آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

از هک شدن پیج اینستاگرام چه می دانید؟ آیا می دانید بعد از هک شدن پیج اینستاگرام چه باید کرد؟

تمامی شبکه های اجتماعی در معرض هک شدن و سواستفاده توسط افراد دیگر قرار دارند و به همین دلیل رعایت اصول ایمنی در تمامی شبکه های اجتماعی امری ضروری و واجب است که باید به آن توجه شود.

هک شدن اینستاگرام:

اینستاگرام نیز از جمله شبکه های اجتماعی است که در معرض هک شدن قرار دارد و تا کنون عده زیادی از کاربران این شبکه در سراسر دنیا به علت هک شدن با مسائل و مشکلات زیادی مواجه شده اند.

پس با این وجود نباید امنیت اینستاگرام را سر سری گرفت و باید پیشگیری های لازم را انجام داد.

هک شدن پیج اینستاگرام چه عواقبی دارد؟

هک شدن پیچ اینستاگرام

در صورتی که اینستاگرام هک شود، عواقبی از قبیل زیر برای صاحب اکانت خواهد داشت:

 • سواستفاده از اطلاعات شخصی
 • سواستفاده از عکس ها و ویدیوهای شخصی
 • استخراج کردن تمامی اطلاعات داخل اکانت
 • امکان کلاهبرداری از دیگران با نام و مشخصات شخصی که اکانت او هک شده است
 • امکان باج گیری در ازای پخش نکردن اطلاعات شخصی او
 • امکان ارتباط برقرار کردن هکر در قالب نام و ایدی هک شده و ایجاد ارتباط با دیگران در قالب آن شخص
 • امکان دستیابی هکر به سایر اطلاعات شخصی اکانت مورد نظر مانند ایمیل، فیس بوک و …

با در نظر گرفتن این عواقب به شما توصیه می کنیم که از هک شدن اکانت خود جلوگیری کنید و اقدامات لازم برای پیشگیری از این مساله و بالا بردن امنیت اکانت خود را انجام دهید.

بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد؟

حال در این بخش نیز باید اشاره کنیم به این موضوع که در چنین شرایطی اقداماتی که اشخاص انجام می دهند بسیار مهم است و هر کسی باید بداند که در صورت مواجه شدن با هک اینستاگرام باید چه کار کنند.

در صورت بروز چنین اتفاقی اولین کاری که شخص صاحب اکانت انجام می دهد، این است که ارتباط هکر را با اکانت خود قطع کند و برای شناسایی فرد متقلب پیگیری های مورد نیاز را انجام دهد.

برخی از راهکارها در صورت مواجه شدن با هک اینستاگرام که بعد از هک شدن اینستاگرام باید انجام دهید به شرح زیر است:

از راهکارهای امنیتی ارائه داده شده توسط اینستا استفاده کنید

از مهم ترین اقداماتی که در این مواقع باید انجام شود، استفاده از راهکارهای امنیتی ارائه داده شده توسط اینستا است. در قسمت setting اینستا امکانی فراهم شده تا به وسیله آن بتوان لیستی از سیستم هایی که با مشخصات شما فعال هستند را مشاهده کنید.

یعنی با استفاده از این امکان می توانید تمامی دستگاه هایی که به وسیله آن به اینستا متصل شده است را مشاهده کنید. اما اگر فقط با یک دستگاه به اینستا متصل می شوید در صورت مشاهده بیش از یک لاگین در این بخش باید بدانید که افراد دیگری به سیستم شما دسترسی دارند و باید انها را غیر فعال کنید.

در نتیجه برای چک کردن این قسمت باید به منوی setting وارد شوید و سپس در منوی security وارد بخش login activity شوید. در ادامه نیز هر دستگاه دیگری به جز خود که دراین بخش نشان داده می شود را غیر فعال کنید.

برای خرید لایک اینستاگرام کلیک کنید

عوض کردن پسورد

هک شدن پیج اینستاگرام : عوض کردن پسورد در هنگام هک شدن نیز از دیگر راهکارهایی است که می توان در چنین شرایطی انجام داد. با عوض کردن پسورد ممکن است که هکر نتواند به اکانت شما وارد شود و جلوی دسترسی او به اکانت شما گرفته شود.

از پسورد استاندارد به جای پسورد قبلی استفاده کنید

هک شدن پیج اینستاگرام : بعد از اینکه پسورد خود را عوض کردید، سعی کنید به جای پسورد قبلی از پسورد های استاندارد برای اینستاگرام خود استفاده کنید. برای انجام این کار ابتدا تاییدیه دو مرحله ای اکانت خود را فعال کنید زیرا در این صورت دسترسی به اکانت برای هکر ها بسیار سخت می شود و انها نمی توانند به پسورد های یک بار مصرف شما به راحتی دسترسی پیدا کنند.

در ادامه باید از پسورد های طولانی و پیچیده استفاده کنید و از جایگذاری تاریخ تولد، تاریخ ازدواج و … به عنوان پسورد بپرهیزید.

اطلاع رسانی به پشتیبانی اینستاگرام:

در صورت هک شدن پیج اینستاگرام فورا به اینستاگرام اطلاع رسانی کنید تا اینستاگرام برای جلوگیری از هکر ها و حفظ امنیت اکانت شما اقدامات لازم را انجام دهد. همچنین می توانید اکانت خود را ریپورت کنید تا هکر نتواند کاری انجام دهد و فعالیت های او توسط اینستاگرام متوقف شود.

در انتها به یاد داشته باشید که بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد و این توصیه ها را به خاطر بسپارید و آنها را مورد استفاده قرار دهید. برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.