آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک

مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک به دلایلی اشاره دارد که شما را به عنوان یک فعال اینستاگرامی مجاب می نماید که راه های بهتری را برای افزایش فالوور پیج خود امتحان کنید. چراکه استفاده از فالوورهای فیک آثار مخرب و جبران ناپذیری را برای صفحه شما به همراه دارد و زحماتی که برای بالابردن پیج و تولید محتوا متحمل شده اید را از بین خواهد برد. بنابراین بهتر است از راهکارهای مطابق با الگوریتم اینستاگرام برای افزایش دنبال کنندگان خود بهره ببرید و یا اینکه از وبسایت های معتبر فروش فالوورهای ایرانی و صددرصد واقعی با هزینه های معقول اقدام به خرید فالوور نمائید. اما در این مبحث و با توجه به اهمیت این موضوع و زیان های خرید فالوورهای جعلی، به تشریح مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک خواهیم پرداخت.

نخریدن فالوور فیک

فالوورهای فیک بی تاثیر در عملکرد پیج

برخی افراد به تصور اینکه با خرید فالوور فیک عدد دنبال کنندگان صفحه خود را بالا برده و به دنبال آن مخاطبان واقعی را به صفحه خود می کشانند، اقدام به خرید فالوورهایی با اکانت های غیرفعال و ناشناخته می کنند. درواقع تنها تاثیر مثبت افزودن این فالوورها به صفحه، همین بالا بردن عدد فالوورهای پیج است و به غیر از آن هیچ تاثیر مثبت دیگری را نمی توان از فالوورهای فیک انتظار داشت. درواقع بسته های فالوور فیک که برخی وبسایت ها برای فروش فراهم می کنند، مجموعه ای از اکانت های غیرفعال و جعلی هستند که توسط تعدادی سیم کارت، ایمیل، نرم افزار و یا ربات ساخته می شوند. این اکانت ها علاوه بر آنکه فاقد هرگونه عملکرد مثبتی برای پیج هستند، زیان هایی را برای پیج های معتبر و کسب و کارها نیز خواهند داشت که یکی از مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک است.

 

افت شدید فالوورها در طولانی مدت

براساس تجربه، معمولا فالوورهایی که به صورت بسته خریداری می شوند، منجر به کاهش نرخ تعامل و درنتیجه ترک سایر مخاطبان از صفحه می گردند. تصور کنید 10 هزار فالوور فیک را بدون هیچگونه عملکردی به صفحه خود افزوده اید! این تعداد فالوور نه تنها هیچ کمکی به دیده شدن پست ها و پیج شما در اینستاگرام نمی کند، بلکه موجب سلب اعتماد سایر کاربران نیز خواهد شد. به بیان بهتر، وقتی کاربران تعهدی در قبال فعالیت در پیج شما نداشته باشند، پست های شما در اکسپلور، دیده نمی شود. زیرا اینستاگرام تنها پیج هایی را به اکسپلور هدایت می کند که پست های آنها توسط فالوورهایشان دنبال می شود و با لایک و کامنت، آنها را برای کاربران جدید نمایان می سازد. بدیهی است پیجی با فالوورهای فیک، حمایت لازم برای رسیدن به اکسپلور را ندارد و این از مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک می باشد.

 

کاهش نرخ تعامل یا اینگیجمنت ریت

برخی از افراد در کنار رعایت تمام الگوریتم های اینستاگرام و تولید محتوایی دسته اول، تلاش می کنند با خرید فالوور فیک، پیج خود را پربازدید نشان داده تا فالوورهای بیشتری را جذب کنند. غافل از اینکه همین اقدام سایر تلاش های آنها را نیز بر باد خواهد داد. درواقع هرچقدر هم که عملکرد بی نظیری در تولید محتوا و رعایت قوانین اینستاگرام داشته باشید، خرید فالوور فیک باعث می شود سایر اقدامات خود را زیر سوال برده و نتیجه لازم را کسب نکنید. علت این مسئله به نرخ تعامل یا اینگیجمنت ریت باز می گردد. اصطلاحی که بیانگر نسبت میان نرخ تعامل کاربران با پست ها و محتوای تولیدی شما است. به عبارتی نرخ تعامل، میزان وفادارای فالوورهای شما به صفحه اینستاگرامتان است که درصورت استفاده از فالوور فیک، این امتیاز را از دست خواهید داد که از مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک محسوب می شود.

 

ریزش شدید فالوورها با حذف اکانت های فیک

با توجه به قوانینی که اینستاگرام به تازگی و در آخرین آپدیت خود اعلام کرده، فالوورهای فیک پیج هایی که از اکانت های جعلی برای افزایش فالوور استفاده نموده اند، حذف و نرم افزارها و ربات هایی هم که برای این موضوع طراحی شده اند نیز بلاک می گردند. در این صورت پیج هایی که فالوور فیک خریداری کرده اند، دچار ریزش ناگهانی فالوور خواهند شد که این افت ناگهانی، لطمه زیادی را به اعتبار پیج وارد می سازد. در این صورت احتمال ترک صفحه توسط فالوورهای واقعی نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین این مورد را نیز می توان از جمله مهم ترین استدلال ها برای نخریدن فالوور فیک دانست که باید مورد توجه قرار بگیرد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.