آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید نحوه جست و جوی هشتگ گذاری در اینستاگرام چگونه است؟ آیا از علت کار نکردن هشتگ گذاری در اینستاگرام اطلاع دارید؟

پیدا کردن هشتگ مناسب برای درج شدن در زیر پست ها مساله بسیار مهمی است و اشخاص به پیدا کردن هشتگ های مناسب نیاز دارند اما بسیاری از افراد هنوز نمی دانند که چگونه می توانند هشتگ مناسب در اینستاگرام پیدا کنند.

علاوه بر آن بسیاری از افراد بعد از اینکه در زیر پست های خود از هشتگ استفاده می کنند، متوجه می شوند که هشتگ های استفاده شده در پست های آنها کار نمی کند و موثر واقع نمی شود.

به همین دلیل ما این مطلب را در وب سایت آسان فالوور ( خرید فالوور ) برای شما عزیزان آماده کردیم تا به شما عزیزان در خصوص نحوه جست و جوی هشتگ در اینستاگرام کمک کنیم  و علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام را نیز مطرح کنیم.

هشتگ در اینستاگرام

نحوه جست و جوی هشتگ در اینستاگرام

برای جست و جو کردن هشتگ مناسب در اینستا از روش های مختلفی می توان بهره برد که برخی از این روش ها به شرح زیر هستند:

استفاده از سرچ اینستاگرام:

استفاده از سرچ اینستاگرام برای جست و جوی هشتگ گذاری در اینستاگرام از بهترین روش های موجود می باشد. با کمک سرچ اینستا می توانید به راحتی هشتگ های مناسب و یا ترند و یا حتی هشتگ هایی که مشابه به هشتگ مورد نظر شما هستند را پیدا کنید و آنها را مورد استفاده قرار دهید.برای اینکه هشتگ های شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرند باید تعداد لایک های پست تان زیاد باشد که برای این کار میتوانید اقدام به خرید لایک کنید

سرچ با هشتگ:

علاوه بر روش فوق می توانید از خود نشان هشتگ نیز برای سرچ هشتگ گذاری در اینستاگرام استفاده کنید. کافی است تا نشان هشتگ را در قسمت سرچ وارد کنید تا به این صورت هشتگ های ترند و معروف به شما نمایش داده شوند.

سرچ کلمات کلیدی در اینستاگرام:

استفاده از کلمات کلیدی برای سرچ هشتگ نیز راهکار مناسبی است. به عنوان مثال: اگر قصد دارید که هشتگ های مربوط به خرید لباس زنانه را پیدا کنید با وارد کردن کلمه کلیدی خرید لباس زنانه را در قسمت سرچ وارد کنید تا به این شکل بتوانید لیستی از هشتگ های مربوط به این کلمه کلیدی را به راحتی مشاهده کنید.

سرچ نام کاربری اشخاص:

از دیگر روش های جست و جوی هشتگ گذاری در اینستاگرام سرچ نام کاربری اشخاص است که با انجام این کار می توانید هشتگ شخص مورد نظر را پیدا کنید و به صفحه مربوط به هشتگ هایی که به نام کاربری مورد نظر شما خورده است وارد شوید.

علت کار نکردن هشتگ گذاری در اینستاگرام:

برخی از مواقع اشخاص بعد از استفاده از هشتگ متوجه می شوند که هشتگ گذاری آنها کار نمی کند و بی فایده است. به همین دلیل می خواهیم علت کار نکردن هشتگ گذاری در اینستاگرام را بدانیم.

یکی از مهم ترین علل کار نکردن هشتگ گذاری در اینستاگرام شادوبن شدن است که این مفهوم به معنای جریمه شدن اکانت شما توسط اینستاگرام  و به علت هشتگ گذاری نادرست است.

علت شادوبن کردن هشتگ ها توسط اینستاگرام این است که هشتگ درج شده در زیر پست با پست مرتبط نیست و در جای مناسبی قرار داده نشده است.

به همین دلیل اینستاگرام به شادوبن کردن می پردازد و به این شکل اکانت هایی را که از هشتگ مناسب استفاده نکرده اند، جریمه می کند.

پس برای جلوگیری از بروز این اتفاق باید توجه داشته باشید که برای هر پست از هشتگ مناسب با آن استفاده کنید تا متحمل چنین جریمه ای از سوی اینستا نشوید.

چگونه می توان از شادوبن شدن جلوگیری کرد؟

برای جلوگیری کردن از شادوبن توسط اینستاگرام کافی است تا موارد ذکر شده در قسمت زیر را رعایت کنید:

 • از هشتگ های ممنوع استفاده نکنید
 • از ربات اینستاگرامی استفاده کنید
 • از هشتگ های تکراری بپرهیزید
 • از هشتگ ها بیش از حد استفاده نکنید
 • در مدت زمان کوتاه فعالیت زیاد نداشته باشید
 • از ریپورت شدن جلوگیری کنید

دوستان عزیز با در نظر گرفتن مطالبی که در خصوص هشتگ گذاری در اینستاگرام و نحوه جست و جوی هشتگ گذاری در اینستاگرام برایتان مطرح کردیم، به شما توصیه می کنیم که رعایت این موارد را جدی بگیرید تا به خوبی و با موفقیت بتوانید اکانت خود را مدیریت کنید و کسب و کار پر رونقی در اینستا داشته باشید.

چنانچه به اطلاعات بیشتری در خصوص اینستاگرام نیاز دارید، سایر مقالات درج شده در وب سایت را نیز مطالعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.