آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

لازم بذکر است که فالور های فیک هیچ تاثیری در در افزایش فروش و ارتقا پیج ندارند ، به همین دلیل باید به فالوور های واقعی رو آورد تا پیج ما را ارتقا را دهند و فروش محصولاتمان را بالا ببرند . خوشبختانه فالوور یاب با ارائه محصول جدیدش یعنی رباط اینستاگرامی تا حدود بسیار زیادی مسئله خرید فالوور فیک که کاری بیهوده بوده را حل کرده است . طبق نظر سنجی ها ربات اینستاگرامی تاثیر بسزایی در افزایش فالوور و بازدید پیج دارد و موثر ترین روشی است که ما میتوانیم در افزایش فالوور بکار بگیریم .

خرید فالوور های خرجی یا خرید ربات

فالوور خارجی یا ربات اینستاگرام : رباط اینستاگرامی بهترین نوع ربات همه کاره میباشد . این رباط علاوه بر اینکه پیج اینستاگرامی شما را مدیریت و ساماندهی میکند موجب افزایش فالوورتان نیز میگردد . مزیت مثبت این رباط این است که شما میتوانید قبل از خرید آن را تست و در صورت جلب رضایتتان آن را خریداری نمایید ‌. این ربات ها علاوه بر اینکه فالوور را اقزایش میدهد موجب افزایش لایک ، کامنت ، و نیز تبلیغات میگردد . دیگر زمان آن رسیده که به این باور برسید که فالوور های خارجی هیچ سودی برای پیج شما ندارند و حتی با گذشت زمان موجب وارد شدن آسیب هایی به پیج میگردد ؛ پس باید برای همیشه فالوور واقعی را جایگزین کنید . با خریدن رباط اینستاگرام به سهولت میتوانید در کمترین زمان بیشترین تعداد فالوور را به پیج خود اضافه کنید . البته وقتی شما برای اولین بار این رباط خریداری نمایید ؛ حتما از نتیجه آن شگفت زده میشوید .

خرید فالوور های خارجی بهتر است یا اسفاده از ربات اینستاگرام - وبسایت آسان فالوور

 

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام

جذب کردن سریع مخاطب :

فالوور خارجی یا ربات اینستاگرام : یکی از مهمترین و اساسی ترین مسئله ای که باید بدانیم این است که خریده ربات اینستاگرام و روش پیاده شده توسط آن کاملا خلاف روش های بکار گرفته شده در گذشته است . زیرا در روش های سنتی باید تلاش نماییم تا با تولید محتوا حرفه ای کم کم فالوور جذب کنیم . اما با خرید فالوور خارجی در مدت زمانی اندک صاحب حجم بالایی از فالوو میگردید . به همین دلیل طرفداران بسیاری را پیدا کرده است .

امکان فیلتر کردن کاربران :

ربات های پیشرفته توانایی فیلتر کردن کاربران را دارند . یعنی شما میتوانید به سهولت و به وسیله فیلتر های مختلف به سمت و سوی کاربرانی بروید که نیاز و علاقه هایش در حول و حوش محتوا شما میگردد .

جذب کردن فالوور های ارگانیک :

جذب کردن فالوور ارگانیک همیشه توسط ربات های انجام میگیرد . این روش کاملا مخالف روش خرید فالوور فیک که دسته هایی از فالوور فیک را وارد پیج شما میکنند متفاوت است ‌. ربات تعداد بالایی از فالوورحقیقی و ارگانیک را وارد پیج  شما میکند . و موجب بالا رفتن  میزان تعامل در پیج میگردد در حالی که ربات فقط کمییت  فالوور را دستخوش تغییر میکند .

و بعد آز آن مجبور هستیم ، برای خریدن لایک ، کامنت دوباره دست بکار شویم .

خرید فالوور های خارجی بهتر است یا اسفاده از ربات اینستاگرام - وبسایت آسان فالوور

مضرات ربات اینستاگرام

فالوور خارجی یا ربات اینستاگرام : در حال حاضر شبکه اینستاگرام بسیار محبوبیت دارد و افراد زیادی وارد آن شده اند تا خودشان را معرفی کنند .  این شبکه تصویری بوده و در بین شبکه های دیگر ، بیشترین و بهترین سرعت انتقال اطلاعات را دارد . محبوبیت این شبکه موجب شده است که افراد تلاش زیادی برای پیشرفت و توسعه در آن داشته باشند . البته ربات هم وظایف خود را به خوبی انجام میدهد و در ارتقا پیج کمک شایانی میکند . اما از نظره قوانین اینستا استفاده از هر گونه ربات غیر مجاز میباشد ؛ و برای آن دلایل زیادی آورده است ، که البته رعایت شدن حریم شخصی هر فرد و واقعیت سازی از مهم ترین آن هاست .

از اینستا به عنوان یک پلتفرم بسیار هوشمند صحبت میشود ولی استفاده از آن بعد از مدتی موجب اختلال در پیج شما خواهد شد . مطمئنا امنیت پیجتان و وقت و هزینه ای که صرف میکنید برای شما بسیار حائز اهمیت است ؛ برای همین باید سیستمی را انتخاب نمایید که پیج شما را بعد از گذشت چند ماه دچار مشکل نکند و آینده خوبی را برای پیجتان به ارمغان آورد .

مزایای بسیاری را برای ربات اینستاگرام برشمردیم ، اما این مزایا از معایب آن بسیار کمتر میباشد . در قوانین اینستا برای مورد استفاده قرار گرفتن ربات محدودیت های بسیار جدی در نظر گرفته شد که البته ، فقط به بلاک شدن و اینکه کاربران شما موفق نشوند پست های شما را ببینند خلاصه نمیشود . زمانی که شما موفق به انتشار یک پست در صفحه خود میشوید در صفحه HOME برای همه مخاطبین قابل مشاهده میگردد . زمانی که میران بالایی از فالوور های شما بعد از دیدن  پست هایتان در آن لایک و کامنت کنند ، برای او نیز همین پست در صفحه اکسپلور نیز انتشار میشود .

پس راه حل مطلوب تر این است که از ربات اینستاگرامی اختصاصی یا ربات اینستاگرامی که تحت وب نباشد استفاده نمایید .

خرید فالوور های خارجی بهتر است یا اسفاده از ربات اینستاگرام - وبسایت آسان فالوور

حال خود تصمیم بگیرید با توضیحات داده شده و بر شمردن مضرات و مزایای استفاده از ربات کدام را برمی گزینید ؟

خریدن فالوور های خارجی یا استفاده از ربات اینستاگرامی ؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.