آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

در رابطه با فالوو و انفالو در اینستاگرام چه می دانید؟ آیا از قوانین فالوو و انفالو در اینستاگرام اطلاع دارید؟ فالوو و انفالوو اتوماتیک در اینستاگرام چگونه است؟

تمامی اشخاصی که می خواهند به شبکه مجازی اینستاگرام وارد شوند و از این محیط مجازی استفاده کنند، باید با واژه های فالوو و انفالوو آشنا باشند و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند تا از بروز مشکل برای آنها جلوگیری شود و فعالیت آنها در این شبکه مجازی کارامد واقع گردد.

به همین ترتیب همکاران ما در مجموعه آسان فالوور این مقاله را برای شما عزیزان اماده کرده اند تا پاسخگوی نیاز شما در شبکه مجازی اینستاگرام باشند. پس برای آشنایی با فالوو و انفالو در اینستاگرام و کسب اطلاعات مناسب با ما همراه باشید.

فالوو و انفالو در اینستاگرام

فالوو و انفالو در اینستاگرام

فالوو از کلمه انگلیسی follow گرفته شده است که به معنای دنبال کردن است و انفالو نیز از واژه unfollow به معنای دنبال نکردن می آید. اشخاصی که در اینستاگرام می خواهند با هم در ارتباط باشند باید همدیگر را فالوو کنند و اشخاصی که تمایل به داشتن ارتباط با شخصی در اینستاگرام نیستند، می توانند او را انفالوو کنند.

به عبارت دیگر زمانی که شخصی را در اینستا فالوو می کنید، تمامی مطالب اشتراک گذاشته در اکانت او به شما نمایش داده می شود و زمانی که شخصی را انفالوو می کنید مطالب بارگزاری شده او به شما نمایش داده نمی شود.

 برای خرید فالوور واقعی کلیک کنید

تعداد مجاز فالوو و انفالو

حال دراین بخش باید بگوییم که برای فالوو و انفالو کردن تعداد مجازی از سوی اینستاگرام تعیین شده است که بر اساس قوانین اینستاگرام نمی توان تعداد بیش از حد مجاز را در اینستا فالوو و انفالو کرد.

تعداد مجاز فالوو و انفالو بر اساس قوانین فالوو و انفالو در اینستاگرام در بازه زمانی یک ساعت به تعداد 10 کاربر در این شبکه مجازی است و در بازه زمانی یک روز این تعداد مجاز به 200 نفر می رسد.

به عبارت دیگر در صورتی که برای فالوو کردن تعداد بیشتری از حد مجاز را فالوو کنید، اینستاگرام تا 24 ساعت امکان فالوو کردن اکانت شما را مسدود می کند.

در نتیجه با در نظر گرفتن قوانین فالوو و انفالو در اینستاگرام برای جلوگیری از مسدود شدن در خصوص فالوو کردن اکانت های دیگر، باید این قوانین را رعایت کنید.

در خصوص قوانین فالوو و انفالو در اینستاگرام لازم به ذکر است که در این شبکه نه تنها برای دنبال کردن و دنبال نکردن قوانینی وجود دارد بلکه برای امور دیگر از قبیل: لایک، کامنت، استوری، استفاده از هشتگ و تعداد کلمات کپشن و … نیز محدودیت هایی تعیین شده است که اشخاص نباید از حد تعیین شده توسط قوانین اینستا فراتر روند.

فالوو و انفالوو اتوماتیک

اینستاگرام در کنار قابلیت هایی که در اختیار کاربران خود قرار داده است، امکان فالوو و انفالوو اتوماتیک را نیز فراهم کرده است. فالوو و انفالوو اتوماتیک در اینستا با استفاده از ربات اینستا انجام می شود.

ادمین هایی که در اینستا از ربات اینستاگرام بهره می برند می توانند قابلیت های فالوو و انفالوو اتوماتیک را در این ربات فعال کنند. پس از اینکه این ویژگی در اینستا فعال می شود، ربات به صورت اتوماتیک عمل فالوو و یا انفالوو را انجام می دهد و معمولا اکانت هایی که در ارتباط با حوزه فعالیت پیج مورد نظر هستند را فالوو می کند و یا کسانی را که درخواست فالوو می دهند را به صورت اتوماتیک فالوو بک می کند.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده در خصوص قوانین فالوو و انفالو در اینستاگرام به شما عزیزان توصیه می کنیم که رعایت این قوانین را جدی بگیرید و آنها را انجام دهید تا از بروز مشکل و مسدود شدن توسط اینستا جلوگیری کنید.

چنانچه قصد دارید فالوور هایی با هزینه بسیار کم و در مدت زمان بسیار کوتاه برای اکانت خود پیدا کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که از وب سایت آسان فالوور برای اکانت خود انواع فالوور را خریداری کنید و از افزایش تعداد فالوور های خود در رونق کسب و کارتان بهره مند گردید.

برای خرید فالوور از وب سایت آسان فالوور کافی است تا بسته مورد نظر را انتخاب کنید و ثبت سفارش را بزنید تا به مراحل خرید بسته فالوور وارد شوید و در نهایت این بسته را خریداری کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.