آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

فالوورهای ارزان قیمت و واقعی چه تفاوت هایی با هم دارند؟ امروزه بیشتر کسب و کارها در فضای مجازی انجام می شوند  بیشتر   بیزینس ها با فعالیت در شبکه ها توانسته اند  به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند و به انجام برسند یکی از اپلیکیشن هایی که کسب و کارهای زیادی در آن به ا رونق رسیده است اینستاگرام است.

اینستاگرام  یکی  از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به حساب می آید که کاربران زیادی در آن فعالیت می‌کنند اینستاگرام فرصتی به شما می دهد تا بیزینستان را به دیگران معرفی کنید.

شما می توانید با رعایت کردن نکاتی در اپلیکیشن اینستاگرام و پیش رفتن در مسیری مطابق الگوریتم های اینستاگرام پیشرفت قابل توجهی  داشته باشید.

برای آنکه بیشتر دیده شوید نیاز دارید که فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهید

فالوور چیست؟

فالوورهای ارزان قیمت : فالوور در لغت به معنای دنبال کننده است اما برای آنکه بتوانید بیزنس موفقی داشته باشید و دیده شوید نیاز دارید تا به فالور های شما و دنبال کننده های شما اضافه شود .

شما میتوانید با استفاده از روش‌های مختلف جذب فالوور های پیج خود را افزایش دهید با استفاده از الگوریتم های اینستاگرام و تعامل با دیگران…

ولی این روش ها زمان زیادی میخواهند تا به نتیجه برسند و پیج شما دیده شود و به نتیجه دلخواه خود برسید .

اما راه سریع تری هم برای موفقیت شما وجود دارد و این روش خرید فالوور است.

فالوورهای ارزان قیمت و واقعی چه تفاوت هایی با هم دارند؟ - وبسایت آسان فالوور

انواع فالوور ها

فالوور ها به دو دسته واقعی و فیک تقسیم می شوند.

فالوور های حقیقی

فالوورهای ارزان قیمت : برای اینکه بتوانید بیزینس خود را رونق دهید و پیج خود را به نمایش بگذارید احتیاج به فالوور های واقعی دارید افراد دنبال کننده ای که واقعی باشند که شما بتوانید با آنها  تعامل کنید و مطالب خود را به راحتی با آنها به اشتراک بگذارید و ارتباط برقرار کنید.

چه برای اینکه پیج خود را به نمایش بگذارید و چه برای اینکه بیزینس خود را در اینستاگرام رونق دهید نیاز به کاربران دارید دنبال کنندگانی که واقعی باشند تا بتوانید به راحتی با آنها ارتباط بگیرید و تعامل کنید .

فالوور های حقیقی در اصل آرزوی هر صاحب پیجی است فالوور حقیقی سرمایه اصلی یک پیج به حساب می آید .

فالوورهای ارزان قیمت : فالور های حقیقی  دنبال کننده های هستند که به پیج شما و مطالبی که شما میزارید علاقمند هستند و لایک می‌کنند کامنت میگذارند  دایرکت می‌فرستند و استوری شما نظر میدهند و  دنبال کننده هایی هستند که در پیج شما عملیاتی انجام می‌دهند به این نوع فالوورها و دنبال کننده ها حقیقی می گویند.برای خرید فالوور های ارزان قیمت کلیک کنید

دسته دوم فالوورهای فیک هستند

فالوورهای فیک هم به چند دسته تقسیم می شوند و چند مدل دارند

اولین دسته از فالوور های فیک فالوورهای هستند که فقط باعث افزایش عدد فالوور در پیج می شوند و عملاً هیچ تأثیری روی پیج شما ندارند به طوری که این دنبال کننده ها  نه پست را لایک میکنند نه کامنت میگذارند نه باعث میشوند ویو  ویدیوهای شما بالا برود ته با شما تعاملی انجام می دهند

در اصل یک نفر به تعداد خیلی زیادی اکانت با ایمیل‌های الکی میسازد.

دومین دسته از فالوورهای فیک فالوور های هستند که توسط یک انسان ساخته شده اند و به ازای کاری و امتیاز شما را فالو کردند این دسته با دسته قبلی  تفاوتی دارد دسته اول به طور مثال ۱۰۰۰ عدد پیج را یک نفر ساخته بود ولی در این دسته ۱۰۰۰ تا پیج را ۱۰۰۰ تا آدم ساخته است .

این دسته از فالوور هم در اصل ارزشی ندارند و هیچ عملیاتی بر روی پیج شما انجام نمی دهند .

 چگونگی تشخیص فالور فیک از فالور واقعی

تشخیص فالورهای فیک از واقعی سخت است

فالوورهای ارزان قیمت : اولین چیزی که پیج های فیک را مشخص می کند یوزرنیم و آیدی پیج است آیدی های شبیه هم آیدی های عجیب غریب و متمایز از بقیه نام های کاربری بی‌معنی پیچیده و ناخوانا نشانگر این باشد که پیج فیک است  فالوور های فیک عموماً همه با هم ساخته می شوند یوزرنیم های یکسانی دارند فقط اعداد ارقام آخر یوزرنیم تغییر می‌کند و اسم های شبیه هم دارند .

و شما باید به این موضوع دقت داشته باشید که فالوورهایی که خریداری کرده اید  پست های شما را لایک می کنند یا ویدیوهای شما را میبینند ؟

فالوورهای ارزان قیمت : شما می توانید به صورت اتفاقی فالوور های خریداری شده را بررسی کنید فالور هایی که برای پیج های خارجی هستند پیج های بدون عکس یا پیج هایی که یوزرنیم های تقریباً یکسانی دارند آیدی های عجیب غریب این پیج ها اکانت های فیک  هستند.

فالوور های فیک معمولاً عکس پروفایل ندارند

فالوورهای ارزان قیمت : پیج های فیک  معمولاً توسط سیستم های خودکار ساخته می‌شوند به همین دلیل دارای بیو نیستند. اگر هم برای آنها بیو در نظر گرفته شده باشد دارای کلمات بی معنی و بی ارتباط می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.