آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

قرار گرفتن پست در سرچ یا اکسپلور اینستاگرام که با آیکون ذره بین شناخته می شود، از جمله عوامل موفقیت پیج هایی است که در این فضا، کسب درآمد می کنند. درواقع اگر به دنبال راهی برای افزایش بازدید و جذب فالوور هستید، بهترین روش این است که پست های خود را در معرض دید هزاران مخاطب جدید قرار داده تا ضمن موفقیت در این پلتفرم، علاقمندان به محتوای شما نیز بتوانند از آنها بهره مند گردند. بنابراین می توان اکسپلور یا قسمت سرچ اینستاگرام را یک راه عالی برای افزایش طبیعی و هدفمند فالوور دانست که منجر به تحقق اهداف صاحبان پیج ها نیز می شود. البته قرار گرفتن پست در سرچ نیازمند رعایت یکسری قوانین یا الگوریتم هایی است که اینستاگرام برای تعامل بیشتر با کاربران در نظر گرفته و به همین دلیل در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

جذب فالوورهای فعال

فرآیند جذف فالور، یک روند غیر قابل توقف است که با وجود داشتن دنبال کننده های زیاد، بازهم باید در پی کسب محبوبیت بین کاربران جدید و رشد کسب و کار و پیج خود باشید. اما نکته مهم تر از تعداد فالوور، کیفیت و فعالیت آنها است. درواقع بایستی از مخاطبانتان در راستای اهداف پیج خود استفاده کرده و با روش های مختلف آنها را برای فعالیت در پیج، ترغیب کنید. چراکه حتی اگر صاحب یک پیج بزرگ با فالوررهای میلیونی باشید، بازهم درصد کمی از آنها، فعال هستند. این بخش غیرفعال از مخاطبانتان، عملا هیچ سودی برای شما ندارند. به همین دلیل اگر قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام یکی از اهداف شما است بایستی اکانت های فعال را جذب کنید.

تعامل با مخاطبان و دریافت واکنش متقابل

اکنون و پس از جذب فالوور های فعال باید ارتباط و تعامل خود را با آنها افزایش داده و به گونه ای رفتار نمائید که واکنش هایی مناسب را به دنبال داشته باشند. مثلاً آنها را به شیوه های مختلف برای لایک و شیر پست ها تشویق نموده و یا نظرات آنها را جویا شده و با پاسخ دادن به برخی از این نظرات، ارتباط خود را با آنها نزدیک و صمیمانه کنید. تگ کردن دیگران نیز یکی از راهکارهای موثری است که احتمال هدایت پست به اکسپلور را افرایش داده و باعث پیشرفت چشمگیر پیج خواهد شد.

استفاده به اندازه و مناسب از هشتگ

اگرچه استفاده هشتگ یکی از راهکارهای قرار گرفتن پست در سرچ است اما زیاده روی در انجام آن نیز با تاثیر منفی همراه خواهد بود. درواقع با کاربرد هشتگ های زیاد، تنها لایک افرادی را دریافت خواهید کرد که از طریق سرچ هشتگ و به صورت گذرا پست شما را می بینند و پس از آن، اقدام موثر دیگری را به دنبال ندارند. این ترفند به رغم اینکه موجب دریافت لایک از کاربران رهگذر شود اما برای راهیابی به اکسپلور چندان مناسب نخواهد بود.

توجه به زمان انتشار پست

بدیهی است باید زمان هایی را برای پست گذاشتن انتخاب کنید که مطمئنأ بیشتر کاربران در اینستاگرام هستند. در چنین شرایطی احتمال دیده شدن پست ‌های شما افزایش یافته و می تواند عاملی برای قرار گرفتن پست در سرچ نیز باشد. بنابراین بهتر است زمان هایی پست بگذارید که مردم وقت آزاد بیشتری دارند. مثلا ساعات کار و مدرسه و یا وقت استراحت و صرف غذا اصلا زمان های مناسبی برای انتشار پست نبوده اما از عصر تا شب نتایج بهتر و بیشتری دارد.

خرید فالوور، لایک و کامنت

همانطور که می دانید دریافت لایک و کامنت زیاد آن هم طی یک بازه زمانی کوتاه، بیانگر محبوبیت پست هایتان و افزایش احتمال قرارگرفتن پست در اکسپلور خواهد بود. خرید فالوور، خرید لایک و حتی کامنت یکی از راهکارهایی است که می تواند منجر به دریافت بازدیدهای بسیار بالا در اکسپلور گردد. البته نکته شایان توجه اینکه، زیاده روی در استفاده از این سرویس ها ممکن است باعث شود که اینستاگرام پیج شما را به عنوان اسپم شناسایی و جریمه نماید.

مزایای قرار گرفتن پست در سرچ

ارسال پست به اکسپلور با مزایای بسیاری همراه است و از دلایل رشد و ترقی هر پیج موفقی به شمار می رود. درواقع دیده شدن بیشتر پست های شما موجب بهبود تعامل کاربران با پیج شده و مخاطبان بیشتری به صفحه شما روی آورده و همین مسئله نقش اساسی در رشد و توسعه پیج شما دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • افزایش بازدید از محتوای شما
 • جذب فالوور طبیعی و هدفمند
 • بهبود سطح تعامل کاربران با پیج
 • افزایش چشمگیر تعداد لایک های هر پست
 • دریافت کامنت های بیشتر
 • اشتراک گذاری بیشتر پست ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.