آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

فالوور فیک به کاربر جعلی و بی هویتی گفته می شود که فاقد اکانت واقعی بوده و تنها برای افزایش تعداد فالوورهای یک پیج مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید، فعالیت در اینستاگرام، مستلزم ایجاد یک حساب کاربری است که به واسطه آن، فرد در این شبکه اجتماعی، صاحب یک پیج یا صفحه می شود. برای این کار وجود یک نشانی ایمیل نیز الزامی است و درصورتی که از یک ایمیل جعلی برای ایجاد یک صفحه استفاده شود، می توان آن را یک کاربر یا فالوور جعلی یا فیک دانست که هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارد. بر همین اساس و برای آگاهی هرچه بیشتر شما، ادامه این مطلب را به ارائه توضیحاتی درباره فالوور فیک اختصاص داده ایم.

فالوور فیک چیست؟

علت وجود فالوور غیرواقعی یا فیک چیست؟

در ابتدای این مطلب نیز اشاره شد که از اکانت های جعلی تنها برای بالابردن رقم فالوورهای یک پیج استفاده می شود و عملا هیچ نوع فایده دیگری ندارند. این درحالی است که سایت های زیادی اقدام به فروش فالوورهای غیرواقعی می کنند. به این صورت که با کمک ربات ها، تعداد زیادی کاربر فیک ایجاد کرده و در ازای دریافت مبالغی آنها را به صفحه مورد نظر ارسال می کنند. درواقع این کاربران توسط اکانت های غیرواقعی و با ایمیل های جعلی ساخته می شوند که پیش تر در این باره صحبت کردیم. شاید بگوئید که تفاوتی در اصل قضیه وجود ندارد و این اکانت ها به نوعی کاربر اینستاگرام محسوب می شوند. در پاسخ باید گفت که تفاوت فالوور فیک با واقعی در فعالیت آنها است. به طوری که هیچ نوع عملکردی از جانب اکانت های غیرواقعی با فیک مشاهده نمی شود.

آیا خرید فالوورهای فیک، موجب فروش بیشتر می شود؟

با توجه به اینکه حساب های کاربری فیک تنها با این هدف ایجاد می شوند که درآمدی نصیب سایت های فروشنده آنها شود و عملا هیچ نوع عملکردی ندارند، نمی توان انتظار داشت در فروش و موفقیت یک پیج کاری، نقش چندانی داشته باشند. تنها فایده این نوع دنبال کننده ها، زیاد نشان دادن تعداد فالوورهای پیج است و خرید فالوور واقعی با این شرایط کمکی به کسب و کار مورد نظر نخواهد کرد. چراکه این کاربران هرگز فعالیتی در صفحه شما نداشته و پست هایتان را لایک نمی کنند. به طور کلی انتظار هرگونه تعامل فالوور فیک با پیج شما کاملا نابجا است.

معایب خرید و استفاده از فالوور تقلبی

خرید و استفاده از فالوورهای غیرواقعی شاید بتواند در ظاهر، تعداد دنبال کنندگان صفحه شما را افزابش دهد، اما در باطن، زیان های جبران ناپذیری را برای شما به همراه خواهد داشت. مثلا شما با اضافه کردن فالوورهای غیرواقعی، مخاطبان واقعی صفحه خود را از دست می دهید. نه تنها دنبال کنندگان قدیمی شما تمایلی به ماندن در پیجتان ندارند، بلکه کاربران جدید نیز با مشاهده تعداد فالوورها و عدم تناسب با تعداد لایک پست های شما، متوجه فیک بودن فالوورهای شما شده و از دنبال کردنتان منصرف می شوند. تصور کنید یک پیج با 10 کا فالوور، تنها 70 یا 80 لایک را برای پست ها و تصاویر خود دریافت کرده باشد. لذا بدیهی است که خرید فالوور فیک علاوه بر آنکه هیچ کمکی به درآمدزایی شما در اینستاگرام نمی کند، فرصت فالوو شدن پیجتان را نیز توسط کاربران واقعی سلب خواهد کرد.

چطور بفهمیم فالوورهای یک پیج فیک هستند؟

بررسی تعداد لایک ها یکی از روش هایی است که به سادگی می توان دریافت فالوورهای یک پیج غیرواقعی هستند. هرچند عده ای با خرید لایک سعی در جبران عملکرد فالوورهای فیک دارند اما با این حال بازهم به سادگی قابل شناسایی هستند. همچنین یک نگاه کلی و اجمالی به لیست دنبال کنندگان یک صفحه می تواند بیانگر واقعی یا غیرواقعی بودن آنها باشد. به طوری که این پیج ها اغلب فاقد هرگونه اطلاعات هویتی و عکس هستند. بررسی پروفایل دنیال کنندگان و مشاهده اطلاعات بایو و حتی پست هایی که به اشتراک گذاشته اند نیز می تواند یک راهکار جهت تشخیص فالوورهای فیک باشد که البته تا حدودی زمانبر است.

قوانین اینستاگرام در مورد فالوور فیک

شناسایی و حذف اکانت های فیک و تقلبی یکی از موضوعات مهمی است که اینستاگرام به شدت به انجام آن پافشاری می کند و هر از گاهی با بررسی فالوورهای پیج های پرمخاطب به مقابله با آن می پردازد. معمولا زمان مشخص و معینی برای این موضوع تعیین نشده و به یکباره و بدون اطلاع، اقدام به حذف اکانت های جعلی و کاهش چشمگیر تعداد فالوورهای پیج های مطرح و حتی افراد شناخته شده می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.