آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید در اینستاگرام انواع مختلفی از پیج ها وجود دارد که هر پیجی فعالیت مخصوصی را انجام می دهد. یکی از انواع پیج های اینستاگرام، فن پیج است که شاید تا کنون با این نوع پیج ها مواجه شده باشید و یا تا کنون چنین پیجی را در اینستاگرام ندیده باشید.

در آسان فالوور که وب سایتی در خصوص خرید فالوور خارجی است، این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که به کمک آن بتوانید فن پیج در اینستاگرام را بهتر بشناسید و با این نوع پیج به صورت تخصصی تر آشنا شوید.

فن پیج در اینستاگرام

فن پیج در اینستاگرام چیست؟

فن پیج یا fan page به معنای پیج هواداران است و این نوع پیج ها را معمولا در خصوص هنرمندان، بازیگران، اشخاص معروف،ورزشکاران، بلاگر ها و … می سازند و در آن محتواهایی را به کار می برند که در رابطه با شخص و یا سلبریتی مورد نظر باشد. به عنوان مثال: در یک صفحه فن پیج اخبار، اطلاعات، عکس ها و ویدیو ها و رویداد های زندگی یک سلبریتی را به عنوان پست منتشر می کنند و کسانی که از طرفداران هنرمند و سلبریتی مربوطه باشند این فن پیج ها را فالوو می کنند تا اطلاعاتی در خصوص شخص مورد نظر خود از طریق این فن پیج به دست آورند.

مزایای داشتن فن پیج چیست؟

اشخاصی که معروف و شناخته شدن هستند و یا سلبریتی ها در صورتی که برای ساخت فن پیج اقدام کنند، می توانند فالوور های خود را افزایش دهند و بیشتر در اینستاگرام دیده شوند.

این افراد به کمک فن پیج می توانند میزان دیده شدن خود را در اینستاگرام افزایش دهند و شهرت بیشتری پیدا کنند.

فن پیج ها دارای فالوور های زیادی هستند و به همین دلیل اشخاصی که به ساخت فن پیج اقدام می کنند، می توانند با وجود فالوور های زیاد خود به کسب درامد از راه تبلیغات بپردازند.

ویژگی های فن پیج خوب در اینستاگرام چیست؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک فن پیج خوب به شرح زیر هستند:

موضوع فن پیج را مشخص کنید

اولین گام برای اینکه یک فن پیج موفق داشته باشید این است که موضوع فن پیج را مشخص کنید و سپس به انجام فعالیت خود بپردازید.

پروفایل پیج را طراحی کنید

در مرحله بعدی باید برای پروفایل خود یک عکس مناسب و مرتبط با فن پیج طراحی کنید و یک بیو مناسب بنویسید تا به این شکل در فالوور ها اینستاگرام تاثیر بگذارید.

پیج هایی که مرتبط با فن پیج شما هستند را دنبال کنید

سعی کنید که پیج های دیگری که مرتبط به فن پیج مورد نظر شما هستند را دنبال کنید و از مطالبی که آنها به اشتراک می گذارند آگاه شوید.

برای پست های فن پیج خود موضوعات جذاب و ناب به کار ببرید

برای فعالیت به عنوان یک فن پیج سعی کنید که از پست های جذاب و منحصر به فرد استفاده کنید و اطلاعات، عکس ها و ویدیو هایی در خصوص سلبریتی مورد نظر منتشر کنید که کمتر کسی آنها را دیده باشد. به این شکل می توانید از فن پیج های دیگر جلو بزنید و فالوور های بیشتری پیدا کنید.

با فالوور ها در ارتباط باشید

از دیگر ویژگی های یک فن پیج در اینستاگرام این است که باید سعی کنید با فالوور ها به روش های مختلف ارتباط برقرار کنید و با آنها تعامل داشته باشید.

اطلاعات پیج را دائما بروز کنید

اپدیت کردن اطلاعات فن پیج و استفاده از مطالب جدید و به روز مساله بسیار مهمی در این خصوص است که باید حتما به آن توجه کنید. زیرا فن پیج هایی که مطالب به روز و جدیدی ندارند معمولا از سوی فالوور ها مورد پسند واقع نمی شوند.

غیر فعال نشوید

غیر فعال نشدن نیز مساله بسیار مهمی است. در صورتی که در فن پیج خود غیر فعال شوید و پست گذاری را متوقف کنید، فالوور های شما به سرعت ریزش پیدا می کنند. پس به یاد داشته باشید که فعال بودن مساله بسیار مهمی است.

موارد سئو پیج را رعایت کنید

به کار گیری موارد سئو سازی فن پیج در اینستاگرام نیز از مسائل بسیار مهم برای فن پیج است که این مسائل به سئو به مواردی از قبیل: استفاده از هشتگ، استفاده از کپشن، پست گذاری دائمی، استوری گذاشتن، درج لینک، نوشتن بیو مناسب و … مربوط می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.