آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

لایک در اینستاگرام مهم هست ؟ قبلاً، پست‌های اینستاگرام مجموع لایک‌هایی را که یک پست دریافت کرده بود نشان می‌داد. اکنون، کمیت حذف شده است. در عوض، شما با “پسندیده شده توسط [نام کاربری] و دیگران” مواجه می شوید.

لایک های اینستاگرام قبل و بعد

مانند قبل، همچنان می‌توانید فهرست افرادی را که پستی را لایک کرده‌اند، با کلیک بر روی «دیگران» مشاهده کنید، اما تنها در پست خود می‌توانید تعداد کل «لایک‌ها» را مشاهده کنید. از سوی دیگر، تبلیغات حمایت شده اینستاگرام، تمام ارجاعات به “لایک” را به طور کلی حذف کرده اند. برای افزایش لایک میتوانید اقدام به خرید لایک کنید

به‌روزرسانی آزمایشی تا حدی از محبوبیت استوری‌های اینستاگرام الهام گرفته شده است و هدف آن تمرکز مجدد پلتفرم بر بیان خود به جای رقابت محبوبیت است.

«اینستاگرام باید جایی باشد که مردم در آن احساس راحتی کنند و به جای قضاوت کردن، احساس راحتی کنند.» – میا گارلیک، مدیر سیاست گذاری فیس بوک استرالیا و نیوزلند

پس چگونه همه دارند به آن لگد می زنند؟

در حالی که این به‌روزرسانی برای کمک به کاهش فشارهای اجتماعی و بهبود سلامت روان برای کاربرانش معرفی شده است، نادیده گرفتن تأثیر این امر بر تبلیغات در سراسر پلتفرم دشوار است.

 

اینفلوئنسرها

لایک در اینستاگرام مهم هست؟ برای برخی از کاربران، به‌ویژه اینفلوئنسرها ، تعداد «لایک» معیار مهمی است که با آن می‌توانند تعامل فالوور و معامله واسطه‌ها با برندها را تعیین کنند. وقتی این به روز رسانی اعمال شد، برخی از کاربران متوجه کاهش جزئی در میزان «لایک» دریافتی محتوایشان شدند و خوشحال نشدند.

به هر حال، میزان «لایک‌هایی» که یک پست دریافت می‌کند بر نحوه رتبه‌بندی الگوریتم آن در فید و در جستجو تأثیر می‌گذارد، که سپس از نظر مالی بر قیمت نهایی آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

اینستاگرام با کمک یادگیری ماشینی خود، کاربرانی را شناسایی می‌کند که اعتبار ورود خود را با سرویس‌های تعامل جعلی به اشتراک گذاشته‌اند و از آن‌ها می‌خواهد رمز عبور خود را تغییر دهند تا دسترسی سرویس به حساب را لغو کنند. علاوه بر این، اینستاگرام «لایک‌ها»، فالوورها و کامنت‌هایی را که می‌تواند غیر معتبر تشخیص دهد حذف می‌کند.

تعداد «لایک» مدت‌هاست که به کاربران اینستاگرام مدارک اجتماعی ارائه می‌دهد که نمایه، محصول یا خدماتی که برای آن‌ها تبلیغ می‌شود قابل اعتماد است. بنابراین، وقتی نوبت به تصمیم‌گیری می‌شود که چه چیزی در اینستاگرام قانونی است و چه چیزی نیست، کاربران باید احتیاط کنند و تحقیقات خود را انجام دهند، همانطور که در هر جای دیگری انجام می‌دهید.

لایک در اینستاگرام مهم هست ؟ اگر صاحبان کسب‌وکار در حال سرمایه‌گذاری بر روی اینفلوئنسر مارکتینگ هستند، چگونه می‌توانند افرادی را که دنبال‌کنندگان واقعی دارند در مقابل فالوورهای جعلی/خرید شده تعیین کنند؟ توصیه من؟ مطمئن‌ترین شرط این است که از طریق یک آژانس معتبر بروید یا قبل از تعهد به همکاری، از بینش اینفلوئنسرها بخواهید.»

کارآفرین استرالیایی، سارا هالووی، که بیش از 62000 دنبال کننده دارد، متوجه کاهش اندکی در تعداد لایک های دریافتی پست هایش از زمان به روز رسانی شده است، اما همچنان از این به روز رسانی استقبال می کند.

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ، Scrunch، در وب‌سایت خود به اشتراک گذاشت که حذف تعداد لایک‌ها تأثیری بر فعالیت‌های روزانه آن‌ها نخواهد داشت، زیرا آنها همچنان به تولید محتوای با کیفیت بالا، تقویت روابط قوی با مخاطبان خود ادامه می‌دهند و به ارائه ارزش برای برندهایی که با آنها شریک هستند ادامه دهند.

اینفلوئنسرها-وبسایت اسان فالوور

از نظر اندازه‌گیری موفقیت کمپین، به‌روزرسانی بر تجزیه و تحلیل کاربران و ابزارهای اندازه‌گیری تأثیری نمی‌گذارد، بنابراین کسب‌وکارها همچنان می‌توانند عملکرد پست‌ها و تبلیغاتشان را ببینند، از جمله «لایک» و معیارهای تعامل.

با این حال، عدم تاکید بر «پسندیدن» به عنوان یک معیار، اکنون کسب‌وکارها را تشویق می‌کند تا به چندین معیار دیگر توجه بیشتری داشته باشند تا تصویری کلی‌تر از اثربخشی محتوای خود داشته باشند. این موارد شامل تعامل داستان، رشد فالوور، معیارهای توجه مانند تکمیل ویدیو، روشن یا خاموش کردن صدا، و نرخ کلیک است که مشتریان جدید و ترافیک وب سایت را اندازه گیری می کند.

کسب‌وکارها اکنون می‌توانند محتوا و پیام‌های خود را بدون ترس از شکست عمومی آزمایش کنند. به طور خلاصه، «لایک» همه چیز نیست.

 

چه چیزهای جدیدی در اینستاگرام وجود دارد؟

لایک در اینستاگرام مهم هست ؟ یک ویژگی مداخله جدید که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است که به افراد اطلاع می‌دهد زمانی که نظر آنها ممکن است توهین‌آمیز تلقی شود و به کاربر فرصتی می‌دهد تا نظر خود را بازتاب دهد و آن را لغو کند و از دریافت اعلان نظر مضر توسط گیرنده جلوگیری می‌کند.

آزمایش ویژگی به نام «محدود کردن» به زودی به عنوان روشی جدید برای محافظت از کاربران در برابر تعاملات ناخواسته آغاز خواهد شد. هنگامی که شخصی را «محدود کنید»، نظرات مربوط به پست‌های شما از آن شخص فقط برای آن شخص قابل مشاهده خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.