آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

لایک و اهمیت آن در اینستاگرام از جمله موضوعاتی است که امروزه تمامی افراد فعال در این اپلیکیشن به نقش و تاثیر فوق العاده آن در موفقیت پیج خود واقف هستند. این ویژگی زمانی بیشتر مورد توجه واقع می شود که شما یک کسب و کار را در این فضا مدیریت می کنید و به این طریق می توانید محبوبیت و سطح تعامل خود با مخاطب و یا مشتریانتان را ارزیابی نمائید. درواقع شما درخواهید یافت که برند، محصول و یا هر محتوای دیگری که از این طریق به اشترک گذاشته اید، تا چه اندازه مورد توجه و تایید مخاطبتان قرار گرفته است. لذا می بایست در این راستا تمام تلاش خود را به کار بسته تا نظرات بیشتری را به پست های منتشر شده در پیج اینستاگرام خود جلب نمائید. ما نیز در ادامه این مطلب ضمن بیان توضیحاتی در رابطه با لایک و اهمیت آن در اینستاگرام به ارائه راهکارهایی در این باره خواهیم پرداخت.

تعریف لایک در اینستاگرام

لایک را می توان یکی از شاخص ترین ویژگی های اینستاگرام و برخی دیگر از شبکه های اجتماعی دانست که در حال حاضر به متر و معیاری برای سنجش میزان مقبولیت افراد و پست های به اشتراک گذاشته آنها مبدل گردیده است. واژه لایک در لغت به معنای پسندیدن و دوست داشتن می باشد، قابلیتی که نشان دهنده میزان بازخورد مثبت مخاطبان به مطالب و محتوای ارائه شده شما در اینستاگرام است. بنابراین لایک و اهمیت آن در اینستاگرام می تواند نشان دهنده میزان علاقه کاربر به محتوای یک پیج و یا محصولاتی باشد که از این طریق معرفی و عرضه می شوند.

 

لایک و اهمیت آن در اینستاگرام

اهمیت لایک در اینستاگرام

در وهله اول بد نیست بدانید که هرچه تعداد لایک های یک پست بالاتر باشد، امکان دیده شدن آن در اکسپلور نیز افزایش می یابد. به این ترتیب افرادی که پیج شما را فالو ندارند نیز می توانند مطالب و محتوای شما را ببینند. بنابراین لایک و اهمیت آن در اینستاگرام به اندازه ای است که می تواند موجب ترغیب افراد بیشتر برای مشاهده پست های شما باشد. به این صورت که یک کاربر با دیدن پست شما در اکسپلور و مشاهده تعداد لایک ها، اشتیاق بیشتری برای دیدن سایر پست های شما خواهد داشت. درواقع برای او جالب خواهد بود که چه چیزی موجب جذب این حجم از فالوور و این تعداد لایک شده و همین امر می تواند منجر به فالوو شدن پیج شما توسط این فرد گردد.

بنابراین لایک و اهمیت آن در اینستاگرام بیانگر جذابیت بالای پیج و مطالب به اشتراک گذاشته توسط شما بوده که می تواند نظرات کاربران بیشتری را نیز به خود جلب نماید.

الگوریتم اینستاگرام در مورد لایک کردن

تعیین یک الگوریتم خاص از سوی طراحان برای عملیات لایک، بیانگر نقش لایک و اهمیت آن در اینستاگرام می باشد. الگوریتم لایک به این صورت است که در ساعات ابتدایی انتشار یک پست، تنها ده درصد از فالوورهای یک پیج موفق به دیدن پست شما می شوند. این تعداد از دنبال کنندگان که پست شما برای آنها نمایش داده می شود، در صورتی که بتوانند واکنش مثبت و قابل قبولی در همان 30 دقیقه نخست از خود نشان دهند، آنگاه اینستاگرام پست را برای افراد بیشتری به نمایش خواهد گذاشت. مثلا تصور کنید پیج شما 200 کا فالوور دارد، بدیهی است پست منتشر شده از همان ابتدا برای تمام این 200 هزار نفر نشان داده نخواهد شد و طبق الگوریتم اینستاگرام، تنها 20 هزار نفر پست شما را مشاهده می کنند. بنابراین این ده درصد با لایک کردن نشان می دهند که از مشاهده این پست خشنود هستند. در این شرایط علاوه بر آنکه فالوورهای بیشتری قادر به مشاهده پست شما خواهند بود، احتمال دیده شدن آن در اکسپلور نیز بسیار زیادتر می شود.

روش های افزایش لایک در اینستاگرام

مزایای لایک و اهمیت آن در اینستاگرام زمانی برای شما مشخص می شود که شما بتوانید از راهکارهای دریافت لایک نیز آگاهی کافی داشته باشید. برخی از این نکات و راهکارها عبارتند از:

 • پست های خود را در زمانی مناسب انتشار دهید.
 • استفاده از هشتگ ها را فراموش نکنید.
 • تلاش کنید پست هایی را به اشترک بگذارید که از جذابیت بالایی برای مخاطب برخوردار باشند.
 • فعالیت مداوم در اینستاگرام را فراموش نکنید.
 • برگزاری کمپین و مسابقات اینستاگرامی را در برنامه خود قرار دهید.
 • خرید لایک اینستاگرام و استفاده از ربات های لایک گیر، می تواند مناسب باشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.