آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

لایک فیک اینستاگرام : لایک کردن معنای دوست داشتن و پسندیده شدن را میدهد ، بنابراین زمانی که فردی پست مربوط به پیجی را لایک کند ؛ یعنی آن پست مورد رضایت و پسند آن فرد قرار گرفته است ؛ برای مثال زمانی که فردی یک کار  خوب که قابل قبول ما باشد را انجام میدهد ، واژه لایک یا بیگ لایک را به حالت گفتاری یا نوشتاری  از ما دریافت میکند . پس طبیعتا زمانی میزان لایک ها در یک پیج بالا باشد ، یعنی این پیج از محبوبیت زیادی برخوردار است و تا حده زیادی توانسته از رضایت کاربران خود را جلب کند ‌. زیرا زمانی که یک فرد وارد یک پیج می شود اولین چیزی که کنجکاوی او را بر می انگیزد تا اطمینان خاطر بیشتری نسبت به این پیج پیدا کند ، میزان لایک ها میباشد .

پس برای ایجاد این اطمینان خاطر و بالابردن بازدید در پیجمان میتوانیم دست به گرفتن لایک فیک اینستاگرام بزنیم .

لایک فیک اینستاگرام چه کمکی به ما میکند

لایک فیک اینستاگرام چه کمکی به پیج من میکند

در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود ؛ که لایک به یکی از اصلی ترین معیار ها برای سنجش کاربران قرار گرفته است . وقتی که شما محصولات ،خدمات ، مطلب و تصویری را در پیج به اشتراک می گذارید باید این پست ها با گرفتن تعداد لایک بالا به نمایش در آید. به این صورت کاربر تمایل بیشتری نشان میدهد که در صفحه شما لایک و کامنت بگذارد و این موضوع را در ذهنشان تداعی میکند که پیج شما بسیار پر مخاطب بوده و به همین جهت با اطمینان بیشتری برای استفاده و خرید کردن نهایی از شما اقدام میکند .

 چگونه میتوانیم  لایک بیشتری بدست آوریم

۱ . سعی خود را بر آن دارید که در بین پست های اینستاگرام از اولین ها در بامزگی و نظر دادن باشید تا لایک بیشتری را نصیب خود کنید.

۲ . امروزه دنیای سیاست جایگاه ویژه ای را در بین علایق و کنجکاوی های افراد پیدا کرده است پس فراموش نکنید که ، به این مسائل نیز اشاراتی داشته باشید البته قرار نیست حتی اگر موضوع پیج شما هیچ سنخیتی با مسائل سیاسی ندارد .

۳ . شوخ طبع و بامزه بودن یکی از عناصر اصلی بالا رفتن پیج شماست پس سعی کنید نظره  بازدید کنندگان پیجتان را با تکه کلام ها و بامزگی ها در قالب یک چارچوب و حریم بخصوص جلب کنید .

۴ . در قرار دادن کامنت فعال باشید و در باب هر مسئله ای نظر خود را بیان نمائید به این صورت یک فرد فعال محسوب میگردید .

۵ . این امر که حق پیشکسوتان در اینستاگرام رعایت میشود را فراموش نکنید ، پس سعی کنید که خود را به یک پیشکسوت تبدیل کنید برای این کار باید فعالیت خود را گسترده تر نمایید و یک نام رسمی و پر محتوا برای خود برگزینید .

۶ . دست بکار شوید و از شعر و گراف در پست های خود استفاده نمایید تا خودتان شاهده تاثیره آن باشید .

۷ . و در آخر اینکه سعی کنید که خودتان یکی از لایکر های اینستاگرام بشمار بروید و در لایک کردن پست های دیگران هیچ کوتاهی نداشته باشید .

قبل از خرید فالور فیک باید برای خرید لایک فیک اینستاگرام دست بکار شد

هدف اصلی و اولیه از خرید فالوور فیک این است که پست هایمان برای کاربران نمایش داده شود . اگر اقدام به خرید فالوور فیک  و خرید لایک کنید ، در اینصورت هویت های جعلی در پیج شما به وجود می آید ،که هیچ لایک و کامنتی توسط آن ها خورده نشده است . پس فالوور های فیک فقط خاصیت افزایش تعداد فالوور های پیج شما را دارد و هیچ تاثیری در لایک و کامنت ندارد . پس شما برای اینکه فالوور های فیک خود را طبیعی جلوه دهید باید لایک فیک اینستاگرام نیز خریداری نمایید .

البته اگر پیج شما مربوط به کسب و کار باشد لایک ها و فالوور های حقیقی تاثیر بسیاری در میزان موفقیت شما دارد ؛ زیرا هدف شما فروش محصولات و خدمتتان است ؛ نه فقط بالا بردن تعداد فالوور و لایک .

بر اساس این توضیحات باید برای لایک فیک اینستاگرام به موقع و به اندازه خریداری کرد ، تا هزینه بیهوده صرف نکرده باشیم .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.




 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.