آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

قابلیت های استوری در اینستاگرام چیست؟ به کمک قابلیت های استوری در اینستاگرام چه کارهایی می توان انجام داد؟

استوری در اینستاگرام یکی از قابلیت های جدید این شبکه است که در آن نیز کاربران می توانند پست گذاری انجام دهند و با اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدیو ها در این بخش فالوور های خود افزایش دهند.

اما با این وجود هنوز بسیاری از کاربران اینستاگرام از قابلیت های استوری در اینستاگرام به صورت کامل مطلع نیستند و به این دلیل نمی توانند از آن به صورت کامل استفاده کنند.

همکاران ما در آسان فالوور با تهیه این مقاله قصد دارند که به شما عزیزان در خصوص شناخت قابلیت های استوری در اینستاگرام کمک کنند تا بتوانید فعالیت های متفاوت خود در این شبکه را ارتقا دهید.

قابلیت های استوری در اینستاگرام

قابلیت های استوری در اینستاگرام چیست؟

مهم ترین قابلیت های استوری در اینستاگرام به شرح زیر هستند:

اضافه کردن فیلتر

با استفاده از این قابلیت می توان فیلتر هایی را به در هنگام سلفی انداختن بر روی صورت و یا منظره مورد نظر قرار دهید و به این شکل عکس های متفاوت، زیبا و یا هیجان انگیزی را به ثبت برسانید. همچنین در این بخش می توانید فیلتر های متحرک نیز برای تصاویر خود انتخاب کنید.

فلیتر های استوری به گونه ای هستند که امکان استفاده از برخی از آنها برای عکس هایی که قبلا سیو شده اند نیز وجود دارد.

اضافه کردن گرافیک

در قسمت بالای صفحه در استوری که با علامت یک استیکر خندان نمایش داده شده است، می توانید به راحتی گرافیک بر روی پست های خود قرار دهید و به تصاویر مورد نظر خود استیکر استفاده کنید و یا چندین عکس مورد نظر خود را در یک اسلاید استوری به صورت همزمان نمایش دهید.

اضافه کردن لینک

یکی دیگر از قابلیت های استوری در اینستاگرام، امکان اضافه کردن لینک است که در این صورت می توانید لین وب سایت خود را نیز در کنار پست مربوط به محصولات خود نمایش دهید و از انتشار لینک در این بخش هر استفاده ای که می خواهید بکنید.

درج لایو به صورت تک نفره و یا دو نفره

در استوری می توانید ویدیوی لایو نیز تهیه کنید و نه تنها این امکان وجود دارد که لایو یک نفره انتشار کنید بلکه می توانید لایو دو نفره نیز بگذارید که این قابلیت یکی از قابلیت های استوری در اینستاگرام است که بسیار محبوب واقع شده است.

امکان درج هشتگ

امکان درج هشتگ در استوری نیز از دیگر قابلیت های استوری اینستاگرام است که با وجود این قابلیت  می توانید با درج هشتگ استوری منتشر شده خود را به لیست هشتگ ها پیوند زنید و به این شکل بازدید از استوری خود را افزایش دهید و به جذب فالوور برای اکانت خود کمک کنید.

امکان نوشتن متن برای محتواهای ویدیویی و یا عکس با رنگ مورد نظر

اینستاگرام این قابلیت را نیز به وجود اورده است که به استوری های خود متن اضافه کنید. به این شکل که ابتدا عکس و یا ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب می کنید و آن را به استوری می افزایید و سپس متن مورد نظر خود را بر روی آن می نویسید که در این صورت می توانید از فونت های مختلف، رنگبندی متفاوت و تنظیمات مربوط به فونت که ارائه داده شده است، استفاده کنید.

امکان ایجاد یک صفحه خالی برای درج نوشته

اشخاصی که قصد دارند فقط در قسمت استوری یک متن بدون درج عکس و ویدیو منتشر کنند، می توانند از قابلیت ایجاد صفحه خالی استفاده کنند که در این قابلیت در نوار ابزار کنار صفحه استوری قابل دسترسی است. با انتخاب آن می توانید متن مورد نظر را استوری کنید و برای این صفحه می توانید از رنگ های مختلف نیز استفاده کنید.

امکان دانلود کردن استوری و ذخیره کردن آن در گوشی

از دیگر قابلیت های استوری در اینستاگرام این است که می توانید تصویری و یا پستی که با کمک قابلیت های استوری برای خود طراحی می کنید را در حافظه گوشی سیو و ذخیره کنید. برای انجام این کار کافی است تا بعد از طراحی پست مورد نظر گزینه ای که با فلش در بالای صفحه استوری نمایش داده شده است را بزنید تا عکس مورد نظر در گوشی ذخیره شود.

اگر اسلاید های متفاوتی را در استوری پست کرده اید و قصد دارید که همه آنها را در گوشی ذخیره کنید باید برای هر اسلاید این کار را به صورت جداگانه انجام دهید.

امکان سیو استوری

علاوه بر امکان دانلود استوری و ذخیره کردن آن در گوشی، کاربران اینستاگرام می توانند استوری مورد نظر خود را در اینستاگرام نیز ذخیره کنند و آن را در اکانت خود داشته باشند. اما زمانی که استوری را سیو می کنید، امکان مشاهده اشخاصی که آن را ویو کرده اند وجود ندارد و استوری ذخیره شده در قسمت بالای اکانت شخص نمایش داده می شود.

سخن آخر

دوستان عزیز در انتهای این مطلب باید بگوییم که برای ارتقا فعالیت های خود در اینستاگرام و افزایش درآمد می توانید از آسان فالوور برای خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور خارجی و … اقدام کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.