آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

نمایش بازدید بجای لایک در اینستاگرام: اینستاگرام شبکه اجتماعی است که امروزه به یکی از فضا‌های مجازی برای رونق کسب و کار‌ها تبدیل شده است. برای اینکه کسب وکار در این شبکه اجتماعی گسترش یابد، باید پست‌های مربوط به موضوعات این پیچ توسط فالوور‌ها و کاربران بازید و لایک شود. تعداد بازدید از پست‌های پیچ نشان دهنده پیشرفت آن کسب و کار است. دراین مقاله در مورد بازدید پست در اینستاگرام به جای لایک پست پرداخته شده است . که برای خرید لایک می توانید با ما در ارتباط باشید

 

افزایش بازدید پست به جای لایک

برای افزایش بازدید در اینستاگرام روش‌های متفاوتی وجود دارد که شامل موارد ذیل است:

 

استفاده از داده‌های اینستاگرام

بعد از راه اندازی پیچ کاری در اینستاگرام، اینستاگرام اطلاعاتی در مورد پست و استوری که در پیچ گذاشته می‌شود به شخص ارائه می‌دهد. با استفاده از این اطلاعات به راحتی می‌توان رفتار فالوور‌ها‌ وکاربران را بررسی نمود و محتوای بعدی پیچ را بهبود داد. فاکتور‌هایی مانند reach، impression، تعداد لایک، کامنت، سیو، ارسال پست درپیچ  را نشان می‌دهد. درصورتیکه محتوایی تولید شود که باعث افزایش لایک ، کامنت، سیو و ارسال شود، برای پیچ سودمند است.

 

بازدید بجای لایک در اینستاگرام

فالوور فیک (تقلبی) نخرید.

از خرید فالوور تقلبی اجتناب نمائید. بیشتر افراد تصور می‌کنند که با فالوور‌های فیک و تقلبی پیچ پیشرفت می‌کند. این تصور اشتباهی است. زیرا به دلیل اینکه میزان تعامل پیچ به میزان  فالوور‌های فیک نیست، باعث مشکل برای پیچ می‌شود.

تولید محتوا به صورت  مداوم

تولید محتوا به صورت مداوم یکی از عواملی است که باعث افزایش ویو پیچ ، استوری و افزایش بازدید ازپست‌های پیچ می‌شود. حداقل روزانه یک پست و استوری در پیچ گذاشته شود. انتشار محتوای جدید هرروز باعث  می‌شود فالوور وکاربران پیچ را دنبال کنند. همچنین این امر باعث آنالیز رفتار مخاطبان و تعیین مسیر بهتر می‌شود.

 

بازدید بجای لایک در اینستاگرام

استفاده از هشتگ‌های مرتبط

استفاده از هشتگ مرتبط با محتوای پست یکی از عواملی است که باعث افزایش بازدید پست و پیچ می‌شود. در انتخاب هشتگ دقت شود. درصورتیکه ازهشتگ نامرتبط استفاده شود، مخاطب وارد پیچ می‌شود و  محتوای خود را پیدا نکند، پیچ را ترک می‌کند.

 

درخواست ازمخاطبان برای لایک پست و گذاشتن کامنت

بعد از انتشار محتوا در پیچ ، از فالوور‌ها بخواهید که کامنت بگذارند و پست را لایک کنند. در بعضی موارد ازپست‌های سوالی و نظرسنجی استفاده کنید. از مخاطبان درخواست کامنت کنید. ایجاد تعامل با فالوور‌ها باعث افزایش بازدید پست و پیچ اینستاگرام می‌شود. و نمایش بازدید بجای لایک فعال می شود.

انتخاب بهترین زمان برای پست

انتخاب بهترین زمان برای پست

در اینستاگرام قسمتی برای نشان دادن رفتار مخاطبان پیچ وجود دارد. درقسمت  insight ساعت و روز‌هایی که مخاطبان بیشتر درپیچ شما حضور دارند را نشان می‌دهد. درنتیجه می‌توان زمان مناسبی که مخاطبان بیشتری در پیچ حضور دارند، پست گذاشته شود. دراین بخش اینستاگرام درمورد جنسیت، سن مخاطبان اطلاعات وجود دارد.

استفاده از استوری

استفاده از استوری به اندازه پست در پیچ مهم و ضروری است. قبل از ایجاد قابلیت استوری در اینستاگرام، مخاطبان با ورود به این شبکه اجتماعی به بیو پیچ شخص و نحوه چینش پست دقت می‌کردند. اما امروزه مخاطبان به هایلایت استوری در اینستاگرام  دقت می‌کنند. بعد از مشاهده استوری به دیدن پست‌ها در پیچ می‌روند. در نتیجه برای افزایش بازدید پیچ از استوری استفاده کنید. همچنین سعی شود موضوعی که استوری می‌شود برای مخاطبان جذاب و سرگرم‌کننده باشد. در استوری قابلیت تعامل با مخاطبان به وسیله نظرسنجی و پرسش و پاسخ وجود دارد. از پرسش و پاسخ و نظرسنجی طولانی استفاده نشود. زیرا باعث خارج شدن مخاطب ازصفحه استوری می‌شود.

نوشتن کپشن کوتاه

نوشتن کپشن کوتاه

برطبق نظر کارشناسان این حوزه، کپشن‌های طولانی توسط مخاطبان خوانده نمی‌شود. سعی شود از کپشن کوتاه یا عکس نوشته به صورت اسلاید استفاده شود. کپشن باید توضیح کوتاه و معرفی کلی از موضوع محتوا باشد.

محتوای ویدیویی

تحقیقان نشان می‌دهد که محتوای ویدیویی بازدید بیشتری از محتوای متنی در پست‌های اینستاگرام دارد. درنتیجه برای افزایش بازدید پیچ و پست از محتوای ویدیویی نیز استفاده شود. محتوای ویدیویی باعث جذب مخاطبان می‌شود.

تعامل با پیچ‌های مرتبط

تعامل با پیچ‌های مرتبط با حوزه کاری پیچ شخص، باعث افزایش بازدید پست‌ها و یپچ می‌شود. پیچ‎‌های مرتبط فالو شود. پست‌های آن لایک شود. بازدید بجای لایک ، برای پست‌ها کامنت گذاشته شود تا مخاطبان آنها شما را ببینند و شما را دنبال کنند.

استفاده از تبلیغ

استفاده از تبلیغ

بعد ازتولید محتوا برای پیچ  و پیدا کردن مخاطبان برای پیچ، بهتر است در پیچ ‌هایی که با حوزه کاری شما مرتبط است تبلیغات انجام دهید. تبلیغات باعث می‌شود مخاطبان پیچ مرتبط شما را دنبال کنند. این امر باعث می‌شود بازدید پیچ شما افزایش یابد. مثال در زمینه محصولات آرایشی با بیوتی بلاگر‌ها مذاکره کنید تا تبلیغات کاری شما را در پیچ خود قرار دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.