آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

محدودیت سنی استفاده از اینستاگرام چگونه است؟ آیا واقعا در اینستا محدودیت سنی وجود دارد؟ آیا مایل به دریافت اطلاعات در خصوص محدودیت سنی اینستا هستید؟ پس با ما همراه باشید تا همکاران ما در مجموعه آسان فالوور که وب سایتی در خصوص خرید فالوور، خرید فالوور ارزان ، خرید لایک و … است اطلاعات مفیدی در این خصوص به شما ارائه دهند.

اینستاگرام یک شبکه مجازی و اجتماعی بسیار بزرگ است که کاربران آن در سراسر دنیا بسیار زیاد هستند. در این شبکه مجازی همه نوع اطلاعاتی رد و بدل می شود و همه نوع اطلاعاتی در آن می توان پیدا کرد.

حتی با وجود فیلتر ها و قابلیت های امنیتی که اینستا برای حفظ امنیت کاربران و جلوگیری از ترویج مطالب نادرست اعمال کرده است، باز هم جلوی همه این مطالب گرفته نشده و از این رو حضور پیدا کردن اشخاص در این شبکه با سنین پایین اصلا مناسب نمی باشد.

محدودیت سنی استفاده از اینستاگرام

محدودیت سنی اینستاگرام

 

در خصوص جلوگیری از ترویج رفتار غلط و حفظ فرهنگ و ادب و در نتیجه پرورش کودکان و نوجوانان با اخلاق، سازمان حفاظت از حریم شخصی کودکان تع

 

یین کرده است که در اینستا محدودیت سنی استفاده از اینستاگرام وجود داشته باشد. بر اساس قانون تعیین شده از سوی این سازمان تنها افرادی می توانند در شبکه مجازی اینستاگرام عضو شوند که حداقل سن آنها 13 سال باشد.

در این خصوص لازم به ذکر است که هر چند محدودیت سنی تعیین شده از سوی این سازمان اشخاص 13 سال به بالا هستند و به آنها اجازه عضویت در اینستا داده می شود، اما توصیه ما به شما عزیزان این است که اجازه عضویت در اینستا را حتی به کودکان بزرگ تر از 13 سال خود نیز ندهید تا زمانی که شخصیت او به صورت کامل شکل بگیرد و تحت تاثیر محیط و یا مطالب نادرست اینستاگرام قرار نگیرد.

در نتیجه هر چه دیر تر فرزند خود را در این شبکه عضو نمایید، برای خود و فرزندتان بهتر است.

محدودیت سنی اینستاگرام چگونه فعال می شود؟

این گزینه زمانی فعال می شود که شخص قصد دارد تا در اینستا یک حساب کاربری بسازد و از  آن استفاده کند که در این صورت در زمان ثبت نام برای عضویت در اینستا از کاربر در خصوص سن او پرسیده می شود و اشخاصی که گزینه 13 سال به پایین را در فیلد ثبت نام وارد کنند، نمی توانند مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

اما متاسفانه بسیاری از کاربران و نوجوانان در این سنین، برای عضویت در اینستا عدد سن خود را دروغ وارد می کنند و عدد های دیگری را وارد می نمایند تا اینستاگرام اجازه ثبت نام و وارد شدن به اینستا را به آنها بدهد.

چگونه محدودیت سنی اینستاگرام را فعال کنیم؟

با وجود اینکه محدودیت سنی در نظر گرفته شده توسط اینستا در بخش فوق زیاد موفق وقع نشد، اینستاگرام قابلیت دیگری برای درج محدودیت سنی استفاده از اینستاگرام در نظر گرفته است که تمامی اشخاصی که دارای اکانت هایی از نوع بیزینسی و یا creator هستند می توانند از این قابلیت استفاده کنند تا افرادی با سن غیر مجاز نتوانند محتوای پست ها و مطالب درج شده توسط آنها را ببینند.

برای اعمال این محدودیت سنی باید به قسمت تنظیمات اکانت خود بروید و گزینه بیزینس و یا creator را انتخاب کنید. سپس در منوی باز شده در قسمت minimal age حداقل سن مورد نظر خود را  وارد کنید. در این بخش تنها از دو گزینه برای اعمال محدودیت سنی می توانید استفاده کنید که یکی از آنها اعمال محدودیت سنی بر اساس قوانین کشور است و گزینه دیگری اعمال محدودیت سنی به صورت پیش فرض است.

لازم به ذکر است که اگر در این بخش نتوانید گزینه بیزینس و یا creator را پیدا کنید، بدین معنا است که حساب اینستاگرام شما از نوع کسب و کار نیست و باید حساب خود را به یک حساب کسب و کاری ارتقا دهید تا بتوانید از این گزینه استفاده کنید.

در انتها پس از اینکه مراحل مورد نظر را طی کردید کافی است گزینه done را بزنید و تغییرات مورد نظر برای شما لحاظ شود.

کلام آخر:

امیدواریم که مطالب ذکر شده در خصوص محدودیت سنی استفاده از اینستاگرام که توسط وب سایت آسان فالوور به شما ارائه داده شد، مفید واقع شده باشد. چنانچه قصد خرید فالوور را دارید، از امکانات این وب سایت استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.