آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

امروزه دیده می شود که در اینستاگرام پیج های مختلف هشتگ هایی که برای پست های مختلف خود استفاده می کنند عینا همانند هم هستند و هنوز صاحبان پیج ها نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام را نمی دانند.

همانطور که احتمالا می دانید هشتگ ها به منظور افزایش دسترسی ، جذب فالوور جدید و تبلیغ محصولات و خدمات جدید ، ضروری است. در قلب استراتژی رسانه های اجتماعی ، هشتگ ها دارای ابعادی هستند که نباید از آن غافل شد.

بنابراین ، من نکاتی را در مورد نحوه یافتن بهترین هشتگ ها به شما ارائه می دهم تا تأثیر بیشتری بر اینستاگرام خود داشته باشید. شما می بایست هشتگ های خود را با جستجو متنوع کنید و اصطلاحات معروف و خاص کسب و کار  خود را پیدا کنید.

نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام

هشتگ ها برای چه مواردی استفاده می شوند؟

بنابراین هشتگ که یک کلمه کلیدی است قبل از آن حتما می بایست علامت # قرار گیرد بعبارتی هشتگ ها را در تمامی پیج ها با همین علامت شارپ (#) می شناسند. هشتگ ها به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به دنبال کننده ، به محتوای مختلف حاوی این کلمه کلیدی دسترسی داشته باشند.

 

هشتگ های مرتبط را پیدا کنید

نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام مرتبط بودن با پیج است  به عبارتی شما در در زیر هر یک از پست های خود  مجاز هستید تا مرز 30 عدد هشتگ استفاده کنید و بیشتر از این مقدار را نمی توانید بکار ببرید. درواقع سهمیه هشتگ گذاری برای هر پست 30 تا هشتگ است که لازم است شما نهایت ظرافت را در انتخاب این 30 هشتک بکار ببرید. البته افراد با تجربه در اینستاگرام پیشنهاد کرده اند که بین 8 تا 11 تا هشتگ استفاده کنید و این مقدار را استاندارد اعلام کرده اند اما افراد می توانند تا 30 هشتگ آن را افزایش دهند.

 

همانطور که گفته شد هشتگ ها همان کلمات کلیدی برای کسب و کار ها هستند که با استفاده از آن افزایش فالوور، افزایش فروش و دیده شدن به افراد بیشتر را به ارمغان می آورد.  هرچه با انتخاب کلمات کلیدی هدفمندتر هشتگ گذاری کنید ، از دید بهتری برخوردار خواهید بود که به مرور زمان دوام می آورد.

نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام اینگونه است که شما هنگامی که هشتگ خود را در اینستاگرام تایپ می کنید ، یک نوار جستجو ظاهر می شود که لیست کاملی از پیشنهادات را به شما ارائه می دهد. این یک راه عالی برای به دست آوردن ایده است.

برای یافتن بهترین هشتگ ها از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟

ابزارهایی وجود دارند که شما می توانید از طریق آنها بهترین هشتگ ها را برای پیج های کاری و شخصی خود پیدا کنید اما بهترین و ساده ترین راه و نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام همان استفاده از خود برنامه ی اینستاگرام با جستجو کردن کلمات کلیدی در بخش جستجوی اینستاگرام است.

هشتگیفای Hashtagify

اسکد سوشیال Sked Social

Display Purposes

موارد بالا ابزارهایی بودن که به جهت پیدا کردن هشتگ مناسب برای اینستاگرام استفاده می شوند و شما هم می توانید از آن استفاده کنید. نحوه ی کار کردن با این ابزار ها یکپارچه است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کلمه کلیدی را در بخش مربوطه وارد کنید و لیستی از 30 هشتگ مشابه را دریافت کنید.

کدام هشتگ ها در اینستاگرام بهتر عمل می کنند؟

هشتگ های زیادی وجود دارند و شما می توانید از آنها استفاده کنید اما باید بدانید که همه ی آنها به رشد و ارتقا پیج و کسب و کار شما کمک نخواهند کردن بلکه گروه خاصی از آنها به شما مرتبط است و سایر هشتگ ها بیهوده هستند. البته منظور از بیهوده آن است که هشتگ مرتبط با پیج شما نیست.

در نتیجه آن هشتگ هایی در اینستاگرام بهتر عمل می کنند که پیج شما را به افراد بیشتری نشان دهد، فالوورهای بیشتری را جذب کند و حتی موجب افزایش لایک های شما شود.

نتیجه گیری :

نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام کار خیلی سختی نیست و شما می توانید بدون استفاده از ابزار خاصی تنها با استفاده از سرچ کردن در اینستاگرام هشتگ های مناسبی را برای پست های اینستاگرامی خود پیدا کنید. اگر شما بتوانید در امر هشتگ گذاری اصول و قوانین را بکار بگیرید و نهایت ظرافت هشتگ پیدا کردن را بکار ببرید دیگر نیازی به خرید لایک اینستاگرامی ، خرید فالور ، خرید کامنت و غیره برای بالا رفتن تعاملات خود نخواهید داشت.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.