آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

معایب خرید فالوور فیک

معایب خرید فالوور فیک برای افرادی که در پی مطرح شدن و کسب درآمد از فضای اینستاگرام هستند، مسئله ای حائز اهمیت می باشد که آگاهی از آنها در افزایش اعتبار پیج تاثیر عمده و موثری دارد. امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی و دسترسی راحت و سریع تر مردم به شبکه های اجتماعی، اکانت های فعال در اینستاگرام به روش های مختلف مانند خرید فالوور فیک در پی افزایش محبوبیت و درآمد می باشند. البته درصد کمی از اشخاص هستند که به خیال رونق بخشیدن به کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور فیک می کنند. چراکه بلافاصله اثرات منفی این اقدام در میزان تعامل و مشارکت کاربران به طور چشمگیری نمایان خواهد شد. به همین منظور قصد داریم در این مقاله به بررسی زیان ها و معایب خرید فالوور فیک و تاثیر آن در عملکرد پیج بپردازیم.

خرید فالوور فیک

فالوور فیک چیست؟

پیش از بررسی زیان های خرید فالوور فیک، بدنیست با فالوور فیک و چگونگی ایجاد آن یک آشنایی کلی پیدا کنید. فالوور فیک، اکانت های بی هویت و غیر فعالی هستند که توسط برخی نرم افزارها و ربات ها ایجاد می شوند. پست های این صفحات اغلب بی ربط و دارای محتوایی بی ارزش هستند و هیچ فرد حقیقی اداره این صفحات را عهده دار نمی باشد. این حساب های فیک و جعلی توسط نرم افزارها و ربات ها، اقدام به فالو کردن پیج افرادی می کنند که برای افزایش فالوورهای خود به وبسایت های نامعتبر اعتماد نموده و دیر یا زود درگیر مشکلات و معایب خرید فالوور فیک می شوند.

 

معایب فالوور فیک اینستاگرام

اشتباهی که برخی افراد در هنگاام خرید فالوور اینستاگرام مرتکب می شوند، انتخاب و خرید از وبسایت هایی است که فالوور اینستاگرام را با قیمتی ارزان برای صفحه مربوطه ارسال می کنند. این افراد با تصور اینکه علاوه بر افزایش رتبه پیج خود در اینستاگرام، مبلغ کمتری را نیز پرداخت نموده اند، از زیان هایی که خرید فالوور فیک برای آنها به دنبال دارد، غافل می شوند. به این صورت پس از مدتی شاهد کاهش رتبه و اعتبار خود در اینستاگرام خواهند شد.

در ادامه به اصلی ترین معایب خرید فالوور فیک اشاره خواهیم کرد:

 

کاهش فعالیت فالوورهای واقعی

تنها درشرایطی می توانید فعالیت فالوورهای واقعی خود را افزایش دهید که آنها علاقمند به محتوای شما باشند. در این صورت رضایت آنها با لایک و کامنت به نمایش گذاشته می شود که از دلایل افزایش محبوبیت صفحه شما در اینستاگرام خواهد بود. درحالیکه اگر شما از فالوورهای فیک برای صفحه خود استفاده کنید، نرخ فعالیت و لایک و کامنت کاربران کاهش چشمگیری پیدا می کند و برای جبران این خسارت که از معایب خرید فالوور فیک است باید به خرید لایک و کامنت نیز اقدام نمائید.

 

سلب اعتماد کاربران واقعی از پیج

زمانی که کاربران با مشاهده رقم بالای دنبال کنندگانتان وارد صفحه شما می شوند به نوعی به شما و محتوای تولیدی شما اعتماد می کنند. اما با دیدن تعداد اندک لایک و کامنت پست ها و مقایسه آن با میزان فالوورهای پیج تان، به راحتی متوجه می شوند که بخش قابل توجهی از آنها فیک هستند. بنابراین از معایب خرید فالوور فیک می توان به سلب اعتماد کاربران واقعی برای دنبال کردن پیج اشاره کرد که منجر به آنفالو کردن آنها می شود.

 

کاهش نرخ تبدیل پیج های کاری

پیج هایی که با هدف فروش یک محصول و کسب درآمد فعالیت می کنند، بهتر است به طور جدی از خرید فالوورهای فیک و ارزان، اجتناب نمایند. چراکه تنها از طریق فالوورهای ایرانی و 100 درصد واقعی و رضایت آنها از پیج و محصولات شما، امکان رسیدن به اهداف مالی مورد نظر و فروش بیشتر وجود دارد. به این ترتیب کاهش نرخ تبدیل در پیج های کاری یکی دیگر از معایب خرید فالوور فیک می باشد.

 

حذف پیج های دارای فالوور فیک توسط اینستاگرام

با توجه به اهمیت ایجاد یک بستر امن در فضای اینستاگرام و طراحی الگوریتم های جدید در این رابطه، اینستاگرام به طور جدی قصد مقابله با پیج هایی را دارد که از فالوورهای فیک استفاده می کنند.  به همین منظور پس از بررسی فالوور پیج های بزرگ و با شناسایی مواردی که دارای فالوور فیک هستند، آنها را بلاک و در نهایت حذف می کند. در این صورت علاوه بر از دست دادن کاربران واقعی، باید مدت زمان زیادی را صرف راه اندازی مجدد یک پیج نمائید. با این توضیح می توان گفت حذف پیج هایی با فالوورهای جعلی که موجب هدررفت زمان و هزینه می شود از بزرگترین معایب خرید فالوور فیک است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.