آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام به اهمیت افزایش فالوور از میان کاربران بین المللی اشاره داشته و اینکه می تواند در افزایش فعالیت پیج شما نقش عمده ای داشته باشد. البته این تنها امتیاز خرید فالوور خارجی نیست و به طور حتم با افزایش رقم دنبال کنندگانتان، میزان شهرت پیج یا کسب و کارتان نیز بیشتر می شود. شاید دانستن این موضوع برای شما جالب باشد که بسیاری از افراد شناخته شده و معروف نیز برای ارتقاء پیج خود در ابتدا چنین راهکارهایی را در پیش گرفته اند. زیرا بدیهی است هرچه تعداد دنبال کننده ها و با اصطلاح طرفداران آنها بیشتر باشد، مخاطبان واقعی بیشتری جذب صفحه آنها خواهد شد. لذا خرید فالوور از راه های موثر در بالا بردن پیج اینستاگرام است که ما در این بخش، مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام را برخواهیم شمرد.

خرید فالوور خارجی

اهمیت خرید فالوور خارجی اینستاگرام

خرید فالوور خارجی از دو جهت قابل اهمیت و بررسی می باشد. در وهله نخست، اضافه شدن این فالوورها موجب ترغیب و گرایش فالوورهای واقعی بیشتر به پیج شما می شود. زیرا همانطور که می دانید، صفحاتی که تعداد دنبال کننده های آنها بالاتر است، محبوبیت بیشتری در میان کاربران داشته و اعتماد آنها برای فالوو کردن پیج شما بیشتر می شود. اما نکته دوم برای بیان اهمیت خرید فالوور خارجی، امکان جذب کاربران بین المللی به صفحه شما است. به این معنی که اگر کاربران خارجی در پیج شما فعالیت داشته باشند و مشارکت خود را با لایک و کامنت به نمایش بگذارند، احتمال جذب سایر مخاطبان خارجی نیز به پیج شما افزایش خواهد یافت. درواقع این مورد یکی از مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام می باشد که شما براحتی می توانید از آن بهره مند گردید.

بهبود اعتبار پیج با خرید فالوور خارجی

نیازی به تاکید و تشریح دلایل موفقیت یک پیج با خرید فالوور خارجی وجود ندارد چراکه پیش از این به طور مفصل، بارها در مورد افزایش اعتبار پیج و یا احتمال دیده شدن پیج شما به این شیوه، اشاره شده است. اما برای یادآوری دوباره، بد نیست بدانید که زیاد بودن تعداد فالوورهای شما و همچنین خارجی بودن آنها موجب اشتیاق و تمایل کاربران واقعی برای دنبال کردن مطالب و محتوای صفحه شما خواهد شد. درواقع شما به این شیوه می توانید اعتبار پیج و مطالب خود را بهبود بخشیده و کنجکاوی سایر افراد را برای آگاهی از محتوای تولیدی خود برانگیزید. این مورد نیز از مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام محسوب می شود.

اما نکته شایان ذکر در این باره، همخوانی و تناسب تعداد فالوورهای خریداری شده با نرخ لایک پست های شما می باشد و بهتر است در استفاده از این سرویس، افراط نکنید.

سبقت از رقبا در جذب مخاطب

یکی دیگر از نکات مثبتی که خرید فالوور خارجی برای شما به همراه دارد، سبقت گرفتن از سایر رقبا در فضای اینستاگرام است. به این صورت که علاوه بر سرعت بخشیدن به روند جذب سایر مخاطبان خود در این فضا و افزایش احتمال فالوو شدن توسط کاربران خارجی، سبک متفاوتی برای پیج شما ایجاد می شود. این تفاوت در سبک، از عوامل موفقیت و بهبود صفحه شما خواهد بود که از جمله مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام به حساب می آید.

نحوه خرید فالوور خارجی واقعی

نکته ای که در خرید فالوور خارجی و ایرانی، حائز اهمیت می باشد، تناسب تعداد فالوور با لایک های شما است. به همین دلیل می بایست در موقع خرید فالوور، از طریق وبسایت هایی اقدام نمائید که از واقعی بودن فالوورها و فعالیت آنها تا حدودی اطمینان خاطر دارید. چراکه در غیر اینصورت نتایج خوبی برای شما به دنبال نخواهد داشت و اعتماد کاربر با مشاهده اختلاف زیاد تعداد لایک ها و فالوورهای شما از بین می رود. بنابراین برای بهره مندی از مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام بهتر است به سایت های معتبر و شرکت های دارای تخصص و تجربه مراجعه نمائید.

خرید فالوور واقعی و مرتبط با پیج

همانطور که صحبت شد، برای اطمینان از خرید فالوورهای واقعی و کسب اعتبار برای پیجتان، بهتر است خرید خود را از طریق وبسایت های معتبر انجام دهید. چراکه پس از ثبت سفارش خرید فالوور خارجی توسط این وبسایت ها، صفحه شما و وضعیت دنبال کننده هایتان، توسط کارشناسان مربوطه بررسی و آنالیز می شود و کاربرانی که با محتوای پیج شما همخوانی بیشتری دارند به پیج شما اضافه می گردند. به این ترتیب، علاوه بر آنکه مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام شامل پیج شما می شود، شاهد بهبود و پیشرفت کسب و کارتان نیز خواهید بود.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.