آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

تا کنون به اینکه علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام چیست فکر کرده اید؟ آیا می دانید چگونه می توان رفع بلاک هشتگ در اینستاگرام انجام داد؟

اگر به کسب اطلاع در این خصوص مشتاق هستید، می توانید با ما همراه باشید تا در خصوص این مسائل اطلاعات مناسبی به دست آورید.ل

هشتگ تکنیک بسیار کارامدی برای جذب و یا خرید فالوور و یا دیدن شدن محتوای مورد نظر است که با استفاده از آن و نوشتن عناوین مناسب در کنار آن می توان محتوای خود را در یک گروه بسیار بزرگ به نمایش گذاشت و دسترسی عده بیشماری از افراد را به آن ممکن کرد. اما در بسیاری از مواقع هشتگ به عللی مختلفی ممکن است که کار نکند و استفاده از آن برای اکانت مورد نظر و یا کاربر هشتگ مفید واقع نشود که در ادامه در این رابطه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام چیست؟

هشتگ در اینستاگرام

از علل کار نکردن هشتگ در اینستاگرام می توان به مواردی از قبیل زیر اشاره کرد:

اکانت شما در اینستاگرام به عنوان یک spam شناخته شده است:

یکی از دلایلی که باعث کار نکردن هشتگ می شود، این است که اینستاگرام هشتگ شما را به عنوان یک spam در نظر می گیرد. علت بروز این اتفاق این است که اینستاگرام دستورالعمل های سخت گیرانه ای را برای جلوگیری از سواستفاده کاربران از هشتگ در نظر گرفته است و در مواقعی امکان بروز این اتفاق وجود دارد.

استفاده از هشتگ های بی ربط برای پست های خود

استفاده از هشتگ هایی که با پست شما بی ربط باشند، از دیگر مواردی هستند که باعث کار نکردن هشتگ در اینستاگرام می شوند. برای جلوگیری از بروز این اتفاق باید از هشتگ هایی استفاده کنید که با پست شما همخوانی داشته باشند و بی ربط نباشد.

به عنوان مثال: اگر پست شما در خصوص فروش کفش است باید از هشتگ هایی استفاده کنید که با کفش و فروش کفش در ارتباط باشد.

استفاده از هشتگ های ممنوعه

گروهی از هشتگ ها در اینستاگرام به عنوان هشتگ های ممنوعه در نظر گرفته می شوند که استفاده از آنها در اینستاگرام ممنوع است. هشتگ های ممنوعه به دو دسته تقسیم می شوند که برخی از آنها هشتگ هایی هستند که در برگیرنده کلمات و مطالب نامناسب باشند.

اما برخی دیگر از هشتگ های ممنوعه به شکلی هستند که کاربر نمی توان متوجه ممنوع بودن آن شود. به عنوان مثال: هشتگ #happythanksgiving از سوی اینستا به علت تعداد بالای اسپم ها ممنوع اعلام شد.

خرید لایک اینستاگرام ارزان قیمت

استفاده از هشتگ های تکراری

از دیگر دلایل کار نکردن هشتگ در اینستا می توان به تکراری بودن هشتگ های مورد استفاده توسط شما اشاره کرد. در صورتی که برای همه پست های خود از یک نوع هشتگ به صورت مکرر استفاده کنید، اینستاگرام این موضوع را تشخیص می دهد و مطالب شما را به عنوان یک هرزنامه در نظر می گیرد که هدف از آن فقط جذب فالوور است.

در نتیجه برای جلوگیری از بروز این اتفاق باید از هشتگ هایی استفاده کنید که تکراری نباشند.

استفاده از هشتگ های رقابتی

معمولا هشتگ هایی که به صورت رقابتی هستند، تعداد ارسال کننده های بسیار زیادی دارند به گونه ای که حتی ارسال کننده های آنها به بیش از یک میلیون می رسد. به همین دلیل در صورت استفاده از این هشتگ های رقابتی احتمال دیده نشدن پست شما و کار نکردن هشتگ برای شما وجود دارد.

استفاده بیش از حد از هشتگ ها

از هشتگ ها نباید به میزان بیش از حد در زیر هر پست استفاده کرد بلکه باید از تعداد مناسب هشتگ در زیر پست ها استفاده نمود. تعداد مناسب هشتگ برای هر پست در حدود 5 الی 8 هشتگ است که برای جلوگیری از کار نکردن هشتگ نباید بیش از این تعداد از هشتگ استفاده شود.

بروز مشکلات فنی

از دیگر مسائلی که باعث می شود تا یک هشتگ در اینستاگرام کار نکند، بروز مشکلات فنی است.

مشکلات فنی به غلط املایی در هشتگ و یا خطای قالب بندی مربوط می شود. به همین دلیل سعی کنید املای هشتگ و قالب بندی آن را کاملا بررسی کنید تا از نحوه عملکرد آن اطمینان حاصل کنید.

رفع بلاک هشتگ در اینستاگرام

به صورت کلی اگر در هنگام هشتگ گذاری به امور ذکر شده در قسمت فوق توجه کنید و آنها را رعایت نمایید، میتوانید به راحتی رفع بلاک هشتگ در اینستاگرام انجام دهید و از هشتگ گذاری بهره مند شوید.

اما در صورت استفاده از هشتگ های غیر استاندارد، امکان رفع بلاک هشتگ در اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن مطالبی که در رابطه با علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام برایتان مطرح شد، می توانید به راحتی از بروز این مساله جلوگیری کنید و از عملکرد هشتگ به کار برده شده بهره مند گردید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.