آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید خرید لایک ایرانی و لایک خارجی چه تفاوتی دارد؟ آیا تا به حال این موضوع و تفاوت های میان لایک ایرانی و خارجی توجه کرده اید؟

خرید لایک ایرانی : ما قصد داریم که در این مقاله توضیحاتی در خصوص لایک ایرانی و خارجی و تفاوت ها و یا مزایای آنها با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم. برای آگاهی از این مطالب با ما همراه باشید و تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید.

برای خرید لایک اینستاگرام با ما همراه باشید.

لایک ایرانی و لایک خارجی چیست؟

لایک ایرانی و لایک خارجی

به صورت کلی منظور از واژه لایک در اینستاگرام تایید کردن و پسندیدن است و زمانی که کاربران این شبکه از پستی استقبال می کنند و آن را می پسندند و یا تاییدش می کنند از لایک استفاده می کنند که لایک دکمه ای شبیه به قلب است و زمانی که کاربران از آن برای پستی استفاده می کنند رنگ این قلب قرمز می شود که در اصطلاح به این فرایند لایک می گویند.

لایک ایرانی و لایک خارجی چه تفاوتی دارد؟

خرید لایک ایرانی : حال با این وجود منظور از لایک ایرانی، لایک هایی است که توسط کاربران ایرانی برای یک پست گذاشته می شود و لایک خارجی واکنشی است که اشخاص خارجی و غیر ایرانی به یک پست نشان می دهند که تفاوت در نژاد کاربران ایرانی و خارجی اصلی ترین تفاوت در میان لایک ایرانی و خارجی است.

اما آیا به نظر شما لایک ایرانی و خارجی علاوه بر این تفاوت های دیگری نیز دارند؟

پاسخ به این سوال مثبت است و باید گفت که بله لایک های ایرانی و خارجی تفاوت های دیگری نیز دارند که این تفاوت ها به شرح زیر هستند:

تفاوت در وسعت دیده شدن پست:

مسلما زمانی که یک اکانت دارای لایک خارجی باشد، وسعت دیده شدن پست های او در مقایسه با زمانی که فقط لایک های ایرانی داشته باشد، افزایش پیدا می کند که این موضوع برای اشخاص معمولا بسیار مهم است و باعث دیده شدن انها می شود و یک مزیت به حساب می آید.

تفاوت در رونق کسب و کار:

در صورتی که یک اکانت هم لایک ایرانی و هم لایک خارجی داشته باشد و یک اکانت بیزینسی باشد، کسب و کار او ممکن است که رونق پیدا کند و با پیدا کردن مشتری های خارجی پول بیشتری از کسب و کار خود به دست اورد.

خرید لایک ایرانی : البته در کشور ایران بر اساس محدودیت هایی که میان جابه جایی پول با سایر کشور ها وجود دارد، معمولا این اتفاق نمی افتد و یا انجام آن سخت خواهد بود.

تفاوت در اعمال قوانین از سوی اینستاگرام:

لایک خارجی باعث می شوند که ربات اینستاگرام به اکانت شما مشکوک شود و قوانین سخت گیرانه تری برای اکانت شما لحاظ کند که این موضوع را می توان از معایب داشتن لایک خارجی در نظر گرفت.

در صورتی که با اعمال محدودیت های اینستاگرام قوانین را به خوبی رعایت نکنید، ممکن است که اینستاگرام شما را بلاک کند و یا به صورت کلی شما را حذف نماید. پس باید در این رابطه بسیار دقت داشته باشید.

تفاوت در شهرت اکانت مورد نظر که در بر گیرنده لایک های ایرانی و خارجی است:

خرید لایک ایرانی : معمولا اکانت های مختلف با داشتن لایک های خارجی این امکان را پیدا می کنند که شهرت بیشتری پیدا کنند و در سطح جهان شناخته شوند که مسلما این موضوع میتواند ارزوی بسیاری از افراد باشد.

به عنوان مثال: مدتی پیش یک کودکی ایرانی در اینستاگرام به دلیل داشتن لایک وفالوور خارجی، توانست شهرت جهانی پیدا کند و با ورزشکاران جهانی ارتباط پیدا کند. همچنین کودکی دیگر نیز به دلیل همین موضوع به شهرت جهانی دست پیدا کرد به صورتی که در اخبار کشور های خارجی به عنوان زیباترین کودک ایرانی معرفی شد و این مساله یکی از بارز ترین مزایای لایک خارجی است.

تفاوت در امنیت اکانت:

خرید لایک ایرانی : یکی از معایب لایک خارجی را می توان کاهش پیدا کردن امنیت اکانت اینستاگرام در نظر گرفت زیرا بسیاری از لایک هایی که از سوی پیج های خارجی برای شما گذاشته می شوند و یا بسیاری از فالوور های خارجی ممکن است که هکر باشند و باعث هک شدن پیج شما شوند.

سخن پایانی:

خرید لایک ایرانی : در انتهای مطلبی که در خصوص لایک ایرانی و خارجی و تفاوت های آن بیان کردیم، باید به این مساله اشاره کنیم که میتوانید در وب سایت آسان فالوور به خرید فالوور خارجی و خرید لایک خارجی بپردازید و فالوور ها و لایک های خارجی خود را افزایش دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.