آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا امکان فروش پیج اینستاگرام وجود دارد؟ فروش پیج اینستاگرام چگونه است؟ هدف از خرید و فروش پیج اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یک شبکه مجازی و بسیار پر کاربر است که کاربران آن روز به روز در حال افزایش هستند و استقبال خوبی از این شبکه نشان داده اند.

همان طور که می دانید این شبکه مجازی بر مبنای لایک و تعداد فالوور فعالیت می کند به گونه ای که هر چه تعداد فالوور های یک اکانت بیشتر باشد، اعتبار آن اکانت و فعالیت های کسب و کاری آن افزایش پیدا می کند و به عبارت دیگر در خصوص کسب و کار و یا درج تبلیغات موفق تر است و اکانت هایی که فالوور های کمی دارند، کسب و کار موفقی نخواهند داشت، چه از نظر خرید و فروش محصولات مورد نظر در کسب و کار خود و چه در دریافت درخواست مربوط به تبلیغ دیگر اکانت ها.

در وب سایت آسان فالوور شما می توانید به خرید فالوور واقعی، خرید فالوور خارجی، خرید فالوور ارزان، خرید لایک و … را بپردازید.

پیج اینستاگرام

فروش پیج اینستاگرام

پیج هایی که در اینستا فعالیت می کنند در حالت کلی به چهار گروه تقسیم می شوند:

 • گروه اول: پیج های شخصی که فعالیت های شخصی خود را انجام می دهند و فقط به دنبال سرگرمی هستند
 • گروه دوم: پیج های کاری که به کسب و کار و خرید و فروش محصولات مورد نظر خود در اینستا می پردازند
 • گروه سوم: پیج هایی که ادمین های آنها به عنوان شاخ مجازی به حساب می آیند و با اشتراک گذاشتن زندگی شخصی به صورت public و یا انجام امور روزمره و یا … فالوور های زیادی پیدا کرده اند و کسب و کار آنها دریافت تبلیغ از سوی اکانت های دیگر است.
 • گروه چهارم: پیج هایی که هیچ فعالیتی در اینستا انجام نمی دهند و تنها برای فالوو کردن دیگران و مشاهده امور روزمره آنها وارد اینستا شده اند.

فروش پیج اینستاگرام

حال در این بخش باید بگوییم که در بسیاری از مواقع در اینستاگرام شاهد فروش پیج اینستاگرام هستیم. پیج هایی در این اینستا که فعالیت کاری دارند و یا تعداد بسیار زیادی فالوور دارند اما نمی خواهند دیگر فعالیت خود را ادامه دهند، اقدام به فروش پیج ایسنتاگرام می کنند.

زیرا این گونه از اکانت ها بر اساس تعداد بسیار زیاد فالوور هایی که جذب کرده اند، می توانند فعالیت و کسب و کار پر رونقی داشته باشند و سود آوری خوبی داشته باشند.

هدف از فروش پیج اینستاگرام

اشخاصی که به فروش اکانت خود در اینستا اقدام می کنند، سالیان زیادی برای جذب فالوور و ثابت نگه داشتن آنها در اکانت خود زحمت کشیده اند و معمولا زمانی که برای فروش این اکانت اقدام می کنند معمولا یا دیگر توانایی اداره اکانت و انجام خرید و فروش را ندارند و یا به پول زیادی برای امور مختلف نیاز دارند که به همین دلیل ترجیح می دهند تا اکانت خود را به فرد دیگری واگذار کنند و مالکیت آن را به شخص دیگری در ازای دریافت پول بدهند.

هدف از خرید پیج اینستاگرام

از طرف دیگر اشخاصی که به خرید پیج اینستاگرام می پردازند، اشخاصی هستند که معمولا قصد دارند تا کسب و کاری را در اینستا آغاز کنند و برای اینکه زمان زیادی برای جذب فالوور و راه اندازی پیج خود صرف نکنند، ترجیح می دهند که یک پیج پا گرفته و پر فالوور را خریداری کنند و فعالیت خود را با استفاده از آن آغاز کنند.

در این صورت از همان ابتدا تعداد فالوور های هزار تایی و میلیونی دارند و فقط کافی است که کسب و کار خود را شروع کنند.

خرید و فروش و کسب و کار در اینستاگرام را می توان خرید و فروش و کسب کار در مغازه ها مشابه دانست که تنها تفاوت آنها با هم در مجازی و غیر مجازی بودن آنها است.

سخن پایانی:

در انتهای این مطلب که در خصوص خرید و فروش پیج اینستاگرام براساس تعداد فالوور بود می خواهیم به شما بگوییم که در این شبکه مجازی نه تنها می توان به خرید و فروش پیج پرداخت، بلکه امکان خرید فالوور نیز وجود دارد.

به کمک وب سایت آسان فالوور می توانید به راحتی برای پیج نو پا و یا کهنه کار خود خرید فالوور در انواع مختلف انجام دهید و در عرض مدت زمان بسیار کوتاهی فالوور های خود را دو چندان کنید بدون اینکه به صرف هزینه بسیار زیاد برای خرید پیج نیاز داشته باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.