آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور چیست؟ برای افزایش دادن فالوور در  اینستاگرام باید از چه قوانینی پیروی کرد؟

اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی اجتماعی است که در آن کاربران می توانند با یکدیگر به تعامل بپردازند و با هم در ارتباط باشند. اینستاگرام بر اساس ویژگی ها و مزیت هایی که دارد جایگاه خوبی در بین مردم به خود اختصاص داده است و در سراسر جهان کاربران بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی و در هر رده سنی عضو هستند.

مبنای عملکرد و انجام فعالیت در اینستاگرام بر اساس فالوور و یا همان دنبال کننده است به گونه ای که اشخاصی که در اینستاگرام فالوور نداشته باشد، هیچ کاری نمی توانند انجام دهند و تنها می توانند به مشاهده فعالیت های فالووینگ های خود بپردازند.

بر اساس اهمیت فالوور در اینستاگرام قصد داریم که در این مطلب در خصوص قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور با شما عزیزان صحبت کنیم.

قوانین افزایش فالوور

قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور

اینستاگرام یک شبکه قانونمند است و فعالیت های کاربران در این شبکه از سوی شرکت سازنده اینستاگرام تحت کنترل قرار دارند تا تخلفات در این فضای مجازی به حداقل برسد.

اینستاگرام در خصوص افزایش فالوور نیز دارای قوانینی است که اگر کاربران این قوانین را رعایت نکنند، ممکن است که با مشکلاتی مانند بلاک شدن مواجه شوند.

قوانین اینستاگرام در خصوص افزایش فالوور به شرح زیر هستند:

محدودیت فالو

همان طور که می دانید یکی از اصلی ترین کارهایی که برای افزایش فالوور در اینستاگرام انجام می شود، ارسال درخواست فالو و یا فالو بک کردن در اینستاگرام است که در این خصوص با محدودیت هایی از سوی این شبکه مواجه هستیم به گونه ای که حساب های قدیمی فعال در اینستاگرام مجاز به فالو و آنفالو 5000 الی 6000 صفحه در هر ماه هستند و اکانت های جدید به مدت سه الی شش ماه تنها می توانند 3000 الی 4000 فالو و یا آنفالو داشته باشند.

در صورتی که از این شرایط پیروی نکنید و بخواهید که تعداد بیشتری فالو و یا آنفالو در مدت تعیین شده انجام دهید، با محدودیت های اینستاگرام مواجه می شوید و پیامی از سوی شبکه برای شما نمایش داده می شود که مبنی بر بلاک شدن شما خواهد بود.

محدودیت ارسال دایرکت

همان طور که می دانید یکی از روش های افزایش فالوور در اینستاگرام ارسال دایرکت و تبلیغ کردن در دایرکت است. اما متاسفانه اینستاگرام در خصوص ارسال پیام در دایرکت نیز دارای محدودیت است.

محدودیت ارسال دایرکت در اینستاگرام به صورتی است که صفحات جدید مجاز به ارسال 40 پیام در روز و 15 پیام در هر ساعت هستند. اما صفحات قدیمی مجاز به ارسال 50 پیام در روز و 20 پیام در ساعت هستند.

محدودیت  در هشتگ گذاری

قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور، هشتگ ها را نیز شامل می شود که در این خصوص کاربران اینستاگرام میتوانند 10 عدد هشتگ برای هر کپشن خود بنویسند و نباید از هشتگ های ممنوعه استفاده کنند تا با محدودیت های اینستاگرام مواجه نشوید.

محدودیت در درج استوری

کاربران اینستاگرام در خصوص درج استوری می توانند به تعداد 100 اسلاید استوری در 24 ساعت شبانه روز منتشر کنند و با این وجود که قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور در استوری مناسب است، کاربران می توانند از استوری به میزان قابل توجهی برای افزایش فالوور های خود و درج تبلیغ استفاده نمایند.

محدودیت در تعداد کاراکتر بیو

اینستاگرام در خصوص تعداد کاراکتر بیو هم محدودیت اعمال کرده است و همان طور که می دانید قسمت بیو در خصوص پیج هایی که کسب و کار انجام می دهند در خصوص افزایش فالوور بسیار مهم وتاثیر گذار است.

محدودیت اینستاگرام در قسمت بیو به میزان 150 کاراکتر است. بنابراین سعی کنید که برای آشنایی بیشتر مخاطب با شما و فعالیت پیج تان خلاصه بسیار مناسبی از فعالیت کاری خود در قسمت بیو درج کنید که مخاطب به راحتی بتواند با نحوه فعالیت پیج شما آشنا شود و بیو شما به میزان کافی تاثیر گذار باشد.

سخن پایانی

با وجود مطالبی که در خصوص قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور در این مقاله شرح دادیم، چنانچه قصد دارید فعالیت وکسب و کار خود را در این شبکه ارتقا دهید باید این قوانین را رعایت کنید و به صورت هوشمندانه با این قوانین برخورد کنید تا هم در افزایش فالوور موثر باشید و هم با محدودیت های اینستاگرام مانند بلاک شدن پیج تان مواجه نشوید.

امیدواریم از مطالب مطرح شده توسط وب سایت آسان فالوور که مجموعه در خصوص خرید فالوور خارجی است استفاده کرده باشید. اگر قصد خرید فالوور واقعی دارید، به قسمت مربوط به خرید فالوور در وب سایت وارد شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.