آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید منشن در اينستاگرام چيست؟ آیا تا کنون از منشن در اینستاگرام استفاده کرده اید؟رابطه میان منشن و تگ چیست؟

افرادی که از اینستاگرام بسیار استفاده می کنند و از کاربران قدیمی این شبکه مجازی هستند، به احتمال بسیار زیاد یا از منشن استفاده کرده اند و یا آن را میشناسند. زیرا این ویژگی که به همراه تگ در اینستاگرام کاربرد دارد، از جمله قابلیت های اینستاگرام است که به وفور استفاده می شود.

اگر مایلید که بهتر و اساسی تر با واژه منشن در اينستاگرام آشنا شوید، اندکی از وقت خود را به مطالعه این مقاله اختصاص دهید.

منشن در اينستاگرام چيست؟

منش اینستاگرام

منشن در اينستاگرام به صورت کلی به معنای اشاره کردن است و با استفاده از آن کاربران اینستاگرام می توانند به فرد خاص و مورد نظر خود اشاره کنند. برای منشن کردن باید از علامت @  پیش از نوشتن ایدی مورد نظر استفاده کرد تا منشن به درستی کار کند و شخص مورد نظر را از منشن شدن او آگاه کند.

زیرا زمانی که شخصی را منشن می کنید، پیامی برای او ارسال می گردد و به شخص اطلاع داده می شود که شما او را منشن کرده اید. اما اگر علامت @ را به درستی استفاده نکنید و منشن را به درستی انجام ندهید، عملیات صورت نمی گیرد و پیامی نیز به فرد مورد نظر ارسال نمی شود.

رابطه میان منشن و تگ چیست؟

به صورت کلی منشن همان تگ است و زمانی که شخصی در اینستاگرام منشن می شود، در واقع آن فرد تگ شده است. پس به یاد داشته باشید که منشن همان تگ است و به دو اسم متفاوت در اینستاگرام شناخته می شود.

چگونه می توان شخصی را در اینستاگرام منشن کرد؟

برای اینکه بتوان شخصی را در اینستاگرام منشن کرد باید ابتدا گزینه share screen را انتخاب کرد و از صفحه باز شده گزینه tag people را به کار برد. در ادامه باید محلی را که قصد دارید اکانت شخص مورد نظر در آنجا نشان داده شود را انتخاب کنید.

در ادمه نام کاربری و یا اکانت او را در قسمت مورد نظر تایپ کنید و به این شکل فرد مورد نظر شما منشن خواهد شد.

اما اگر قبل از اینکه از منشن استفاده کنید، عکسی را آپلود کرده اید و قصد دارید که شخص را به عکس تگ کنید، باید اموری از قبیل زیر را انجام دهید:

 • ابتدا به عکس مورد نظر در پروفایل مراجعه کنید
 • سپس آیکون سه نقطه را بزنید
 • در مرحله بعد گزینه tag people را انتخاب کنید
 • در ادامه محلی را که می خواهید اکانت فرد به آن تگ شود را انتخاب کنید.
 • در ادامه نام کاربری و یا اکانت او را وارد کنید.

در نتیجه با انجام این امور فرد مورد نظر به راحتی به عکس شما تگ می شود.

آیا می توان منشن در اينستاگرام را برای ویدیو ها به کار برد؟

عده زیادی از اشخاص تمایل دارند که از منشن و یا تگ برای قسمت ویدیو ها نیزاستفاده کنند اما متاسفانه این امکان وجود ندارد و کسی نمی تواند در اینستاگرام دیگران را به ویدیو ها منشن کند.

در نتیجه از تگ و یا منشن در اینستاگرام فقط برای قسمت های پست، استوری، کپشن و کامنت می توان استفاده نمود.

چه کسانی می توانند عکس هایی که در آن منشن شده ایم را ببینند؟

زمانی که شخصی شما را منشن میکند، تمام کسانی که فالوور های آن شخص هستند و یا فالوور های شما هستند، می توانند عکس منشن شده را مشاهده کنند. اما در صورتی که اکانت یکی از شما دو نفر در حالت خصوصی قرار گرفته باشد، اشخاص با وارد شدن به بخش منشن عکس نمی توانند به اکانتی که در حالت خصوصی قرار گرفته است وارد شوند.

سخن پایانی:

در این مطلب سعی بر آن داشتیم که در خصوص منشن در اينستاگرام با شما عزیزان صحبت کنیم. چناچه به اطلاعات بیشتری در خصوص تگ و یا منشن نیاز دارید می توانید مقالات دیگر موجود در وب سایت آسان فالوور نظیر: تگ کردن در اینستاگرام یعنی چه؟ را نیزمطالعه کنید و از مطالب درج شده در آن استفاده نمایید.

دوستان عزیز در انتهای این  مطلب لازم به ذکر است که در وب سایت آسان فالوور میتوانید به راحتی برای خرید فالوور اقدام کنید و از امکاناتی که با استفاده از خرید فالوور برای شما عزیزان فراهم آورده می شود استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.