آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

قوانین استوری اینستاگرام چیست؟ محدودیت های استوری اینستاگرام به چه شکل است؟

استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های جدید این شبکه است که به تازگی به این مجموعه افزوده شده است و در آن اشخاص و کاربران می توانند پست هایی را به صورت عکس، متن، ویدیو و گیف منتشر کنند.

پست هایی که در استوری منتشر می شوند مانند پست های دیگر نیستند و از محدودیت زمانی برخوردارند که فقط به مدت 24 ساعت نمایش داده می شوند و پس از 24 ساعت از بین می روند و پاک می شوند. اما با استفاده از امکان SAVE STORY می توان استوری را سیو کرد و آن را در اکانت داشت.

در وب سایت آسان فالوور قصد داریم که قوانین استوری اینستاگرام و یا همان محدودیت استوری اینستاگرام را برای شما مطرح کنیم تا در فعالیت در این شبکه اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید.

قوانین استوری اینستاگرام

قوانین استوری اینستاگرام چیست

از سوی شرکت ارائه دهنده و مدیر عامل اینستاگرام محدودیت هایی در خصوص استوری برای کاربران اعمال شده است که برخی از این محدودیت ها در خصوص جلوگیری از تخلف و ترویج بی اخلاقی در این شبکه هستند. به عنوان مثال: اینستاگرام در خصوص انتشار مطالبی که در رابطه با ترویج خشونت، روابط جنسی، کودک آزاری، مسائل سیاسی و … باشد واکنش نشان می دهد و منتشر کننده آن مطالب را با اعمال قوانین مجازات می کند که ساده ترین مجازات برای شخص بلاک شدن او و حذف شدن اکانت او است.

محدودیت های دیگر در خصوص استوری نیز با مسائل ذکر شده در قسمت فوق مرتبط نیستند و تنها در تعداد پست ها کاربران را محدود می کنند.

تعداد پست اشتراک گذاشته در طول روز در استوری

به صورت کلی در طول روز میتوان به میزان 100 استوری به اشتراک گذاشت اما بهتر است که تعداد استوری های خود را درطول روز کمتر از این مقدار کنید تا هم با قوانین استوری اینستاگرام هماهنگ باشید و هم تعداد استوری های شما به میزان خسته کننده نباشد و مخاطب را خسته نکند. همچنین به کار بردن تعداد مناسب پست در استوری باعث می شود که مطالب شما به خوبی دیده شوند و اطلاعات مورد نظر شما بهتر در دسترس مخاطبان قرار بگیرد.

محدودیت ها در خصوص استوری کردن ویدیو

برای استوری کردن ویدیو ها نیز باید به قوانین استوری اینستاگرام توجه کرد زیرا در این خصوص نیز محدودیت هایی اعمال شده است. در استوری و در هر اسلاید استوری می توان ویدیوهایی به میزان 15 ثانیه قرار داد و در صورتی که ویدیوی مورد نظر شما از 15 ثانیه بیشتر باشد، مابقی آن به اسلاید بعدی منتقل می شود.

محدودیت در تعداد اسلاید های استوری اینستاگرام

در خصوص تعداد اسلاید های استوری برای ویدیو نیز لازم به ذکر است که بر اساس محدودیت های استوری اینستاگرام تعداد اسلاید ها در حدود شش و یا هشت اسلاید است و در صورتی که ویدیوی مورد نظر شما از شش الی هشت اسلاید 15 ثانیه ای بیشتر زمان نیاز داشته باشد، قادر به بارگزاری ادامه آن نخواهید بود مگر اینکه قوانین استوری اینستاگرام را دور بزنید و از برنامه استوری ساز  استفاده کنید که یکی از معروف ترین این برنامه ها STORY CUTTER نام دارد و به راحتی می توانید آن را از اپلیکیشن بازار و یا اپ استور دانلود کنید.

محدودیت در قرار دادن لینک در استوری

برای قرار دادن لینک در استوری نیز باید از قوانین استوری اینستاگرام پیروی کرد. اشخاصی می توانند در استوری از لینک استفاده کنند که پیج آنها در حالت بیزینس و یا CREATOR قرار داشته باشد و تعداد فالوور های آنها بیش از 10 هزار نفر باشد.

سخن پایانی

قوانین استوری اینستاگرام و یا محدودیت استوری اینستاگرام مساله مهمی است که برای جلوگیری از بروز مشکلات دراین شبکه باید به آن توجه شود. اگر به مطالبی که در خصوص قوانین استوری توسط آسان فالوور برای شما مطرح شد، توجه کنید، میتوانید فعالیت مفیدی در این شبکه داشته باشید و کسب و کار خود را رونق بخشید.

برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود در اینستاگرام میتوانید برای خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور خارجی ، خرید فالوور ایرانی،خرید فالوور ارزان،خرید لایک ، خرید کامنت و … نیز از آسان فالوور اقدام کنید تا تعداد فالوور های شما در مدت بسیار کوتاه به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا کند و از مزایای آنها بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید فالوور می توانید در صفحه اصلی آسان فالوور مشخصات کامل این بسته ها را مشاهده کنید و در صورت تمایل با انجام دادن روند خرید، بسته مورد نظر را خریداری کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.