آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید روش های تشخیص فالوور فیک چیست؟ مایلید با این روش ها آشنا شوید و فالوور های فیک را به راحتی تشخیص دهید؟

از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه مجازی است و افراد از راه دور و به صورت مجازی با هم در ارتباط هستند، حفظ امنیت کاربران مساله بسیار مهمی است و باید فالوور های فیک را شناسایی کرد تا امنیت پیج شما به خطر نیفتد و مشکلی در این شبکه اجتماعی بزرگ برایتان ایجاد نشود.

در اینستاگرام کاربران می توانند با هویت های جعلی و غیر واقعی به این شبکه وارد شوند و در این شبکه اجتماعی جرم هایی را انجام دهند اما با روش های تشخیص فالوور فیک میتوانید از این مشکلات تا حد زیادی جلوگیری کنید.

فالوور فیک چیست؟

فالوور فیک چیست؟

فالوور و یا دنبال کننده فیک به صورت کلی به افراد و یا اکانت هایی کفته می شود که با هدف مشخصی پیج شما را دنبال نکرده اند و به فعالیت های شما علاقمند نیستند. این فالوور ها پست های شما را مشتاقانه دنبال نمی کنند و نمیتوانند در کسب و کار دراینستاگرام تاثیر بگذارند.

برای خرید فالوور فیک با ما همراه باشید.

معمولا این فالوور ها با هدف دریافت جایزه در مسابقه های پیج شما و یا دلایل دیگر به پیج شما وارد می شوند.

روش های تشخیص فالوور فیک چیست؟

اگر قصد دارید که فالوور ها و یا دنبال کننده های فیک خود را بشناسید و با این روش امنیت پیج خود را بالا ببرید، می توانید این راهکارها را برای تشخیص فالوور فیک به کار ببرید:

فعالیت پیج فالوور را بررسی کنید

یکی از روش هایی که به کمک آن می توان فالوور فیک را تشخیص داد، بررسی کردن فعالیت پیج فالوور است. معمولا فالوور هایی که هیچ گونه فعالیتی ندارند و در اکانت خود پست گذاری انجام نمی دهند و غیر فعال هستند، می توانند در گروه فالوور های فیک قرار بگیرند.

بیو فالوور خود را چک کنید

از روش های دیگر برای تشخیص فالوور فیک بررسی بیو فالوور است. معمولا باید در این خصوص به بیو فالوور هایی که به صورت مشخص نیست و  در آن اطلاعات دقیقی وارد نشده است شک کرد. زیرا این اکانت ها مشخص نیست که از سوی چه کسی اداره می شوند.

عکس پروفایل را در نظر بگیرید

عکس پروفایل نیز تاثیر زیادی در شناسایی فالوور فیک دارد و بر اساس میتوان به فیک بودن فالوور شک کرد. در این رابطه باید به آن دسته از فالوور هایی که عکس غیرواقعی بر روی پروفایل خود دارند، مشکوک شد.

لایک و کامنت هایی که برای شما درج می شود را چک کنید

از دیگر روش های تشخیص فالوور فیک، بررسی لایک و کامنت هایی است که از سوی فالوور ها برای شما کذاشته می شوند. معمولا فالوور هایی که به پست های شما هیچ عکس العملی نشان نمی دهند و لایک نمی گذارند فالوور فیک هستند و همچنین فالوور هایی که کامنت های تکراری می گذارند نیز ممکن است که فیک باشند و باید به انها شک کرد.

برای خرید لایک با ما همراه باشید.

تشخیص فالوور فیک چه اهمیتی دارد؟

در صورتی که یک ادمین بتواند فالوور فیک را شناسایی کند، می تواند به فعالیت خود در اینستاگرام کمک کند زیرا زمانی که فیک بودن فالوور ها و تعداد آنها مشخص شود، ادمین می تواند تعداد فالوور های واقعی را تخمین بزند و بر اساس آنها برای اکانت و کسب وکار خود برنامه ریزی کند تا فالوور های بیشتری را پیدا کند و راه هایی را نیز می تواند پیدا کند که با کمک انها به پیدا کردن فالوور های واقعی بپردازد.

به عبارت دیگر شناسایی کردن فالوور فیک در روند رشد اکانت موثر است و می تواند باعث ارتقا پیدا کردن کسب و کار در اینستاگرام شود و با این وجود باید به این مساله بسیار توجه داشت.

کلام پایانی

هموطنان عزیز همکاران ما در آسان فالوور سعی بر آن داشتند که روش های تشخیص فالوور فیک را برای شما عزیزان بازگو کنند. امیدواریم که این روش ها را مورد استفاده قرار دهید و بتوانید با استفاده از آنها در شناخت فالوور فیک موثر واقع شوید و فعالیت پیج خود را ارتقا دهید.

در انتهای این مقاله لازم به ذکر است که وب سایت آسان فالوور قابلیتی برای شما عزیزان که از کاربران اینستاگرام هستید فراهم کرده است تا بتوانید با پرداخت هزینه بسیار مناسب به خرید فالوور واقعی، خرید فالوور خارجی و … بپردازید و کسب و کار خود را رونق دهید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.