آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

نکات کلیدی خرید لایک اینستاگرام از جمله اطلاعاتی است که دانستن آنها، راهنمای خوبی برای موفقیت در این شبکه اجتماعی خواهد بود. همانطور که می دانید قوانین اینستاگرام به گونه ای طراحی و تدوین شده اند که پیشبرد اهداف شما بسته به میزان مشارکت و همکاری مخاطبانتان است. به طوری که بالا بودن تعداد لایک پست های شما، به معنای محبوبیت و عملکرد صحیح تان در اینستاگرام می باشد. بر این اساس اینستاگرام نیز امتیازاتی برای رشد سریع تر پیج هایی با نرخ بالای تعامل در نظر می گیرد. بنابراین استفاده از هر راهکاری که منجر به افزایش تعداد لایک شود می تواند مسیر رسیدن به اهداف شما را در اینستاگرام کوتاهتر کند. یکی از این راهکارها، خرید لایک است که البته نتیجه بخش بودن آن مشروط به رعایت برخی نکات و موارد می باشد. لذا ما در ادامه به بررسی نکات کلیدی خرید لایک اینستاگرام خواهیم پرداخت.

استفاده از سایت های معتبر خرید لایک

نکات کلیدی خرید لایک اینستاگرام

نکته مهمی که باید برای خرید لایک به آن توجه داشته باشید، مراجعه به سایت هایی است که خدمات مورد نیازتان را به صورت ارزان، فوری و با کیفیت بالا ارائه دهند. درواقع هرچه اعتبار سایت و سابقه ای که در زمینه فروش لایک دارند بالاتر باشد، رعایت اصولی که در این زمینه با اهمیت هستند نیز بیشتر خواهد بود. این در حالی است که امروزه سایت ‌های زیادی با ارائه خدمات غیرواقعی و فروش پکیج های تقلبی، فعالیت می کنند که خرید از آنها نه تنها نفعی به دنبال ندارد بلکه علاوه بر زیان مالی، خسارات زیادی را به پیج وارد می کند. بنابراین توصیه می شود از خدمات یک سایت با کیفیت استفاده کنید تا در کمترین زمان سفارش خرید لایک شما به صورت مقرون ثبت گردد. برخورداری از پشتیبانی آنلاین و همه روزه از شاخصه های سایت های معتبر و از نکات کلیدی خرید لایک اینستاگرام است.

لایک ایرانی و تاثیر آن در رشد پیج

همانطور که اشاره شد، اهمیت و محبوبیت شما در اینستاگرام در گرو تعامل بالای پیج شما و به ویژه تعداد لایک پست های شما می باشد. بنابراین در صورتی که قصد دارید با خرید لایک، سایر کاربران را به سمت پیج خود جذب کرده و آنها را برای فعالیت بیشتر تشویق کنید، به نوع لایک خریداری شده دقت داشته باشید. درواقع ضروری است از لایک های ایرانی به جای لایک های خارجی استفاده کنید. چراکه در درجه اول از نگاه مخاطب، غیر طبیعی است که لایک های پست شما خارجی باشند در حالیکه کسب و کار و مخاطبان شما همگی ایرانی هستند. زیرا به راحتی از طریق پروفایل و بیوی آنها می توان فهمید که اکانت آنها خارجی است. از طرفی هرچه لایک ها طبیعی تر باشند از منظر اینستاگرام ارزشمندتر بوده و این یکی از مهمترین نکات کلیدی خرید لایک اینستاگرام به حساب می آید.

توجه به میزان ریزش لایک های خریداری شده

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام خرید لایک به آن توجه داشته باشید، مقدار ریزش لایک های خریداری شده است. ریزش لایک یکی از موارد اجتناب ناپذیر است اما آنچه اهمیت دارد، اطلاع از میران ریزش آنها است. درواقع سایت های معتبر همواره اعلام می کنند که احتمالا درصد معینی از این لایک ها ریزش داشته که امری بدیهی است. اما برخی دیگر از سایت ها نیز این مورد را از قبل به مشتریان خود اعلام نمی کنند و تنها با فروش پیکج های ارزان قیمت، سعی در جذب مشتری دارند. به طوری که حتی در مواردی حتی ممکن است صد درصد لایک هایی که از مراکز فاقد اعتبار و سابقه خریداری می کنید، ریزش کنند که توجه به آن از نکات کلیدی خرید لایک اینستاگرام محسوب می شود.

تست کیفیت اکانت ها قبل از خرید

پیش از آنکه خیلی سریع اقدام به سفارش مقادیر زیادی لایک و حتی فالوور از یک وبسایت کنید، بهتر است با خرید تعداد کمی لایک، خدمات ارائه شده از جانب سایت مورد نظر را تست کرده تا از کیفیت اکانت ها و میزان ریزش آنها اطمینان حاصل نمائید. چراکه اکانت های لایک کننده پست های شما، هرچه طبیعی تر و واقعی تر باشند، احتمال ورود به اکسپلور و رشد پیج بیشتر خواهد شد.

استفاده از خریدهای مکمل

یکی دیگر از نکات کلیدی خرید لایک واقعی اینستاگرام که توجه به آن کمک زیادی به بازدیدهای بیشتر از پیج ما می کند، استفاده از سرویس های خرید فالوور و کامنت به عنوان مکمل خرید لایک است. به این صورت اعتماد کاربران به پیج شما و احتمال هدایت پست ها به اکسپلور نیز بیشتر می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.