آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

علت بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام چیست؟ بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام چه معایبی دارد؟

همان طور که می دانید فالوور در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی اساس کار در اینستاگرام بر مبنای فالوور است به گونه ای که هر کاربری که دارای فالوور های بیشتری باشد، شهرت او افزایش پیدا می کند و کسب وکار اینترنتی او نیز رونق می یابد.

در وب سایت آسان فالوور که یک مجموعه معتبر در خصوص فروش فالوور است و امکان خرید فالوور خارجی  را برای مشتری های خود فراهم می کند، این مقاله برای شما عزیزان آماده شده است تا شما عزیزان بتوانید که به خوبی با علت بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام آشنا شوید و معایب آن را دریابید.

علت بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام

علت بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام چیست؟

به صورت کلی دلایل متعددی برای بالا نرفتن فالوور در اینستاگرام وجود دارد که برخی از مهم ترین این دلایل به شرح زیر هستند:

عدم فعالیت به میزان کافی

فعالیت کردن در اینستاگرام مساله مهمی برای بالا رفتن تعداد دنبال کننده ها است و اگر به میزان کافی در اکانت خود فعالیت نداشته باشید و پست گذاری انجام ندهید و یا به مدت چند روز غیر فعال باشید فالوور ها از شما ناامید می شوند و به این شکل ممکن است که آنها ریزش پیدا کنند و درد نتیجه فالوور ها کاهش یابند.

عدم ارسال کردن درخواست فالوو برای پیج های دیگر

یکی از دلایلی که باعث می شود تا تعداد فالوور ها بالا نرود، عدم فعالیت به میزان کافی است که این موضوع تاثیر زیادی در بالا نرفتن تعداد فالوور ها دارد. برای اینکه بتوانید فالوور های خود را افزایش دهید باید دائما اکانت های مرتبط با فعالیت خود را پیدا کنید و برای آنها درخواست فالوو ارسال کنید تا درخواست فالوو بک از سوی انها برای شما ارسال شود و به این شکل فالوور های شما افزایش پیدا کنند.

پس برای اینکه به بالا رفتن فالوور های خود کمک کنید سعی کنید که حتما به میزان کافی فعالیت کنید و درخواست فالوو برای دیگران ارسال نمایید که فالوو بک شوید.

عدم اشتراک گذاشتن پست های جذاب و گیرا

محتواگذاری در جذب فالوور بسیار مهم و با اهمیت است و باید برای موفقیت در اینستاگرام و جذب فالوور از پست های جذاب و گیرا استفاده کنید تا مخاطبان به پست های شما علاقمند شوند.

به عبارت دیگر هر چه جذابیت پست های شما بیشتر باشد و خلاقیت در آنها بیشتر به کار رود، فالوور های بیشتری به سوی اکانت شما روی می اورند و دنبال کننده هایتان افزایش پیدا می کنند.

عدم استفاده از هشتگ برای پست ها

هشتگ گذاری مساله ای است که در رشد کسب و کار اینستاگرام بسیار موثر است و باعث افزایش ویو پست ها می شود و در نهایت فالوور های بیشتری برای پیج پیدا می شوند.

در نتیجه اگر شاهد بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام هستید، یکی از اصلی ترین دلایل آن عدم هشتگ گذاری و یا استفاده از هشتگ های نامناسب است که برای آشنایی با نحوه صحیح هشتگ گذاری می توانید سایر مقالات درج شده در وب سایت آسان فالوور را مطالعه کنید.

پست گذاری به صورت نامرتب

پست گذاری در اینستاگرام و در پیج هایی که قصد انجام کسب وکار دارند، باید به صورت مرتب انجام شود تا فالوور ها به بررسی کردن پست های شما تشویق شوند و مرتبا فعالیت شما را دنبال کنند.

اما اگر فعالیت و پست گذاری شما به صورت مرتب نباشد، فالوور ها از پیگیری کردن فعالیت شما خسته می شوند و کم کم شما را فراموش می کنند.

پس برای جلوگیری از این موضوع سعی کنید که به صورت مرتب و با برنامه ریزی پست گذاری انجام دهید تا استقبال از شما و فعالیت شما افزایش پیدا کند.

سخن پایانی

هموطنان عزیز چنانچه قصد دارید که از بالا نرفتن تعداد فالوور در اینستاگرام جلوگیری کنید و به افزایش فالوور های خود کمک کنید، می توانید از وب سایت آسان فالوور برای خرید فالوور اقدام کنید و در مدت زمان بسیار کوتاه تعداد فالوور های خود را به میزان بسیار زیاد از 500 تا 5000 فالوور افزایش دهید و به کسب و کار خود رونق چشم گیری بدهید.

با خرید فالوور از آسان فالوور می توانید یک شبه صاحب فالوور های بسیار زیادی شوید و سیلی از فالوور ها را به سمت پیج خود روانه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.