آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

قبل از شروع به کار در اینستاگرام ، رعایت برخی قوانین اینستاگرام که حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی به زمان و دقت نیاز دارد، ضروری است. ابتدا لازم است یک استراتژی ویراستاری کامل تدوین شود و سپس یک برنامه منظم برای انتشار محتوای پست و استوری دنبال شود. بنابراین ، شما باید صبور و دقیق باشید.

از طریق این مقاله خواهیم دید که قوانین اصلی اینستاگرام چیست. این شبکه اجتماعی یک پرچم واقعی (ضروری) برای مارک ها و شرکت ها است. اینستاگرام ویترین واقعی برای جذب مشتری های جدید و حفظ آنهاست.

اما، امروزه تهیه یک حساب کاربری در Instagram به این آسانی نیست ، بنابراین من 5 کلید را برای شما به اشتراک می گذارم تا هنگام شروع فعالیت خود در این شبکه اجتماعی با پتانسیل خارق العاده ، آنها را دنبال کنید.

 

1. منظم باشید: قانون طلایی

اینستاگرام با الگوریتم هایی کار می کند که پروفایل های خاصی را با هزینه دیگران برجسته می کند. برای موفقیت در ایجاد جایگاه خود در آنجا، احترام به برخی قوانین اینستاگرام ضروری است. اولین چیزی که همیشه باید به خاطر داشته باشید این است که ضروری است که سازگار باشید! سپس باید مرتباً حساب خود را با محتوای جدید تغذیه کنید.

برای این منظور لازم است که بدانید در روز یا در هفته چند بار می خواهید پست منتشر کنید. پارامترهای مختلفی برای در نظر گرفتن وجود دارد اما نکته اصلی این است که بدانید در هفته چه مقدار زمان برای این کار اختصاص می دهید. شما ممکن است زمان زیادی برای ارسال پست روزانه در نداشته باشید ، اشکالی ندارد! شما می توانید یک روز در میان یا هر سه روز یک پست ارسال کنید ، اما هنوز هم باید پست منتشر کنید! استوری ها نیز نقش مهمی در ارتباطات شما در اینستاگرام دارند. این قالب به کاربران امکان می دهد زندگی روزمره شما را به روشی نزدیکتر و مشخص به اشتراک بگذارند.

برای خرید لایک کلیک کنید 

2. خود را متمایز کنید! ارزش افزوده واقعی را به محتوای خود وارد کنید

از قوانین اینستاگرام که اصلی و مهم است همین مورد متمایز و متفاوت بودن است که بیشتر برند ها در اینستاگرام اینگونه هستند. بنابراین رقابت زیادی وجود دارد. ایجاد اهمیت شخصی برای برجسته شدن در حساب های دیگر بسیار مهم است.

بنابراین ، قبل از اینکه وارد بازی شوید ، باید ارزش افزوده خود را تعیین کنید. به عنوان مثال ، شما یک مارک تجاری هستید. شما می خواهید برای تقویت فروش سایت تجارت الکترونیک خود در اینستاگرام حضور داشته باشید. بنابراین باید ساعت های خود را برجسته کنید و بر ارزش افزوده خود تأکید کنید.

 

3.  در بایو یا نمایه اینستاگرام خود دارای هویت بصری باشید

سومین مورد از قوانین اینستاگرام اشاره دارد به آنکه اولین چیزی که بازدید کنندگان در نمایه شما مشاهده می کنند ، خدمات  شماست. بنابراین ما باید اطمینان حاصل کنیم که یک کل هماهنگ ایجاد کنیم تا منبع واقعی الهام و لذت جامعه هدف شما باشد. کلمات کلیدی را برای دستیابی به خوراک مطابق با انتظارات خود آماده و برنامه ریزی کنید. در واقع ، داشتن یک حساب کاربری بسیار زیبا در اینستاگرام مطمئناً با احساس یا روحیه شما انجام نمی شود.

 

4 . تمام قسمت های نمایه اینستاگرام را تکمیل کنید

اغلب اتفاق می افتد که چندین عنصر نادیده گرفته می شوند و در عین حال اساسی هستند مانند توضیحات نمایه یا پیوند به وب سایت شما! بیوگرافی حساب شما باید فعالیت حرفه ای شما را دقیقاً توضیح دهد و ارزش افزوده شما را ذکر کند. برای مثال آوردن مارک ساعت ، باید به مواردی مانند “خلاقیت هایی با طراحی منحصر به فرد” اشاره کنیم.

توصیه من: چند شکلک برای ادغام توضیحات خود اضافه کنید. امروز ، کتابخانه های emoji طیف گسترده ای از نمادها را برای یافتن نمادهایی ارائه می دهند که نشان دهنده دنیای حرفه ای شما باشد. فکرش را بکنید!

افزودن شکلک به توضیحات نمایه اینستاگرام خواندن را آسان تر می کند. Emoji ها به راحتی چشم بازدیدکنندگان شما را جلب می کنند تا آنها را وادار به خواندن توضیحات کنند.

 

5. به جای حساب شخصی به یک حساب بیزینسی بروید

از اساسی ترین و پر اهمیت ترین قوانین اینستاگرام این است که اگر می خواهید تجارت خود را در شبکه های اجتماعی رونق بخشید ، واقعاً باید از تمام پتانسیل صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید! بنابراین تمام گزینه ها برای داشتن نتیجه ای که انتظارات شما را برآورده کند برای شما مفید خواهند بود.

در اینستاگرام، با پیوند دادن حساب اینستاگرام خود به صفحه فیس بوک خود ، می توانید نسخه حرفه ای خود را پیدا کنید.

نسخه حرفه ای دسترسی به آمار دقیق را فراهم می کند که برای درک بهتر مخاطبان و دانستن اینکه چه چیزی خوب یا خوب کار نمی کند و بنابراین محتوای شما تنظیم می شود ، ضروری است.

به شما این امکان را می دهد که بهترین زمان ها را برای انتشار پست های خود بشناسید ، یا بدانید کدام پست ها به ویژه مورد پسند مخاطبان شما قرار گرفته است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.