوند که هیچ شناختی از آنها نخواهید داشت و هدف از فالوو کردن پیج توسط آنها را نخواهید دانست.

در اکانت public حتی اشخاصی که مایل نباشید از محتوای پیج شما با خبر باشند نیز می توانند اطلاعات پیج را مشاهده و بررسی کنند که این موضوع نیز می تواند به عنوان یکی از معایب اکانت public در نظر گرفته شود.

اکانت public به گونه ای است که اشخاص مختلف برای فالوو کردن آن نیازی به دریافت تاییدیه فالوو ادمین ندارند و به راحتی می توانند با انتخاب کردن گزینه فالوو پیج را فالوو داشته باشند و در نتیجه ادمین در این خصوص هیچ واکنشی نمی تواند داشته باشد و امکان تصمیم گیری در خصوص فالوور ها ندارد.

مزایا:

در یک اکانت public اگر از هشتگ گذاری استفاده شود، هشتگ گذاری می تواند موثر واقع شود و به جذب فالوور کمک کند در حالی که در اکانت های private هشتگ گذاری موثر واقع نمی شود.

در اکانت های public امکان جذب فالوور بسیار بیشتر است و تعداد بیشتری فالوور می توان جذب کرد که معمولا این فالوور ها به صورت هدفمند پیج را فالوو می کنند و می توان بسیاری از آنها را در گروه فالوور های واقعی قرار دارد.

با هشتگ گذاری در اکانت public و دیده شدن و بازخوردد هشتگ ها در این اکانت می توان به قسمت نیوز فید اینستاگرام راه پیدا کرد و تمامی تمامی مردم جهان دیده شد.

وضعیت public در اینستاگرام برای چه اکانت هایی مناسب تر است؟

با در نظر گرفتن مزیت ها و معایب اکانت public می توان گفت که استفاده از این نوع اکانت معمولا برای اشخاصی که اطلاعات و عکس های شخصی خود را به اشتراک نمی گذارند و هدف آنها از راه اندازی اکانت کسب و کار است، مناسب است.

زیرا از آنجایی که در اکانت public قدرت جذب فالوور بیشتر است، درصد موفقیت اکانت های کاری افزایش پیدا می کند. همچنین اکانت های public برای اشخاصی که تصمیم دارند تا تعداد زایادی فالوور پیدا کنند و به این واسطه تبلیغات اینستاگرامی انجام دهند نیز مناسب است که در این خصوص کافی است تا شخصی که دارای اکانت public است، مطالب مناسب و جذابی را منتشر کند تا افراد مختلف برای فالوو کردن آن اقدام کنند.

در نتیجه داشتن یک اکانت public برای تمامی اشخاصی که مشکلی با این موضوع ندارند که اطلاعات شخصی و غیر شخصی خود را در معرض دید عموم قرار دهند مناسب است.

کلام پایانی:

با در نظر گرفتن این مطالب که در خصوص اکانت public برایتان شرح داده شد می توانید به راحتی در خصوص نوع اکانت خود تصمیم بگیرید و بر اساس نیاز و هدف خود از ایجاد حساب کاربری در اینستا برای تعیین نوع اکانت خود اقدام کنید.

اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در خصوص نوع اکانت اینستاگرام دارید می توانید مقاله ( private account در اینستاگرام چیست ) را در وب سایت آسان فالوور مطالعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.